فاصل افلام

+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

hot blonde teenage babe gets.sex tube

PILIGRIMINĖ KELIONĖ Į INDIJĄ PO HIMALAJUS SU Dariumi Kaunecku (2016 rugsėjo 20 – spalio 5 d.) Specialios kainos iki liepos 15 d.

Indija zemelapis 

PILIGRIMINĖ KELIONĖ Į INDIJĄ PO HIMALAJUS SU Dariumi Kaunecku!

Indijos Himalajai: kalnai ir šventyklos 

2016 rugsėjo 20 – spalio 5 d.

***

 Dėmesio visą informaciją rasite kelionės organizatoriaus „Kelionių akademija“ puslapyje, spausti čia…

***

 Kelionės akcentai:

 • Tai nėra įprasta turistinė kelionė, kurioje Jus būnate apsuptas triukšmo ir pramogų. Ši piligriminė kelionė– kupina susikaupimo ir ramybės, gražiausių pasaulio peizažų, įspūdingiausių šventyklų energijos, savęs ieškojimo ir radimo.
 • Tai galimybė prisiliesti prie tūkstantmetinės patirties, apsilankyti seniausiuoseIndijos šventyklose, susipažinti su jogos mokymu, tradicine vegetarine virtuve, pasisemti įkvėpimo, protiškai pailsėti.
 • Tai kelionė į paslaptingiausius Himalajų kalnus, į vietas, pripildytas žodžiais nenusakoma energija, į kurią daugybė jogų ir šventųjų keliaudavo praktikuoti ir atgailauti.
 • Aplankysite švenčiausias Himalajų šventyklas: Badrinarajana, Narasimha, Devaprajago bei tikrų jogų ir atsiskyrėlių olas, išvysime ypatingą Gangos garbinimo ceremoniją.
 • Ši kelionė – reta galimybė pažvelgti į save ir pasaulį tikro jogo akimis.

***

PROGRAMA 2016 rugsėjo 20 – spalio 5 d.

Pavargote nuo kasdienio gyvenimo rutinos ir trokštate atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir mintis? Laikas leistis į nepakartojamą piligriminę kelionę Indijos takais! Čia ne tik susipažinsite su spalvinga Indijos kultūra, bet ir išmėginsite jogą, aplankysite ne vieną piligrimams reikšmingą Indijos kampelį. Juk įspūdingieji Himalajai ne veltui nuo seno vadinami viena energetiškai stipriausių vietų pasaulyje!

Kelionėje mus lydės Darius Kauneckas – žmogus, praktikuojantis Hinduizmą, žinantis daug Ajurvedinių gyvenimo gerinimo receptų ir jau ilgą laiką gyvenantis vegetariškai.

1 diena. VILNIUS – DELIS

Skrydis iš Vilniaus į Delį (persėdimas viename Europos miestų).
2 diena. DELIS – RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

Ryte atvyksime į Indijos sostinę Delį, tačiau čia nesustosime – sėdę į autobusą keliausime link Rišikešo (Rishikesh), labai dažnai vadinamo pasauline jogos sostine. Kelionės metu stabtelėsime papietauti, o miestą pasieksime vakarop.

Šiaurinė miesto dalis, kurioje galima grožėtis kalvotu, miškingu kraštovaizdžiu, skirta vien jogos ir meditacijos ištroškusiesiems. Vakarais, kai slėnius užpildo švelnus brizas, sadhai (šventieji vyrai) skambina šventyklų varpais ir kviečia piligrimus į naktinį „Ganga Aarti“ religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – tarsi religinis cirkas: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Visa tai sujungus pajuntama labai jausminga patirtis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje, tad mes taip pat būtinai jame sudalyvausime.

Nakvynė JAI Ašrame.

 

3 diena. RIŠIKEŠAS – HARIDVARAS – RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

Ryte kilsime anksti – Ašrame rytas pradedamas nuo jogos, kuri pažadina kūną ir mintis, paruošia žmogų naujiems dienos nuotykiams ir patirtims.

Papusryčiavę, autobusu važiuosime į Haridvarą (Haridwar) – švenčiausią Hindu miestą, kuriame Gangos upė išnyra iš Himalajų kalnų. Piligrimai čia važiuoja ne tik išsimaudyti šventame Motinos Gangos vandenyje, bet ir sudalyvauti „Ganga aarti“ ceremonijoje – dar įspūdingesnėje nei Rišikeše. Kiekvieną vakarą upė tiesiog išnyksta jai dovanojamų aukų liepsnose, o tylą užpildo neįprastos šventųjų vyrų ir aukotojų giesmės.

Būtinai apsilankysime ir keliose vietinėse pagodose, sužavėsiančiose savo skirtingumu. Turėsime galimybę pasigrožėti jų architektūra, o įėję į vidų – pajusti nenusakomą šventumo jausmą.

