+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Masažų kursai

Jogos masažo kursai

Jogos masažas – tai naujovė atkeliavusi į Lietuvą iš tolimosios Indijos. Šis masažas sudarytas remiantis Ajurvedos žiniomis ir jogos asanomis, taip pat tantros ir hatha jogos technikomis. Unikalios šio masažo specifikos ir technikos mokys masažų kursų meistras – Darius Kauneckas.

Šis masažas skiriasi nuo kitų panašių jogos masažų. Pavyzdžiui, tajų jogos masažas daromas atsispiriant meridianais, o jogos masažas – chakromis. Iš pirmo žvilgsnio šis masažas gali pasirodyti labai panašus į shiatsu ar tailandietiškąjį, nes jis daromas ant čiužinio ant grindų, tačiau tai yra visiškai kitokia terapeutinė sistema. Taip pat čia naudojamas specialus kvėpavimas, leidžiantis atpalaiduoti ir be skausmo įtempti kūną. Tai yra saugi, lanksti, stipri, tradicinė, indiška organizmą atstatanti sistema su jogos elementais. Tai vienintelis mūsų masažas, kada meistras dirba ir pėdomis.

Jogos masažas pradedamas kelių tipų kūno tempimo pratimais, gilia raumenų stimuliacija, vaikščiojimu ant kūno, vėliau yra derinama jogos praktika su masažo judesiais. Šis masažas yra labai stiprus, jo galia atitinka net kelis savarankiškus jogos užsiėmimus.

Kursų metu turėsite progą pats patirti šio masažo privalumus jaukioje indiškoje aplinkoje, bei išmoksite profesionaliai atlikti unikalų Jogos masažą artimiesiems.

Į kursų kainą ir trukmę įskaičiuota (21 val.):

  • Autoriniai “Jogos” masažo kursai 7 d.;
  • Įvadas į Ajurvedą (Ajurvedos teorijos pagrindai) ir Došos testas  1:15 val. + “Ajurvedos teorijos pagrindai” knygos elektroninis formatas;
  • Masažo technikos metodika ir aprašymas;
  • Visas reikiamas priemonės, įrangą kursų metu;
  • Vanduo, Shanti arbatinės siūloma arbata kursų metu NEmokamai;
  • SpaAkademija.lt kursų  nario statusas ir ALUMNI klubo narystė – tik Jūs gausite specialius pasiūlymus kitiems kursams, kelionėms į Indiją, stovykloms;
  • Gausite Mokytojo rekomendacijas, jei ruošitės darbintis ar įkūrti savo verslą, masažo kabinetą.
  • Kursų baigimo sertifikatas Lietuvių kalba (pageidaujant už papildomą mokestį Anglų/Rusų kalbomis);

Kaina: 450 €

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia…

8 d.
450 €
Atgal
 
 
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams 25% nuolaida
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2