+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Shanti Chakra masažas 1:15 val.

Žodis chakra iš sanskrito kalbos verčiamas kaip ratas, mazgas arba diskas. Senovės Rytų medicinoje, tarp jų ir ajurvedoje, bei jogos praktikoje  teigiama, kad per septynis žmogaus kūne vertikaliai išsidėsčiusius energinius centrus čakras - nuo dubens, per stuburą iki galvos – teka akimi nematoma gyvybinė energija (prana), kuri yra mūsų gyvastingumo šaltinis. Dėl begalės aplinkos veiksnių, sutrinka energijos tėkmė kūne, susidaro energijos nepratekėjimo blokai,  dėl kurių sutrinka darni čakrų  veikla, prasideda ligos, stresas ir varginantis psichologiniai negalavimai, kuriuos dažnai apibūdiname „skauda dūšią“, „neturiu jėgų ir noro niekam“ , „esu tiesiog pervargęs“.

Tarp Jums jau gerai pažįstamų mūsų autorinių masažų Keralos, Vata/Pita/Kapha, Pančakarma ir kitų, šį kartą pristatome sintezę tarp materijos ir dvasios.  Nustebsite, šis masažas yra gilus ir stiprus, išjudinantis giluminius raumenis, kadangi blokų pašalinimui  reikia išjudinti sustingusį kūną. Tam naudojami  tikslūs judesiai kaip išspaudimai, gręžimas, pasitelkiami krumpliai, atliekamas giluminis audinių masažas, išjudinama limfa.  Masažas  tai  yra daugiau nei tik paviršinis masažas.  Jo metu akimirkai pasitelkiami  dainuojantys dubenys, kurie paskleis malonaus garso vibraciją, malonią  kūno ir  proto meditaciją.

Tai efektyvi antistresinė ir organizmą subalansuojanti programa jūsų kūnui ir sielai. Masažas  pažadins ne tik sukaustytą kūną, bet ir sielą, padės jaustis sveikiems bei gyvybingiems kasdieną.

7 Čakrų svarba kūne, tiems, kam norisi plačiau, čia…
Masažo nauda:
  • Stiprus, giluminis raumenų masažas išjudina sustingusį kūną ir raumenyną;
  • Skatinama limfos veikla, padeda reguliuoti svorį;
  • Gerėja protinė veikla, koncentracija,  darosi lengviau priimti sprendimus;
  • Šalinami nuovargis, nerimas, nemiga,  įtampa ir stresas,
  • Atsikratoma apatijos, baimės, nesėkmių ir  kančios jausmo.
  • Pažadina jausmus, suteikiam džiaugsmingumo ;
  • Išvalomi blokai, toksinai iš organizmo;
  • Harmonizuojamas kūnas, protas ir siela.

Masažas skirtas:  tai absoliučiai visiems tinkantis masažas – nesvarbu, ar esi per daug pavargęs, ar per daug apatiškas. Tie, kas labai įsibėgėję, bus nuraminti, o tie, kam niekas neįdomu – gaus tonuso. Tai vidinį balansą dovanojantis masažas.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 1:00 val. viso kūno giluminis masažas, dušas, ajurvedinė arbata.

Kaina:  49 69

Kaina dviems arba apsilankymui 2 k. 95 138 € , įsigyti spausti čia…

Trukmė: 1:15 val.

—-

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn – puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

 Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185
Sku
chakra masazas (mid sale 201802)
Description
Product Options
#OptionPriceDownloadFile Size
Shipping
Shipping Rate: F
49 €
Atgal
 
 
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams 25% nuolaida
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2