+370 606 75557
[email protected]

Renginiai

Sveikatinimo savaitgalis Pančakarma (2016 balandžio 15-16-17 d.)

Pancakarma savaitgalis_2015-11_photo 

ARTIMIAUSIAS SAVAITGALIS 2016 balandžio 15-17 d.

REGISTRACIJA JAU PRASIDĖJO IR PILDOSI!

Kas tai? Sveikatinimo savaitalis „Pančakarma“ yra neeilinė galimybė Lietuvoje išsivalyti organizmą nuo toksinų ir šlakų. Savaitgalio metu sistemiškai yra laikomasis specialios sulčių dietos (esant poreikiui dieta yra maistu), aktyviai dalyvaujama jogos užsiėmimuose, meditacijos ir kūrybinėse praktikose, lektorių paskaitose sveikos gyvensenos tematika, atliekama ritualinė pirtis su įvairiais pilingais, vaistažolėm.

Koks tikslas? Pagrindinis savaitgalio tikslas yra ajurvedinė terapija Pančakarma. Tai organizmo valymo sistema susidedanti iš 5 veiksmų, kaip viso kūno masažas su  specialiai paruoštais vaistažolių aliejais, žarnyno ir kvėpavimo takų išvalymas. Prie terapijos specialiai yra pridedama ir Širodaros terapija – tai aliejaus pylimas į „trečią akį“, dar vadinama gilaus miego terapija, kada nurimsta mintys ir protas. Pančakarma Indijoje yra taikoma daugiau nei 2000 metų, o Lietuvoje SPA SHANTI centras tai jau organizuoja 6-tas sezonas, tokio pobūdžio išvyka su intensyviai didėjančiu norinčiųjų dalyvauti ratu.

Kaip dažnai? Ajurveda Lietuvos žmonės tokį sisteminį organizmo valymą rekomenduoja atlikti du kart per metus, t.y. keičiantis metų laikams sustiprinti imunitetą: prieš šaltąjį sezoną lapkričio mėnesį ir pavasarį – balandžio mėnesį, atitinkamai yra organizuojami tokie sveikatinimo savaitgaliai.

Kas gali dalyvauti? Pančakarmos savaitgalis – tai greitas ir rezultatyvus organizmo harmonizavimo metodas. Šis savaitgalis tinkamas išsekusiems, fizines, emocines ar mentalines jėgas susigrąžinti norintiems, nusilpusiu imnunitetu besiguodžiantiems ar laiko sveikai gyvensenai stokojantiems asmenims, savaitgali taip pat  puiki priemonė norintiems palieknėti ir išsivalyti organizmą, žarnyną. Dažniausiai stovykloje dalyvauja suaugusieji asmenys.

Miško apsuptyje įsikūręs poilsio kompleksas priglaus kiekvieną nualintą sielą. Kviečiame ir laukiame atvykti visus, ieškančius atokvėpio ir atgimimo.

SAVAITGALIO DETALI PROGRAMA – paspauskite atsisiųsti

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia..

SVARBU: jeigu vykstate su antru asmeniu, anketą prašome užpildykite du kartus, su kito žmogaus kontaktais, su kuriuo gyvensite. Ačiū.

DALYVIŲ AMŽIUS: nuo 16 metų.

VIETA:  „Margio krantas“, Trakų raj.

LAIKAS: 2016 balandžio 15-16-17 d. (penkt.-sekm.)

KAINA ASMENIUI:

  •  390 ЕUR dviviečiame kambaryje
  •  440 ЕUR vienviečiame kambaryje
  •  Paskutinė minutė! 350 ЕUR tik iki balandŽio 10 d. registruojantis  iš karto dviese (su draugu ar artimuoju) taikoma  speciali kaina dvivičiame kambaryje

 Į kurią įskaičiuota asmeniui: 2 nakvynės sodyboje, mityba pagal sudarytą planą,  jogos užsiėmimai, meditacijos ir kūrybinės praktikos, paskaitos, Mažosios Pančakarmos 2 d. procedūros su ritualine pirtimi.

Registracija galioja tik pervedus avansinį registracijos mokestį 50 proc. stovyklos kainos. Likusią sumą reikia sumokėti likus savaitei iki programos pradžios

 

Kontaktai:

[email protected]

+370 606 75557

+370 677 78657 Gulera, +370 618 87858 Justina
350-440 €
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124