+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Renginiai

Sąmoningo kvėpavimo sesijos su Egle Kauneckiene!

Vis dažniau girdime apie laiką – skirtą poilsiui – ir jo paieškas, girdime apie laiką skirtą SAU kasdienybėje.
Kad tai būtų ne tik žodžiai sklandantys Facebook ar Instagram postuose, mes kviečiame Jus atsipalaiduoti per sąmoningo kvėpavimo sesiją Vilniuje arba Klaipėdoje!

Žmogus po praktikos tarsi nusiprausia visos dienos, o kartais savaitės ar mėnesio darbų dulkes, žmogus atsipalaiduoja iš tiesų. Jaučiasi “lyg naujai gimęs”.

“Kvėpavimą mes turime valdyti. Jeigu valdote kvėpavimą, valdote emociją. Kai susinervinate, viskas sukyla, bet jei jūs pakvėpuosite, ramiai, į situaciją pažvelgsite iš šono, greitai nusiraminsite. Kvėpavimas yra vartai į emocijų valdymą.“
Dr. Dalius Barkauskas (visas straipsnis apie kvėpavimo galią čia: http://tiny.cc/bs9ucz)

Vilniuje užsiėmimai vyks kiekvieną ketvirtadienį, galite prisijungti į vieną ar dvi sesijas, bet iš pradžių susipažinkime. Sąmoningo kvėpavimo praktiką vesiu aš Eglė, kvėpavimo praktiką atradusi pas mokytoją Dalią Beatą Kasmauskaitę. Noriu šiomis nuostabiomis praktikomis ir įžvalgomis pasidalinti su Jumis. Šiaip mane visi žinote, kaip Shanti Spa ajurvedos centro įkūrėją, ajurvedos pradininkę ir ieškotoją. O šį kartą susipažinsite su sąmoningo kvėpavimo mokytoja Egle.

Vilnius | Moniuškos g. 37

  • Spalio 31 d. (ketv.) GRUPINĖ SĄMONINGO KVĖPAVIMO SESIJA SU EGLE KAUNECKIENE: šešt. nuo 18:30 iki 20:30, kaina 20 € (mokėti atvykus grynais)

Klaipėda | Liepų g. 54

  • Lapkričio 9 d. (šešt.) GRUPINĖ SĄMONINGO KVĖPAVIMO SESIJA SU EGLE KAUNECKIENE: šešt. nuo 18:00 iki 20:00, kaina 20 € (mokėti atvykus grynais)

***
Taip pat galite registruotis INDIVIDUALIAI sesijai ♥
Kaina: 50 eur.
Laikas: derinamas pagal Jūsų užimtumą.

Būtina REGISTRACIJA: el.p. shanti@spaakademija.lt
Sesija vyks 2 valandas.
Prieš sesiją būkite nevalgę apie dvi valandas.
Kilimėliais, pledais ir pagalvėlėmis pasirūpinsime.

20-50 €
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124