Vakare grįšime į Rišikešą, į savo Ašramą.

Nakvynė JAI Ašrame.

 

4 diena. RIŠIKEŠAS – DEVPRAJAGAS – DŽOŠIMATAS (pusryčiai)

Šios dienos rytą Ašrame vėl pradėsime ankstyva joga, o po jos ir sočių pusryčių autobusu leisimės link Devprajago (Devprayag) miesto. Iš sanskrito kalbos išverstas miesto pavadinimas turi dvi reikšmes: „santaka“ arba „aukojimo vieta“. Devprajagas laikomas švenčiausia iš penkių upių santakos vietų, kur Bhagirati (Bhagirathi), Alaknanda ir mistinė upė Sarasvati (Saraswati) susijungia į vieną – Gangos upę.

Atvykę stabtelėsime užkąsti, o tada pradėsime ekskursiją po šį mažą miestelį. Pasivaikščiosime šventąsias upes jungiančiu tiltu, aplankysime miesto turgų ir Raghunato šventyklą (Raghunath ji).

Pasigrožėję šiuo miestu, tęsime savo kelionę ir autobusu vyksime į Džošimatą (Joshimath).

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. DŽOŠIMATAS – BADRINATAS (pusryčiai)

Šiandien leisimės į kelionę dar viena nauja transporto priemone – džipais. Vyksime apžiūrėti nuostabios Narasimhos šventyklos (Narasimha Jharni), esančios Bidare (Bidar). Senovinė šventykla, siejama su Dievo Višnu reinkarnacija, yra 300 m ilgio tunelyje po Maničolos kalnynu (Manichoola). Čia galima apžiūrėti tikrą architektūros stebuklą – ant laterito sienos suformuotą dievybės paveikslą, o pačiame šventyklos gale pasigrožėti sanktoriumu, kuriame kadaise buvo garbinama dievybė Narašima.

Pasivaikščioję įspūdingais šventyklos tuneliais, trauksime į Badrinatą (Badrinath) – dar vieną šventą Indijos miestelį. Čia apžiūrėsime šventyklą, dėl kurios miestas ir gavo savo pavadinimą. 15 m aukščio šventovė, turi auksinį kupolą, būdingesnį budistinėms šventykloms, o jos sienas puošia painūs šventi raižiniai.

Miestelyje ir papietausime, o po to atsipalaiduoti keliausime į karštąsias Badrinaradžos (Badrinaraja) versmes-baseinus.

Nakvynė  viešbutyje.

 

6 diena. BADRINATAS (pusryčiai)

Pavalgę pusryčius, šiandien vėl sėsime į džipus ir važiuosime pasigrožėti Badrinarajanos šventykla (Badrinarayan), pasislėpusia neturtingo indiško miestelio pakraštyje. Viešpačiui Višnu skirta šventykla sužavės savo spalvingumu ir architektūra, o pagrindiniame šventovės pastate esantis 1 metro aukščio iš juodojo akmens sukurtas šventojo paveikslas – detalių gausa.

Pasisėmę dvasinės ramybės grįšime į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

 

7 diena. BADRINATAS – MANA – BADRINATAS (pusryčiai)

Kilsime anksti ir iš pačio ryto trauksime į aukščiausią Indijos kaimą – mažą, bet labai charizmatišką Maną (Mana). Akmenuotais takeliais ir nedidukais įvairios statybos namukais (vieni jų iš šiferio sienų ir stogų, kiti – mediniai, puošti mielais nedidukais balkonėliais) žavinčiame miestelyje galima sutikti kaimo moterų, mezgančių spalvingas palaidines, ar vyrų, smagiai lošiančių kortomis. Visai šalia kaimelio yra mažytė Vijos šventykla (Vyas Gufa), skaičiuojanti daugiau nei 5000 metų, bei Bhimos uola (Bhim Pul) – natūrali uolinė arka, kurią, pasak legendos, pastatė istorinis stipruolis.

Pasigrožėję miestu leisimės į maždaug 5 km kelionę pėsčiomis link Vasudharos krioklio (Vasudhara Falls) – 145 m. aukščio krioklį, nuo kurio atsiveria įspūdingas slėnio vaizdas. Pakeliui aplankysime Ganešo šventyklą (Ganesh Gufa), kurioje galima pasijausti kaip šventykloje-urve, mistinės upės Sarasvati tekėjimo vietas.

Vakare grįšime į Badrinatą.

Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena. BADRINATAS – GUPTAKAŠIS (pusryčiai)

Šį rytą papusryčiavę tęsime savo pažintį su piligriminėmis Indijos vietovėmis ir trauksime į Guptakašio miestą (Guptakashi), kuris garsėja įvairių šventyklų gausa. Indijos mitologija pasakoja, kad būtent šiame mieste dievas Šiva pasipiršo būsimajai savo žmonai Parvatei.

