+370 606 75557
[email protected]

Renginiai

1 dienos seminaras Šiauliuose!

1 DIENOS SEMINARAS 6 val.: MASAŽAS + PASKAITA AJURVEDOS PAGRINDAI

Lekt. Eglė Kauneckienė, masažų mokytojas Darius Kauneckas

Vienos dienos seminaras, tai puiki proga praktiškai prisiliesti prie masažo technikos, ją įvaldyti ir sužinoti apie senovės medicinos mokslą Ajurvedą, ir kodėl ji tokia populiari XXI a., o prabėgo jau 5000 tūkstančiai metų. Seminare laukiame visi, kurie bent kartą svajojo išmokti masažo dėl savęs, o gal pakeisti ar patobulinti profesiją, čia žinių gaus tiek pradedantieji, tiek masažo profesionalai. Seminarą vedą pirmojo ir vienintelio Lietuvoje SPA SHANTI ajurvedos centro (Vilniuje ir Kaune) įkūrėjai, puoselėtojai Eglė ir Darius Kauneckai, kurie savo žinias perteiks iš rankų į rankas, ir, iš lūpų į lūpas.  Šie seminarai nuo 2002 metų vedami Lietuvojos miestuose bei užsienyje (Anglijoje, Norvegijoje, Airijoje, Ispanijoje, kt.)

Seminaro programa ir nauda, 6 val.:

  • Paskaita „Ajurvedos pagrindai“ 1:15 val., lekt. Eglė Kauneckienė
  • Masažo kursai: „Atjauninančio ajurvedinio veido, dekoltė ir plaštakų masažo kursai“ , mokytojas Darius Kauneckas
  • Vaišinsime Shanti MASALA arbata
  • DIPLOMŲ ĮTEIKIMAS: Įteikiamas sertifikatas lietuvių kalba; anglų kalba papildomai 10 eur.
  • MOKYTOJŲ REKOMENDACIJOS: ieškantys naujų karjeros galimybių ar norintys įkurti savo masažo kabinetą/verslą, gaus mokytojo rekomendacijas įsidarbinimui ar verslui.
  • Galėsite įsigyti „SHANTI Boutique“ prekių sveikatai, masažui ir meditacijai.

 

Norite tokio seminaro savo mieste?

Susisiekite su mumis:  +370 603 38078, [email protected]

 

Apie kursus

 

Atjauninančio ajurvedinio veido, dekoltė ir plaštakų masažo kursai

Vienas populiariausių ir dažniausiai rengiamų masažų kursų – atjauninantis veido-dekoltė-rankų plaštakų srities (veidas-galva-kaklas-pečiai-dekoltė-plaštakos) masažas. Šis masažas mokinių juokais vadinamas „plataus profilio“, kadangi yra ypatingai universalus tiek siekiant greitai atsikratyti įtampos, atjauninti veido sritį,sumažinti akivaizdžias mimikos ir amžiaus raukšleles, tiek jį lengva pritaikyti savo profesinėje praktikoje, jeigu esate kosmetologė(-as), kirpėjas (-a), visažistas, manikiūrininkė(-as), turintis savo kabinetą ir dirbantis grožio srityje. Mat šiuo masažu ypatingai nustebinsite jau savo esamus draugus ar klientus, kurie įpratę prie jūsų įprastų paslaugų. Tik įsivaizduokite, jūs esate nuostabi visažistė (-as) ar makiažo meistrė (-as), prieš atlikdami makiažą, Jūs klientą palepinate šiuo veido, dekoltė masažu, o kirpimo meistrai maloniai pamasažuoja klientams pečius ir rankų plaštakas – nepaslaptis, tokias paslaugas teikia nemokamai  grožio centrai Didžiojoje Britanijoje, Dubajuje, Turkijoje, Indijoje…

Masažo naudingos savybės:

Veidas:  išmoksite atlikti veido masažą pagal ajurvedinę techniką, kuri padeda jauninti, skaistinti veido odą, ilgainiui palyginti įsirėžusias mimikos ir nuovargio raukšles, pagerinti veido spalvos ir poodinių sluoksnių tonusą. Esant brandžiam amžiui  atstatyti suglebusią veido odą, ją pajauninti. Jeigu esate kosmetologijos srities atstovas, įvedęs į šį išmoktą masažą savo priemones, galėsite jį naudoti savo profesinėje praktikoje suteikiant savo paslaugai dar daugiau profesionalumo, o klientui naudos.

kaklas-pečiai-dekoltė: mūsų savijautos veidrodis ne tik veidas, bet ir visa jį supanti visuma – kaklas, pečiai, dekolte. Kaklo ir pečių masažas giliai atpalaiduoja nuovargio ir įtampos nualintus raumenis; masažuojant šias sritis, gerėja bendra kraujotaka, retai prižiūrimos sritys įdrėkinamos aliejumi, pagerinama odos būklė, oda tampa elastingesnė, akivaizdžiai pajaunėja, nuskaistėja. Žmogus po šio masažo jaučiasi it naujai gimęs.

Galvos masažas: šis masažas vadinamas masažų “desertu”. Galva gali būti masažuojama aktyviais arba nuglostomais judesiais, gerėja galvos srities kraujotaka, turintiems plaukų slinkimo problemų ilgainiui tai paskatina plaukų augimą, galvos odos sluoksnių atsinaujinama; atpalaiduojamas įsitempęs skalpas, dažnai nugrimztama į gilų sapną.

rankų plaštakų masažas: moters amžių sakoma išduoda rankos. Ne paslaptis, Rytuose ir Ajurvedoje žinoma begale taškų rankose, kuriuos masažuojant atpalaiduojamas visas kūnas, atstatomos ir atjauninamos gyvybinės organizmo funkcijos, rankų oda suminkštėja, sudrėkinama, atjaunėja, rankos akivaizdžiai įgyja lengvą švytėjimą dėl aliejų naudos, pagerėja kraujotaka (tiems kam nuolat šąla rankos).

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia…

Norite tokio seminaro savo mieste?

Susisiekite su mumis:  +370 603 38078, [email protected]

95 €
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124