+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Akcijos ir pasiūlymai

Balandžio SPA programa | Sveikatos draudimas

Akcija_201904-pk 

SPA SHANTI centruose masažais mėgaujasi tiek moterys, tiek vyrai, tiek vaikai,  tiek bet kurios  kartos atstovas –  ir jaunas, ir senas šeimos narys. Shanti namų šiluma kviečia visus pasirūpinti savo ir artimųjų kūno, proto ir sielos harmonija. Visą mėnesį rūpinkitės savo ir artimųjų sveikata, dovanodami dovanų kuponus ir neužmirštamas laimės akimirkas ajurvedos SPA SHANTI centruose Vilniuje ir Kaune. Kad  kiekvienas mėnuo būtų įdomesnis ir prasmingesnis,  kas kart paruošiame Jums skirtingus specialius pasiūlymus.


Jūs galite įsigyti mėnėsio akcijos dovanų kuponą apsilankę mūsų SPA centruose arba įsigiję internetu  ir pasirūpinti dovana iš anksto Jūsų artimajam, arba juo patys galėsite pasinaudoti vėliau. Dovanų kuponai galioja net 6 mėnesius. Šiuos pasiūlymus galite įsigyti ir  internetu: E-DOVANŲ KUPONAI

Sveikatos draudimas.

Teikiame paslaugas asmenims,  apsidraudusiems, ar apdraustiems įmonių, papildomu (savanorišku) “SEB”, “Compensa”, “Gjensidige”, “Lietuvos draudimas” ir kitais sveikatos draudimais. Kitais atvejais išrašomos sąskaitos fiziniams asmenims, kuriems jų draudimo kompanija tiesiogiai kompensuoja išlaidas pagal  “sveikatinimo” ar “laisvo atsiskaitymo” programas.

*

Įsigijus SPA centruose – Vilniuje ar Kaune – dovanų kuponą ar e-kuponą internetu, jis galioja net 6 mėnesius (dovanų kupono taisyklės).

Tai puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

*

 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2