+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Masažų kursai

Masažų mokykla

nugaros2 

Ajurvediniai masažai, skirtingai nei vakarietiški, grindžiami įsitikinimu, kad visos gyvybės formos turi savo “došą”, kuri yra unikalus “vata”, “pitta” ir “khapa” energijų mišinys. Ajurveda apima įvairias technikas: detoksikacijos, dietas, žolelių paruošimo metodus, meditaciją ir jogą, masažo terapiją pritaikyta individualioms došoms.

Šie masažai padeda pašalinti toksinus, stiprina raumenų tonusą, atpalaiduoja ir atgaivina kūną. Jie taip pat žinomi, kaip kietojo kūno masažai, jie daromi rankomis, pėdomis, alkūnėmis, dilbiais, yra aliejingi. Juose kūnas yra trinamas, maigomas, išspaudžiamas, suglostomas. Ši technika perduodama jau tūkstančius metų iš mokytojo mokiniui.

Pirmasis ajurvedinių masažų mokytojas Lietuvoje – Darius Kauneckas

Darius KauneckasAjurvedos mokslu ir filosofija susidomėjo daugiau nei prieš dešimtmetį. Nuo to laiko intensyviai gilinasi ir domisi šios srities subtilybėmis.  Jis pirmasis ajurvedinių masažų mokytojas Lietuvoje. Kadangi ajurveda yra holistinis mokslas apie gyvenimą – itin svarbu nuolatos gilintis ir studijuoti viską apimančią sferą, todėl kiekvienais metais Darius vyksta į Indiją tobulintis, mokytis ir kelti kvalifikacija.

Darius Kauneckas su žmona Egle yra pirmieji Lietuvoje įsteigė ajurvedos centrą, jame ir įkūrė SPA Shanti masažų mokyklą.

Per amžius ajurvedinių masažų technika yra perduodama iš rankų į rankas. Šiuo metu iš Dariaus rankų skirtingų ajurvedinių masažų išmoko daugiai nei 3000 absolventų. Nemaža dalis tęsia profesionalią masažisto karjerą ir ne tik Lietuvoje. Kita dalis išmoktais masažais džiugina artimuosius, draugus ir save. Ajurvediniai masažai tapo daugelio atradimu ir  gyvenimo keliu.

Sertifikatai

Visi mokomi masažai yra pritaikyti tiek pirmą kartą besimokantiems, tiek jau ir įgudusiems masažuotojams, siekiantiems tobulėti. Masažo technika kursų metu pateikiama aiškiai, suprantamai, gaunate masažo eigos aprašymą. Dažniausiai siūlome pradėti nuo nugaros masažo kursų. Tačiau galima pradėti ir nuo kitų, viso kūno, masažų – jei turite didelį norą ir atkaklumo, viskas yra įmanoma.

Baigę masažų kursus ir sėkmingai išlaikę egzaminą, Jūs įgyjate Ajurvedos SPA centro sertifikatą (galimybė lietuvių ir anglų kalba), kuris yra patvirtintas Lietuvos Ajurvedos asociacijos ir Ajurvedos centro SPA Shanti. Sertifikatas suteikia karjeros galimybę įsidarbinti mūsų SPA centre, kituose Lietuvos SPA centruose, užsienio SPA ar užsiimti individualia veikla. Jau suskaičiuojamos kelios dešimtys Ajurvedos centro SPA Shanti masažų mokyklos studentų, kurie sėkmingai pritaikė įgytas ajurvedinio masažo žinias ir dirba geriausiuose SPA centruose Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje. Kiti išmoktais masažais lepina save ir savo artimuosius. Ajurvedos centras SPA Shanti yra pripažintas Lietuvos ajurvedos asociacijos, Indijos medicinos centrų ir Ajurvedos institutų, kurių atstovai lankosi Lietuvoje, rengia seminarus ir yra tarptautiniai šio centro partneriai.

Atgal
 
 
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124