+370 606 75557
[email protected]

Renginiai

Renginys: “RAMIAI. SKANIAI. STILINGAI.” lapkričio 30 d.

„R A M I A I. S K A N I A I. S T I L I N G A I.”  - tai šventinis renginys, kurį organizuoja šešios kūrybingos moterys, susibūriuos 2014 m.  į gražią savanorišką iniciatyvą  „Sveikata. Grožis. Ugdymas.“

 

Apie lektores? Oficialiai jos yra verslininkės, o laisvalaikiu kalba ir dalijasi jų asmenine patirtimi sukauptomis žiniomis apie sveikatą, grožį, stilių, skonį moters ir šeimos laimę.

 

Programa? Palikdamos verslo ir  intensyvaus gyvenimo užkulisius, Reda, Justina, Gulera, Šarūnė, Gintarė ir Rasa, kviečia į jaukų šventinį vakarą malonioje  aplinkoje, ajurvedos centro SPA SHANTI arbatinėje, Subačiaus  g. 17, Vilnius. Užsukti kviečiame jau nuo 16:00 val., kur galėsite gyvai apžiūrėti Kalėdinę mugę, pabendrauti su lektorėmis, pasivaišinti Kalėdinėmis arbatomis, gardėsiais, o 18:30 val. prasidės šventinis renginys, kurio metu pasilepinsite ir SPA Shanti meistrų nemokamu galvos-pečių masažu.

Kiekviena lektorė trumpai pasidalins sukauptomis žiniomis, dalyviai kviečiami užduoti klausimus ir gyvai padiskutuoti su dizainere Reda (mados ir dizaino studija REDA Design), ajurvedos praktikėmis Justina ir Gulera (SPA Shanti), galerininke Šarūne (SOMNIUM galerija), žoliautoja Rasa (Žolynų Namai), profesionali grožio meistrė Gintarė (Mary Kay Lietuva).

Kviečiami visi, pasisakantys už gerą SKONĮ, STILIŲ ir puoselėjantys vidinę RAMYBĘ.

Iki jaukaus susitikimo!

Reda, Justina, Gulera, Šarūnė, Gintarė, Rasa

„Sveikata. Grožis. Ugdymas“ komanda | BNI Amber

Renginys: nemokamas

BŪTINA IŠANKSTINĖ   R E G I S T R A C I J A: žemiau užpildant formą arba INFO@AJURVEDA.Lt

 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124