فاصل افلام

+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Shanti PREKĖS

hot blonde teenage babe gets.sex tube

Natūralūs smilkalai

smilkalai 

Ajurvedos SPA centras SHANTI , skleisdamas autentiškas Ajurvedos – Indijos holistinės medicinos ir gyvenimo mokslo – žinias, Jums pristato natūralius indiškus smilkalus. Iš natūralių augalinių aliejų ir anglies ar smulkių kvepiančių augalų dalelių supresuoti smilkalai yra susukti ant plonų bambuko atplaišų.Lengvi ir malonūs pačių įvairiausių augalų aliejų aromatai neutralizuoja ne tik nemalonius kvapus ar pripildo erdvę savito šventumo, bet taip pat teigiamai veikia visą žmogaus organizmą: šalina nervinę įtampą, susierzinimą, nuovargį, nemalonius galvos skausmus, tvarko širdies ritmą, stiprina imunitetinę sistemą, aštrina klausos ir regėjimo jusles, tonizuoja, padeda atgauti vidinės ramybės būseną susikoncentruoti, sutelkti mintis ir dėmesį, panirti į meditaciją, žadina gyvenimo džiaugsmą,darbingumą ir kūrybingumą, ryžtą, drąsą, pasitikėjimą savimi, skatina bendravimą ir savitarpio supratimo jausmus, teikia dvasinės švaros.
Iš natūralių žaliavų pagaminti smilkalai skleidžia ne tik malonų kvapą, bet taip pat turi ir gydomųjų savybių. Aromaterapija, gydymas aromatais, yra viena iš populiariausių alternatyvių terapijų šiais laikais dėl harmonizuojančio kūno, proto, jausmų ir sielos vienovės poveikio. Tinkamai pasirinktas natūralių smilkalų aromatas teigiamai veikia visą kūną, nes padeda pašalinti fizinius ir mentalinius negalavimus. Jau visuotinai pripažinta, kad smilkalai yra ne tik žmogaus ir jo aplinkos energijos valytojai, bet taip pat gerinantys kraujo ir limfos apykaitos funkcijas. Ypatingai vertinami Rytų šalyse tačiau naudoti beveik visose kultūrose, mistinių ar religinių apeigų metu visame pasaulyje, smilkalų aromatai tiesiogiai veikdami pojūčius, šiandien yra naudojami ne tik apeigose ir kvepalų gamyboje, bet taip pat yra viena iš alternatyvių sveikatos atstatymo metodų, harmonizuojantis žmogaus ir jo aplinkos santykį, gerinantis sveikatą, gyvenimo kokybę.

Kaina: 3 €

3 €
Atgal
 
 
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. 2020 m. lapkričio 6-8 d.
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124
orgies and bukkakkes with cumswaps.indian sex