فاصل افلام

+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

hot blonde teenage babe gets.sex tube

Shanti ajerų masažas 1:15 h

spa shanti-ajeru masazas 

Tai lyg visų mūsų masažų pusbrolis. Masažas su ajerais skiriasi nuo įprastų ajurvedinių masažų, tačiau jo giminė ta pati – SPA SHANTI namai. Meistrai naudoja ne tik šiltus aliejus, bet ir maltų ajerų miltelius. Tai vienas veiksmingiausių, raumenis atpalaiduojančių ir odą jauninančių masažų.

Jūs iš pradžių švelniai įtrinamas aliejumi, po to – ajerų milteliais. Milteliai įtrinami priešinga kryptimi negu teka kraujas širdies link. Masažo metu yra atpalaiduojamos pagrindinės raumenų grupės, maitinama oda, ajerų ir aliejaus maistinės medžiagos per odą įsiskverbia į organizmą, šalina toksinus, gerina virškinimą, apsaugo nuo ligų ir stiprina imunitetą. SPA SHANTI meistrai šį masažą vadina jauninančiu ir gyvybės suteikiančiu masažu, o ajerų gydomosios savybės buvo puikiai žinomos ir mūsų protėvių, baltų, liaudies medicinoje – ajerai dezinfekuoja žaizdas, stiprina plaukus, padeda atsikratyti pleiskanų ir kt. Ką jau kalbėti apie nuostabų ajerų kvapą, atgaivą uoslei, peną prisiminimams, kai vasaros būdavo ne dvi savaitės atostogų, o šimtas dienų laisvės kaime prie ežerų…

Masažas skirtas: neturite jėgų, jaučiatės nusilpęs, skauda raumenis, oda traška nuo sausros, veidrodžio nepuošia celiulitas ir jau radosi viršsvorio? Taip, šis masažas Jums.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 60 min. viso kūno masažas su ajerais, dušas, ajurvedinė arbata.

Trukmė: 1:15 val.
Kaina: 49  69 € 
Kaina dviems arba apsilankymui 2 k.: 94  138 € , įsigyti kuponą čia…

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn – puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

Sku
ajeru (akcija202004)
Description
Product Options
#OptionPriceDownloadFile Size
Shipping
Shipping Rate: F
1:15 h
49 €
Atgal
 
 
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. 2020 m. lapkričio 6-8 d.
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124
orgies and bukkakkes with cumswaps.indian sex