+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Masažų kursai

Artimiausios masažų kursų datos

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia…

Kursus veda: Darius Kauneckas, jau 13 metų savo žinias tobulinantis Indijoje ir mokantis masažo paslapčių Lietuvoje ir Europoje.

SVARBU: Маsažų kursai vyksta esant ne mažiau 5 žmonių grupėms, kainos nurodytos kainyne galioja susirnkus tokiai grupei. Galimi ir individualūs kursai, kaina nurodoma užklausos metu. Įprastas kursų grafikas: darbo dienomis kursai vyksta nuo 17:30 val., savaitgaliais nuo 10 val. Registracija užskaitoma į kursus tik palikus avansą: segmentiniai masažai - 50  €, viso kūno – 100  €  . Yra galimybė už kursus išsimokėti dalimis.

Kursų metu rekomenduojama dėvėti patogią sportinę ar laisvalaikio aprangą, kitos priemonės suteikiamosn kursų metu.

VILNIUS


KAUNAS

LONDONAS, Anglija | LONDON BECONTREE DAGENHAM ESSEX RM96EA

Atgal
 

Masažo specialistams

NAUJI mokslo metai prasideda ne tik mokiniams mokyklose, bet ir SHANTI SPA Academy vakarinių kursų dalyviams. Ilgai kurta ir tobulinta programa jau mūsų rankose! Ženkite…

Sertifikatai

Baigę masažų kursus ir sėkmingai išlaikę egzaminą, Jūs įgijate Ajurvedos SPA centro sertifikatą (galimybė lietuvių ir anglų kalba), kuris yra patvirtintas Lietuvos Ajurvedos asosiacijos ir Ajurvedos centro SPA Shanti.

Artimiausi masažo kursai

Čia rasite visą masažo kursų tvarkaraštį. Kursus veda: Darius Kauneckas, jau 13 metų savo žinias tobulinantis Indijoje ir mokantis masažo paslapčių Lietuvoje ir Europoje.

SVARBU: Маsažų kursai vyksta esant ne mažiau 5 žmonių grupėms, kainos nurodytos kainyne galioja susirnkus tokiai grupei. Galimi ir individualūs kursai, kaina nurodoma užklausos metu. Įprastas kursų grafikas: darbo dienomis kursai vyksta nuo 17:30 val., savaitgaliais nuo 10 val. Registracija užskaitoma į kursus tik palikus avansą: segmentiniai masažai – 50 €, viso kūno – 100 € . Yra galimybė už kursus išsimokėti dalimis.

Masažų mokykla

nugaros2

Ajurvediniai masažai, skirtingai nei vakarietiški, grindžiami įsitikinimu, kad visos gyvybės formos turi savo “došą”, kuri yra unikalus “vata”, “pitta” ir “khapa” energijų mišinys. Ajurveda apima įvairias technikas: detoksikacijos,…

Mokomi masažai

Šiame skyriuje rasite visų masažų pasirinkimus, detalius aprašymus, trukmes ir kainas.

Masažų klubas

Visų prašymu, steigiame Ajurvedos centro SPA Shanti masažų klubą. Jūsų mokytojas Darius Kauneckas kviečia prisiminti ir pasikartoti jau\išmoktus ajurvedinius masažus bendraminčių draugijoje.

45-100 €
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Masažų kursų studentų atsiliepimai ir įvertinimai. Kas patiko, ką išmoko ir ką rekomenduoja.

 
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124