+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Renginiai

Masažų kursai Alikantėje!

Tai išskirtinė galimybė išmokti ajurvedinio masažo pas patį ajurvedos centro SPA SHANTI įkūrėją Darių Kaunecką, kuris ajurvedinius masažus atrado Indijoje dar 2000 m. ir ten reguliariai lankosi bei tobulinasi iki šiol, o įkurtas SPA centras – jau beveik 15 metų yra vienas prestižiškiausių Lietuvoje ir Pabaltijo regione. SPA SHANTI masažo mokykla jau išleido daugiau kaip 3000 savo mokinių visam pasaulyje, kurie asmeniškai vykdo veiklą, dirba žinomuose pasaulio SPA kurortuose ir viešbučiuose arba yra įkūrę savo SPA-grožio kabinetus/centrus/salonus. 

 Kviečiame prisijungti prie nuostabios patirties bei praplėsti profesines žinias!

Carrer Trident, 35, 03540, Alacant

Vata/Pita/Kapha - tai vienas populiariausių masažų kursų, kuris apima trijų žmogaus tipų nustatymą ir masažo atlikimą pagal individualią žmogaus prigimtį, todėl šis masažas neįsivaizduojamas be žmogaus pažinimo.  Kursai vieni populiariausių, nes jų metu išmokstate atlikti tris skirtingas technikas atpalaiduojantį, tonizuojantį ir intesyvų/detoksikaciją skatinantį masažą.

Kursų nauda:

  • pradedantiesiems ir profesionalams, sveikatos gerinimo specialistams ir kitiems, dirbantiems su žmonėmis, ar tiesiog mėgėjams.
  • praplėčiamos žinios apie žmogaus kūną, požiūris – kaip į holistinę sistemą pagal natūralios medicinos atšaką – Ajurvedą
  • čia išmokstama rankų prisilietimo meno: prisiliesti ne tik prie kūno, bet ir sielos
  • atveriamos duris naujoms galimybėms ir savirealizacijai
  • gerinama artimųjų sveikata ir dovanojama gera savijauta
  • baigus kursus įteikiamas diplomas lietuvių, pageidaujant anglų kalbomis.

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia…

Informacija pasiteiravimui: ispanų kalba +34 684 318 584, ‭+37060338078,  masazukursai@ajurveda.lt

Registracija užskaitoma į kursus tik palikus avansą.

Yra galimybė už kursus išsimokėti dalimis.

3 d.
330 €
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124