+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Shanti PREKĖS

Natūralūs smilkalai

smilkalai 

Ajurvedos SPA centras SHANTI , skleisdamas autentiškas Ajurvedos – Indijos holistinės medicinos ir gyvenimo mokslo – žinias, Jums pristato natūralius indiškus smilkalus. Iš natūralių augalinių aliejų ir anglies ar smulkių kvepiančių augalų dalelių supresuoti smilkalai yra susukti ant plonų bambuko atplaišų.Lengvi ir malonūs pačių įvairiausių augalų aliejų aromatai neutralizuoja ne tik nemalonius kvapus ar pripildo erdvę savito šventumo, bet taip pat teigiamai veikia visą žmogaus organizmą: šalina nervinę įtampą, susierzinimą, nuovargį, nemalonius galvos skausmus, tvarko širdies ritmą, stiprina imuninę sistemą, aštrina klausos ir regėjimo jusles, tonizuoja, padeda atgauti vidinės ramybės būseną susikoncentruoti, sutelkti mintis ir dėmesį, panirti į meditaciją, žadina gyvenimo džiaugsmą,darbingumą ir kūrybingumą, ryžtą, drąsą, pasitikėjimą savimi, skatina bendravimą ir savitarpio supratimo jausmus, teikia dvasinės švaros.

Iš natūralių žaliavų pagaminti smilkalai skleidžia ne tik malonų kvapą, bet taip pat turi ir gydomųjų savybių. Aromaterapija, gydymas aromatais, yra viena iš populiariausių alternatyvių terapijų šiais laikais dėl harmonizuojančio kūno, proto, jausmų ir sielos vienovės poveikio. Tinkamai pasirinktas natūralių smilkalų aromatas teigiamai veikia visą kūną, nes padeda pašalinti fizinius ir mentalinius negalavimus. Jau visuotinai pripažinta, kad smilkalai yra ne tik žmogaus ir jo aplinkos energijos valytojai, bet taip pat gerinantys kraujo ir limfos apykaitos funkcijas.

Ypatingai vertinami Rytų šalyse tačiau naudoti beveik visose kultūrose, mistinių ar religinių apeigų metu visame pasaulyje, smilkalų aromatai tiesiogiai veikdami pojūčius, šiandien yra naudojami ne tik apeigose ir kvepalų gamyboje, bet taip pat yra viena iš alternatyvių sveikatos atstatymo metodų, harmonizuojantis žmogaus ir jo aplinkos santykį, gerinantis sveikatą, gyvenimo kokybę.

Kaina: 3 €

Kol e-SHOP atnaujiname, daugiau mūsų prekių  šiuo metu rasite Facebook SPA SHANTI ajurvedos centras:

  • Populiarioji!  AJURVEDINĖ vaistinėlė, čia…
  • Shanti DETOX ”MINI”- intensyvus detox ir lieknėjimas 10-14 dienų detox kursas, čia…
  • TOP pasirinkimas! Shanti DETOX PLUS” - intensyvus detox ir lieknėjimas 30 dienų, čia…
  • TOP pasirinkimas! Shanti DETOX  “SLIM”- intensyvus detox ir lieknėjimas 30-40 dienų detox kursas, čia…
  • Shanti DETOX “BEAUTY,  čia…
  • Visos prekės, čia…

Prekės pateiktos Facebook paskyroje, pristatymas visoje Lietuvoje ir Užsienyje!

Užsakyti Faceboook žinute arba el.paštu: info@ajurveda.lt 

 

Shanti Detox Mini

Shanti Detox PLUS

Shanti Detox SLIM

 Shanti Detox BEAUTY

  Shanti VAISTINĖLĖ

Dėmesio! Jeigu perkate per e-SHOP per šią parduotuvę, atliekant pirkimą,  “SVEIKINIMO TEKSTAS” laukelyje BŪTINAI nurodykite savo: TELEFONĄ ir “OMNIVA” paštomato adresą Lietuvoje:

SVARBU – PRISTATYMO SĄLYGOS – KITAIP NEGALĖSIME ĮVYKDYTI JŪSŲ UŽSAKYMO!
3 €
Atgal
 
 
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124