+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Masažų kursai

Shanti Aromaterapinio masažo kursai!

Galime drąsiai teigti, jog šis masažas tai šių laikų “trendas”! Nes kas antras žmogus šiuo metu kenčia nuo nugaros skausmų, kuriuos sukelia neteisingas sėdėjimas prie kompiuterio, stresas ir begalinis skubėjimas gyventi!
Masažo mokymų metu naudojami 9 rūšių specialūs aukščiausios kokybės eteriniai aliejai , kurie turi terapinį poveikį visam kūnui, o ypač stuburui ir kūno harmonijai

3 d.
320 €
Skaityti daugiau

Antistresinio ajerų masažo kursai su kūno šveitimo technika

Tai giliai ir efektyviai atpalaiduojantis intensyvus viso kūno masažas su ajerais, kuris yra sukurtas remiantis viso kūno ajurvedinio masažo ir ilgamete mokytojo praktika. er

3 d.
330€
Skaityti daugiau

Giluminio Shanti Pitta masažo kursas

Išmaigantis / giluminis ajurvedinis viso kūno PITTA masažo kursas yra dalis kompleksinio ajurvedionio Vata/Pitta/Kapha masažo kurso.
Kursų metu mes gilinamės į Pitta došos savybes ir prielaidas – kaip žmogui per masažo techniką suteikti atsipalaidavimo ir gaivumo pojūti, kadangi PITTA tai ugnies doša.

3 d.
199 €
Skaityti daugiau

Tonizuojančio Shanti Kapha masažo kursas

Modeliuojantis / tonizuojantis ajurvedinis viso kūno KAPHA masažo kursas yra dalis kompleksinio ajurvedionio Vata/Pitta/Kapha masažo kurso, kuris trunka tris dienas. Kursų metu mes gilinamės į Kapha došos savybes ir prielaidas, bei mokomės technikų kaip tonizuoti ir pažadinti Kapha doša, nes tai žemės ir vandens elementų doša.

3 d.
199 €
Skaityti daugiau

Ajurvedinio atstatomojo Nugaros masažo (nugara, kaklas, pečiai, mentys) kursai su ŠVEITIMO technika

Atstatomasis nugaros masažas – tai ajurvedinio nugaros masažo ir pačio mokytojo ilgų metų praktikos sukurtų technikų derinys, kurio dėka ypatingai efektyviai atpalaiduojami įsitempę nugaros raumenys, persitempęs kaklas, sukietėjęs sprandas, įsitempę įstrižais-išilgai nugaros raumenys, atidaromos „surakintos“ mentės.

3 d.
252 €
Skaityti daugiau

Nėščiųjų masažo kursai

IMG_9678

Šių kursų metu išmoksite kaip taisyklingai atlikti masažą nėščioms moterims, kad numalšintumėte skausmą, nuovargį, suteiktumėte lengvumo pojūtį. Išmoksite skirti ypatingą dėmesį moteriai ir būsimam kūdikiui, kad gimęs jis augtų tvirtesnis ir sveikesnis. Švelnūs sukamieji judesiai, ramūs glostymai ramina ne tik būsimą mamą, bet ir gimsiantį kūdikį.

Atjauninančio ajurvedinio veido, dekoltė ir plaštakų masažo kursai

Vienas populiariausių ir dažniausiai rengiamų masažų kursų – atjauninantis veido-dekoltė-rankų plaštakų srities (veidas-galva-kaklas-pečiai-dekoltė-plaštakos) masažas. Šis masažas mokinių juokais vadinamas „plataus profilio“, kadangi yra ypatingai universalus tiek siekiant greitai atsikratyti įtampos, atjauninti veido sritį,sumažinti akivaizdžias mimikos ir amžiaus raukšleles, tiek jį lengva pritaikyti savo profesinėje praktikoje, jeigu esate kosmetologė(-as), kirpėjas (-a), visažistas, manikiūrininkė(-as), turintis savo kabinetą ir dirbantis grožio srityje.

2 d.
230 €
Skaityti daugiau

Naujiena!!! Pančakarmos kursai

“Pančakarmos” procedūra – tai visų organizmo gyvybinių funkcijų atnaujinimas, kūno audinių išvalymas nuo toksinų, sveika veido spalva, kūno lankstumas, fizinių skausmų numalšinimas, visų ligų prevencija, geriausia streso ir nemigos pasekmių terapija, gera atmintis ir koncentracija, minties ir sąmonės skaidrumas ir nušvitimas, puiki sveikata ir darbingumas, jaunatviškumas bei fizinės ir emocinės energijos balansas.

