+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Masažų kursai

Atsiliepimai

,,Nuoširdžiausias ir didžiausias ačiū už kursus, šilumą, pamokas, sveiką maistą… nors mūsų mokymas buvo tik kelias dienas – gavome (mes su drauge – dviese) neįkainojamą laiką, žinias apie Ajurvedą ir Vata/Pitta/Kapha masažus. Ačiū, dar tikrai susitiksim! Darius ir Eglute, Jūs neįkainojami!!!”

Irena 2019 06 05

 ”Noriu padėkoti  Dariui už visas pastangas, kantrybę, nuoširdumą ir patarimus. Tai puikus savo srities specialistas ir geras mokytojas, kuris puikiai atlieka savo darbą.  Po kursų buvau pilna gerų emocijų. Gavau daug daugiau negu tikėjausi. Tai neįkainojama patirtis, taip pat atradau savo gyvenimo tikslą.  Kiekvieni kursai davė vis naujos patirties. Manau, kad gyvenimą siesiu su šia sritimi ir visi patarimai  bus naudingi. Jau turiu ne vieną idėją kaip tai įgyvendinti. Aš tikiuosi, kad tai buvo ne paskutiniai kursai, kuriuose aš dalyvavau. Iki kitų susitikimų!”

Vida 2017-05-01

“Pirmiausia esu esu nuoširdžiai dėkinga Dariui už nuostabią galimybę tobulėti. Pėdų masažų kursai buvo puikūs, mūsų mokytojas Darius, labai kantrus, nuoširdus, gerą linkintis ir visa širdimi atsidavęs tam, ką daro. Mokyti, suprantamai išaiškinti, profesionaliai pakoreguoti netinkamus judesius, dar ir dar kartą kantriai akcentuoti, tai, kas reikšminga, svarbu  sveikatai – yra didelis, tikro meistro, tobulo savo srities  žinovo darbas. Visi lūkesčiai buvo su kaupu patenkinti. Ačiū mokytojui Dariui, ačiū visai SPA SHANTI komandai. Jūs sukuriat išskirtinio tyrumo erdvę, į kurią norisi vėl ir vėl grįžti. Ramybė, gerumas, nuoširdumas, tikrumas, ir vėl grįžti. Ramybė, gerumas, nuoširdumas, tikrumas, jaučiau betarpiškai, kurias dabar turiu savyje ir tikiuosi sugebėsiu išsaugoti. Nuoširdus ačiū ir iki kitų susitikimų.”

Laimutė 2017-04-27

“Baigėsi “Pėdų” kursai, skubu rašyti, kol viskas gyva. Gyvenu gražiame miške, būna, ramiais vakarais ateina nerimastingas ilgesys, bet šįvakar kitaip, aš – po kursų, ir jaučiu pilnatve, stabilumą, kūrybiškumą… gal pirksiu stalą, gal rengsiu spa kampelį namie, kokios bus užuolaidos, kokia muzika…  Jausmas, kad tai Tas laikas, ir pėdos – geriausia sveikatinimui. Aplinkybės šeimoje buvo palankios, ir aš pasinėriau į kitokią realybę. Ateini, būni, nieko savęs neklausi, nuolankumo ir dėkingumo būsena, 4 dalyvės, sutariančios, draugaujančios. Sinchroninio masažo stebuklas, bendraujame žvilgsniais. Tvyro, sukasi tokios energijos, sklendžia viskas, ne tik aliejuoti delnai… Kokie virsmai vyksta mokytojas Darius, aišku, žino, o aš bandau suvokti… Kursai pranoko lūkesčius. Iš programos pasirinkau Veido masažą 06 mėn. Žodžiai yra riboti, bet vistiek – dėkoju mokytojui Dariui ir visai Shanti komandai.”

Rožė 2017-04-24

“Masažų kursai buvo naudingi, tai buvo kartu poilsis, ir naujų įgūdžių mokymasis. Buvau nustebusi, kad per kelias dienas galima taip “nepersitempiant” išmokti visą masažo procedūrą žingsnis po žingsnio – Dariaus mokymo sistema tikrai veiksminga. Žinoma, man dar reikės praktikuotis ir mokytis, bet pradžia buvo tikrai gera.”

Rūta 2017-02-21

,,Geras masažistas ne tas, kuris stipriai maigo kūną, o tas, kuris žino kur ir ką galimą, reikia paspausti, patrinti ar patapšnoti.”

Žydrūnas Savickas

,,Užtenka tik pagalvoti, kas atsitiks, jei per nugarą pradėsi kumščiais trankyti ar pilvo ratus sukti ne į tą pusę – juk sutrikdysi visą organizmo harmoniją, ritmą. Savamoksliškai veikdamas, gali pakenkti, padaryti žalos. Būna, žmogus galvoja, ko čia mokytis, juk galvai pasikasyti didelių mokslų nereikia, tačiau kai pamatai, kaip tas masažas yra paveikus, kiek jis padeda, kaip nuramina, suartina, stiprina, tai abejonių jau nekyla – geras mokytojas ir tinkamai perteiktos žinios yra didelė dovana”.

Nomeda Marčėnaitė

,,Tikrai nelengva rasti laisvą savaitę ir pabėgti nuo darbų, bet aš neturiu žodžių apsakyti, ką patiriu, kaskart ten nuvykusi. Aš ir mokiausi masažų, ir pati prisigulėjau, kai modeliu buvau kitiems mokiniams, ir lindau prie vegetariškų puodų, ir dirbau, ir mankštinausi, ir meditavau, ir dainavau, ir bendravau su žymiais svečiais, ir dar rasdavau minutę naujoms gražioms pažintims. “

Jurgita Savickienė

,,Tai, kad vyrai stiprūs ir jiems atsipalaiduoti nereikia – mitas. Tinkamai pagal žmogaus prigimtį ir konstituciją parinktas masažas atstato kūno, dvasios ir sielos pusiausvyrą, pakelia ūpą, užkerta kelią ligoms.”

Saulius Urbonavičius –  Samas

,,Pastarąjį kartą, prieš gerus metus, supratau, kad pailsėti man padės labai paprastas, žemiškas dalykas – būtent toks rankų darbas. Eglės ir Dariaus iš ajurvedos SPA centro „Shanti“ pakviesta, ateinu mokytis ir dalykiškai sakau: „Man reikia planuoti laiką. Kiek truks šitos pamokos?“ „Tol, kol išmoksi“, – išgirstu

Lėtai, giliai, neskubant… vos ne 300 skirtingų judesių, visus atmintinai, tiksliai vieną po kito, tiksliai tiek kartų, kaip eilėraštį… Paaiškėjo daug kas. Juk turi net išmokti nuplauti žmogui kojas. Tai nežemina ir nėra sunku. Tiesiog tokiu būdu padėkoji už tai, kad jis tau leidžia prisiliesti prie savęs, kad tavimi pasitiki… Gal skamba patetiškai ir mistiškai, bet už šitas patirtis esu labai dėkinga.”

Gabija Vitkevičiūtė

Atgal
 
 
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124