فاصل افلام

+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Shanti PREKĖS

hot blonde teenage babe gets.sex tube

Vario vonios

Raudonojo vario vonia su rožių žiedlapiais 

Gydomosios vario savybės yra žinomos nuo seno. Liaudies išmintis apie skausmo gydymą, nuovargio pašalinimą ir atsipalaidavimą vario monetomis ar plokštelėmis galiausiai buvo patvirtinta mokslininkų. Specialistai įrodė, kad vario ar kitų metalų trūkumas organizme gali turėti įtakos galvos ir raumenų skausmus, blogą nuotaiką, nedarbingumą. Vario vonios padeda atsipalaiduoti, atgauti gerą nuotaiką, nuraminti skausmus ir susigrąžinti jėgas.

Ajurvedos centras SPA SHANTI pristato rankų darbo indiškų varinių vonių ir kriauklių kolekciją.

Masyvios ir įmantrių formų varinės vonios ir kriauklės, dvelkiančios subtilia rytietiška prabanga, leis sukurti originalų stilių ir tradiciniuose, ir šiuolaikiniuose namuose. Vonias ir kriaukles galite išbandyti ajurvedos centre SPA SHANTI.

Ajurvedos centras Spa Shanti, skleisdamas autentiškas Ajurvedos gyvenimo ir sveikatos meno žinias siūlo Jums papildyti vonios kambarį varinėmis rankų darbo voniomis ir kriauklėmis iš Indijos. Indų skulptorių sukurtos varinės vonios ir kriauklės pasižymi ne tik įmantriomis ar klasikinio stiliaus formomis, bet taip pat ir gydomosiomis vario savybėmis. Varis yra būtinas daugelio organizmų, tarp jų ir žmonių, gyvybinėms funkcijoms. Kaip ir geležis, varis prisideda prie raudonųjų kraujo kūnelių gamybos ir kraujotakos sistemos, nervų, imuninės sistemos ir kaulų formavimosi. Gulėjimas varinėse voniose padeda lengviau atsipalaiduoti, atgauti gerą nuotaiką, nuraminti skausmus ir susigrąžinti gyvybines organizmo jėgas. Masyvios ir įmantrių formų varinės vonios ir kriauklės, dvelkia subtilia rytietiška prabanga, leidžia sukurti originalų stilių tiek tradiciniuose, tiek ir šiuolaikiniuose vonios kambariuose.

4200 €

4200 €
Atgal
 
 
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. 2020 m. lapkričio 6-8 d.
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124
orgies and bukkakkes with cumswaps.indian sex