7 d.
650€
Skaityti daugiau

Kompleksinis Veido ir Dekoltė srities masažas (veidas-galva-kaklas-pečiai-dekoltė)

Ajurvedos centro „Spa Shanti“ masažų mokykla, tai puiki proga susipažinti su ajurvedinių masažų specifika ir technika. Atlikti masažus mokys vienas garsiausių ajurvedinių masažų specialistų pabaltyje – Darius Kauneckas. Žinias galėsite pritaikyti tiek praktinėje veikloje, tiek su artimaisiais. Kursus rengiame kiekvieną mėnesį ir jų turime pačių įvairiausių. Vienas populiariausių ir dažniausiai rengiamų – veido masažų kursai.

2 d.
198 €
Skaityti daugiau

Široabjangos masažo kursai

Ajurvedoje galva laikoma pačia svarbiausia žmogaus kūno dalimi, kurioje yra net aštuoni iš dešimties pagrindinių ir šventų žmogaus vartų į pasaulį: dvi akys, dvi ausys, dvi nosies angos, burna ir Brahma Radhra taškas – vieta, per kurią siela palieka mirusio žmogaus kūną. Galvos, kaklo ir pečių (Široabjangos) masažo metu suaktyvinama nervų sistemos veikla, šalinama nervinė įtampa, pakeliama nuotaika, pagerinama bendra savijauta. Subtilios masažo technikos mokys vienas garsiausių ajurvedinių masažų specialistų pabaltyje – Darius Kauneckas, kuris žinių kraitį parsivežė tiesiai iš Indijos.

Kompleksinių Vata, Pitta, Kapha masažų kursas

Tai masažai pagal žmogaus kūno ir emocijų tipus – došas: Vata, Pitta, Kapha. Pagal Ajurvedą mūsų kūną sudaro penki elementai – eteris, oras, ugnis ir žemė. Šie elementai, jungdamiesi įvairiomis proporcijomis, suformuoja tris pagrindines energijas, dar vadinamas došomis. Vata (vėjas), Pitta (ugnis) ir Kapha (žemė) atsispindi žmogaus fizinėje ir psichologinėje sandaroje ir daro įtaką sveikatai. Masažų kursų metu jūs ne tik atrasite savo vidinę došą, tačiau išmoksite įvaldyti jos galią.

3 d.
450 €
Skaityti daugiau

NAUJIENA! Akmenų masažo kursai

spa-shanti-akmenu-masazas

Masažas karštais akmenimis siejamas su indų ir šamanų kultūromis, tačiau išliko iki mūsų dienų, nes hormonizuoja teigiamos energijos tėkmę, atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja imuninę sistemą, gerina kraujotaką, medžiagų apytaką ir toksinų šalinimą. Darius Kauneckas patobulino senovės meistrų tradicijomis įkvėptą masažą ir pridėjo ir ajurvedines žinias bei masažo patirtį.

2 d.
250 €
Skaityti daugiau

Keralos masažo kursai

Keralos masažas – tai pats populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurį galima daryti kiekvieną dieną. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet sielos palaimai, kurio metu žmogaus protas nurimsta ir patenka į meditacinę būseną

7 d.
650 €
Skaityti daugiau

Refleksologinio pėdų masažo kursai

Pėdos – kūno dalis, jungianti mus su žeme, nuolat mus nešiojančios, todėl jomis būtina rūpintis. Pėdose gausu nervinių ląstelių susijusių su visais organais, todėl šis masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Pėdose esantys marmos taškai balansuoja došas, padeda įveikti nuovargį bei tingulį.

3 d.
250 €
Skaityti daugiau

Abjangos masažo kursai

Abjanga

Ajurvedinis masažas „Abjanga” – tai tradicinis indiškas masažas, atliekamas naudojant natūralius pašildytus aliejus. Šis masažas turi unikalų, ilgalaikį poveikį visam žmogaus organizmui: išvalo nuo šlakų ir toksinų bei atjaunina audinių ląsteles, mažina galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, harmonizuoja organizmo sistemų veiklą, šalina stresą ir depresiją, taip pat nuovargį – grąžina fizines ir dvasines žmogaus jėgas. Senovės Indijos šventraščiuose jis vadinamas jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo masažu. Palepinkite savo artimus žmones išmokdami šį masažą atlikti ir Jūs!