Pagrindinė miesto šventykla Višvanatas (Vishwanath), dedikuota dievui Šivai, nuo kurio ir kilo šventovės pavadinimas. Šventyklos eksterjeras puoštas įvairiausių formų ir dydžių lotosais. Ši šventovė yra analogiška vienai, kurią piligrimai lanko švenčiausiame Indijos mieste Varanasyje (Varanasi).

Nakvynė viešbutyje.

 

9 diena. GUPTAKAŠIS – ČOPTA – GUPTAKAŠIS (pusryčiai)

Dieną pradėsime pusryčiais, po kurių džipais važiuosime į Čoptą (Chopta) – pievų ir nuolat žaliuojančių medžių regioną. Čoptos kaimą supa pušų ir Himalajų kedrų miškai, o turtinga fauna stebina itin retų paukščių rūšimis.

Leisimės į maždaug 5 km kelionę pėsčiomis. Turėsime progą ne tik atsipalaiduoti gamtos apsuptyje, bet ir pasigrožėti įspūdingu Indijos ir Himalajų kalnų kraštovaizdžiu.

Po pasivaikščiojimo šiame nepakartojamame gamtos kampelyje grįšime į Guptakašį. Norintieji į miestą grįžti galės skrisdami sraigtasparniu*.

Nakvynė viešbutyje.

 

10 diena. GUPTAKAŠIS – RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

Šiandien atsisveikinsime su Guptakašio miestu ir grįšime į Rišikešą, į Ašramą, kuriame leidome pirmąsias kelionės dienas.

Keliausime džipais, kelionės metu stabtelėsime apžvalgos aikštelėje pasigrožėti įstabiais Himalajų kalnų vaizdais.

Rišikeše vėl turėsime galimybę stebėti Gangos upės ceremoniją – šventosios indiškos apeigos, kad ir kiek kartų jas žiūrėtume, niekada neatrodys tokios pačios, kas kartą jose pamatysime, o gal ir savo viduje atrasime kažką nauja.

Nakvynė JAI Ašrame.

 

11 diena. RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

Ryte sėsime į autobusą ir važiuosime link Kandžiapurio (Kanjapuri) šventyklos. Maždaug 15 km nuo Rišikešo miesto esanti šventovė puikiai žinoma dėl nuo jos atsiveriančio snieguotų Himalajų viršukalnių peizažo. Čia būtina apsilankyti ir dėl itin intriguojančios šventovės atsiradimo istorijos – Durgai skirta šventykla yra vienas iš trylikos „jėgos centrų“, į kuriuos, manoma, nukrito mirusios deivės Sati kūno dalys.

Turėsime galimybę apžiūrėti šventyklą, pasigrožėti joje esančiomis skulptūromis, paveikslais, pajusti ypatingą šventųjų namų dvasią.

Vakarop grįšime į Rišikešą.

Nakvynė JAI Ašrame.

12 diena. RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

Šiandien pasiūlysime neeilinę pramogą – pasiplaukiojimą Gangos upe. Kartu su kelionės vadovu sėsime į valteles ir leisimės šventąja Indijos upe, kurioje religingi indai prausiasi, skalbia, o svarbiausia – atlieka įvairiausias religines apeigas.

Pasiplaukioję eisime pasivaikščioti ­– mūsų lauks trumpa ekskursija po miestą. Žengdami šventojo piligriminio miestelio gatvėmis galėsime ne tik grožėtis vietinių gyvenimu, bet kurį laiką pasijusti ir jo dalimi.

Nakvynė JAI Ašrame.

 

13 diena. RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

Ši diena bus skirta tik Jums. Galbūt norėsite ją praleisti medituodami ir ieškodami vidinės ramybės, o gal – pasivaikščioti po miestą ir pasižvalgyti lauktuvių artimiesiems. Mūsų kelionės ekspertas mielai patars, ką galite nuveikti ir kaip turiningai praleisti laiką.

Nakvynė JAI Ašrame.

14 diena. RIŠIKEŠAS – DELIS (pusryčiai)

Papusryčiavę atsisveikinsime su svetinguoju Rišikešu ir autobusu važiuosime į Delį (Delhi) – trečią tūkstantmetį skaičiuojantį, seniausią Indijos miestą. Šalies sostinė kvies stebėtis neregėtais kontrastais ir mėgautis nesibaigiančiais nuotykiais.

