+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Renginiai

Masažų kursai Dubline!

SPA SHANTI masažo mokykla kviečia pasinaudoti unikalia galimybe pasinerti į ajurvedinio masažo subtilybes, pažinti šio masažo specifiką bei techniką. Mokymų metu įgysite žinias ne tik kaip atpalaiduoti įsitempusį kūną nuo kasdieninės rutinos, bet ir galėsite padėti nuraminti išsekusį protą, kadangi ajurvediniai masažai išskirtini tuo, kad ypatingai didelis dėmesys yra skiriamas žmogaus dvasiai. Šio masažo paslaptimis su Jumis dalinsis centro SPA SHANTI įkūrėjas, kineziterapeutas, ajurvedinio masažo meistras bei profesionalus mokytojas – Darius Kauneckas.

Kursai skirti:

  • pradedantiesiems ir profesionalams, sveikatos gerinimo specialistams ir kitiems, dirbantiems su žmonėmis, ar tiesiog mėgėjams.
  • praplečiamos žinios apie žmogaus kūną, požiūris – kaip į holistinę sistemą pagal natūralios medicinos atšaką – Ajurvedą
  • čia išmokstama rankų prisilietimo meno: prisiliesti ne tik prie kūno, bet ir sielos
  • atveriamos duris naujoms galimybėms ir savirealizacijai
  • baigus kursus įteikiamas diplomas lietuvių, pageidaujant anglų kalbomis.

Kviečiame puikiai praleisite laiką, įgyti praktinių, teorinių žinių, kurias galėsite pritaikyti tiek profesinėje veikloje, tiek su artimaisiais!

DUBLINAS, Airija, Artane Beaumont Family Recreation Centre Kilmore Road, Artane, Dublin 5 (šalia Artane TESCO)

Pėdos –  kūno dalis, jungianti mus su žeme, nuolat mus nešiojančios, todėl jomis būtina rūpintis. Pėdose gausu nervinių ląstelių susijusių su visais organais, todėl šis masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Pėdų masažo technika turi ypatingų galių: atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse bei padeda sumažinti stresą, plačiau čia…

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia…

Informacija pasiteiravimui: ‭ +37060338078,  masazukursai@ajurveda.lt

Registracija užskaitoma į kursus tik palikus avansą.

Yra galimybė už kursus išsimokėti dalimis.

3 d.
210€
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124