3 d.
290 €
Skaityti daugiau

Širodaros masažo kursai

Širodaros procedūra – tai ajurvedinis terapijos būdas. Iš pradžių masažuojamas veidas, galva ir pečiai, po to ant kaktos į „trečią akį” silpna srovele pilamas šiltas ajurvedinis žolelių aliejus. Šią procedūrą rekomenduojame įtemptą protinį darbą atliekantiems asmenims ir žmonėms turientiems miego sutrikimus.

2 d.
150€
Skaityti daugiau

Relaksacinio masažo kursai

Atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti ir pabėgti nuo rutinos – toks šio masažo poveikis. Masažas ypač atpalaiduoja kūno raumenis, ramina ir teigiamai veikia žmogaus būseną, mažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą, nuotaiką, darbingumą ir pašalina nuovargį.

3 d.
290 €
Skaityti daugiau

Antistresinio masažo kursai

Tai trumpas ir intensyvus viso kūno masažas, kurį po ilgų ieškojimų skubančiam miesto žmogui sukūrė Darius Kauneckas. Antistresinis masažas atstato ne tik gyvybines organizmo funkcijas, bet ir maloniai atpalaiduoja kūną bei mintis. Tai ramus, bet kartu ir labai gilus masažas, atliekamas delnais, krumpliais ir dilbiais.

3 d.
260 €
Skaityti daugiau

Kūno šveitimas

Kūno šveitimo technika (pilingas). Būsite supažindinti su technika, kurią naudoja ir patys SPA SHANTI masažo meistrai ajurvedos SPA centre masažuodami klientus. Kūno šveitimo vertė kūnui ypatinga,…

1 d.
100 €
Skaityti daugiau

Anticeliulitinio ,,Garshan” masažo kursai

Pirma anticeliulitinis masažas atliekamas su specialiomis pirštinėmis, kurios aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina” riebalus. Masažas atliekamas be aliejaus, judesiai – stiprūs ir intensyvūs.
Po ro atliekamas stiprus ir gilus anticeliulitinio aliejaus įtrynimas. Jis padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą.

3 d.
330 €
Skaityti daugiau

Nugaros masažo kursai

Nugara, tai mūsų kūno ašis, kuria rūpintis būtina. Kursų dėka Jūs išmoksite profesionaliai atlikti nugaros masažą, turėsite progą patirti natūralių indiškų aliejų poveikį bei pajusti Ajurvedos sveikatos galią. Tai galimybė išmokti palepinti savo artimo žmogaus kūną, atpalaiduoti po sunkios darbo dienos centrinę nervų sistemą, išjudinti marmos taškus ir suteikti vidinės energijos.

3 d.
210 €
Skaityti daugiau

Indiško galvos-kaklo-pečių juostos masažo kursai

Indiškas galvos masažas – tai veiksminga gydomoji ir atpalaiduojanti masažo technika.  Tai senų tradicijų masažas, kilęs iš Indijos kaimų. Mamos glostydavo ir šukuodavo dukrų plaukus,…

2 d.
170€
Skaityti daugiau

Naujiena! Chakrų masažo kursai

IMG_4614

Žodis chakra iš sanskrito kalbos verčiamas kaip ratas, mazgas arba diskas. Senovės Rytų medicinoje, tarp jų ir ajurvedoje, bei jogos praktikoje teigiama, kad per septynis žmogaus kūne vertikaliai išsidėsčiusius energinius centrus čakras – nuo dubens, per stuburą iki galvos – teka akimi nematoma gyvybinė energija (prana), kuri yra mūsų gyvastingumo šaltinis.

Atpalaiduojančio Shati Vata masažo kursai

Kursų metu mokysimės kaip VATA tipo žmogui per masažo techniką suteikti ramybės ir balanso pojūti, kadangi Vata tai erdvės ir vėjo doša. Žmogus, kuriame vyrauja Vata doša dažniausiai yra labiau aktyvus, judrus, nerimstantis ir energingas. Pasižymi greita medžiagų apykaita, dažniausiai būna liesi, taip galime dar nepasikalbėję numanyti, jog pas mus atėjo Vata došos asmenybė.

3 d.
199 €
Skaityti daugiau

Kerala nugaros masažo kursai

Nugara, tai mūsų kūno ašis, kuria rūpintis būtina. Kursų dėka Jūs išmoksite profesionaliai atlikti nugaros masažą, turėsite progą patirti natūralių indiškų aliejų poveikį bei pajusti Ajurvedos sveikatos galią.

3 d.
280 €
Skaityti daugiau
 
Atšaukta - Kur ir su kuo švęsi? Naujųjų sutiktuvės 2021 Shanti resort!
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. - 2020 m. balandžio mėnesį, net 3 datos!
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124