Delio miestas, indų dar vadinamas Motinos Indijos širdimi – vartai iš Vakarų bei Centrinės Azijos į nutolusią Pietryčių Aziją. Daugybę kartų statytas ir perstatytas, valdytas ne vienos svetimšalių dinastijos, Delis iki šiol mena gilią šios milžiniškos valstybės istoriją ir kartu atspindi spartų jos modernėjimą, globalizaciją bei lenktynes su į priekį besiveržiančiu aplinkiniu pasauliu.

Laiką leisime pasivaikščiodami po miestą, grožėdamiesi įspūdingais miesto statiniais, siauromis gatvelėmis ir niekad nesustojančiu spalvingo indiško gyvenimo ritmu.

Nakvynė viešbutyje.

 

15 diena. DELIS

Šiandien mūsų lauks paskutinė unikali indiška patirtis – keliausime metro. Jau stotyje mus pasitiks begalinis šurmulys – pamatysime nenuilstančių prekeivių, daugybę spalvingais sariais pasipuošusių moterų ir begalę kitų mums, europiečiams, keistų dalykų.

Aplankysime rytiniame miesto pakraštyje esančią Akšardhamo šventyklą (Akshardham) – tradicinės Orisanų (Orissan), Gudžiarati (Gujarati), Mugalų (Mughal) ir Radžiastano (Rajasthani) architektūros šedevrą. Apžvelgdami šio dvasinio stebuklo interjerą leisimės į psichodelinę kelionę po induistų mitologiją – grožėsimės daugiau nei 20 tūkstančių sienose iškaltų dievybių, šventųjų ir mitinių būtybių.

Apžiūrėję nuostabią aukso spalvos šventovę, keliausime pasisemti dar vienos indiškos patirties – leisimės į pasivaikščiojimą po vietinius Delio turgus – kasdienės Indijos gyventojų rutinos dalį. Savo akimis galėsime išvysti judrias ir spalvingas miesto turgavietes, kurias kasryt pripildo gausybė žmonių. Gatvelės čia tokios siauros, kad, rodos, važiuojant įprastine indų transporto priemone – rikša, nuo prekeivių stalų ranka galime pasiekti begales rūšių tradicinių indiškų prieskonių, smilkalų ir suvenyrų. Keliaujant mažomis gatvelėmis mūsų uoslės receptorius maloniai kutens tradicinės indiškos arbatos chai masala kvapai. Stabtelime prie gatvės prekeivių, verdančių arbatą pagal šią, dar britų imperijos laikus menančią, virimo technologiją.

Nakvynė viešbutyje.

 

16 diena. DELIS – VILNIUS

Kelionę baigsime ten, kur ir pradėjome – Indijos sostinėje Delyje. Tikimės, kad ši kelionė išpildė, o gal net pranoko visus Jūsų lūkesčius. Lauksime Jūsų kitose kelionėse ir pažadame pačius įsimintiniausius įspūdžius.

Pervežimas į oro uostą, skrydis į Vilnių su vienu persėdimu.

***

Kelionės kaina asmeniui: 1258 € + skrydis apie 600 € (su skrydžiu nuo 1858 €  Speciali kaina tik iki liepos 15 d.! Registruojantis dviese ir daugiau asmenų iš karto taikoma -50 € nuolaida/asmeniui – paskubėkite!

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Grupės dydis: iki 12-16 asmenų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • angliškai kalbančių vietinių gidų paslaugos (bus vertimas į lietuvių kalbą);
 • ekskursinė programa
 • pervežimai pagal programą
 • apgyvendinimas ašrame Rišikeše su pusryčiais;
 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais;
 • pervežimai pagal programą autobusu ir džipais;
 • 2 jogos užsiėmimai Rišikeše;
 • kelionė metro Delyje;
 • įėjimas į Akšardhamo šventyklą Delyje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (kaina apie 600 EUR)
 • Indijos viza (75 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~23 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos paslaugos (raftingas Gangos upe, sraigtasparnis Guptakašyje).
 • gėrimai pietų ir vakarienės metu.
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Visos kelionės metu – tik vegetariška mityba (dėl maisto pasirinkimo galimybių lankomoje šalyje).
 • Prieš kelionę bus organizuojamas susitikimas su kelionės vadovu, kad padėtume maksimaliai gerai pasiruošti kelionei. Kas negalės dalyvauti – informaciją atsiųsime el. paštu.
 • Grupės dydis: 12–16 žmonių.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 226 EUR.

Preliminarios kelionės datos:

2016 09 20–2016 10 05

***

Visa informacija teikiama ir bilietų pirkimas vyksta per: „Kelionių akademiją“

KONTAKTAI IR REGISTRACIJA:

Kristina

kristina@kelioniuakademija.lt

+37067455705

***

Dėmesio visa informaciją rasite kelionės organizatoriaus „Kelionių akademija“ puslapyje, spausti čia…

 

 

 

 

 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124
orgies and bukkakkes with cumswaps.indian sex