+370 606 75557
[email protected]

Renginiai

Masažo kursai Vejle, Danija!

Norite išmokti naujo amato arba praplėsti jau turimas žinias? Ajurvedos centro SPA Shanti masažo mokykla, kuri jau išleido daugiau kaip 3000 savo mokinių visam pasaulyje, atkeliauja pas Jus!

Ajurvediniai masažai išskirtiniai tuo, kad ypatingai didelis dėmesys yra skiriamas ne tik žmogaus kūnui, bet ir dvasiai. Šio masažo paslaptimis su Jumis dalinsis centro SPA SHANTI įkūrėjas, kineziterapeutas, ajurvedinio masažo meistras bei profesionalus mokytojas – Darius Kauneckas, kuris šiuos masažus atrado Indijoje dar 2000 m. ir ten reguliariai lankosi bei tobulinasi iki šiol.  Tai puiki proga praktiškai prisiliesti prie masažo technikos, ją įvaldyti ir sužinoti apie senovės medicinos mokslą Ajurvedą. Ir nesvarbu, ar esi jau kažką girdėjęs, ar praktikuojiesi namuose, ar esi profesionalas – čia kiekvienas ras naudingų žinių!

Mokymų metu, Jūs ne tik masažuosite, bet ir gausite masažą!

Po kursų baigimo įteikiami sertifikatai lietuvių ir anglų kalbomis bei rekomendacijos įsidarbinimui.

VEJLE, Danija | Frøkjær skovvej 6b.7100 Vejle

Detalus kursų tvarkaraštis

Vasario 22 d. | Šeštadienis 

  • 10:00 – 13:00 relaksacinio masažo praktika;
  • 13:00 – 14:00 teorija abiems grupėms, testai, arbata;
  • 14:00 – 17:00 pėdų masažo praktika.

Vasario 23 d. | Sekmadienis

  • 10:00 – 14:00 relaksacinio masažo praktika, egzaminas;
  • 14:00 – 18:00 pėdų masažo praktika, egzaminas.

Kursų nauda

Atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti ir pabėgti nuo rutinos – toks šio relaksacinio masažo poveikis. Masažas ypač atpalaiduoja kūno raumenis, ramina ir teigiamai veikia žmogaus būseną, mažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą, nuotaiką, darbingumą ir pašalina nuovargį. Lėti, platūs ir švelnūs glostomieji masažo judesiai nukelia į ramybės ir palaimos oazę. Organizamas atpalaiduojamas, stiprinamas. Kursų metu turėsite progą pats patirti šio masažo atpalaiduojamąjį bei raminantį poveikį, išmoksite profesionaliai atlikti relaksacinį masažą vienas kitam, draugams, giminaičiams ir ne tik!

Pėdų masažas:

  • atpalaiduoja pavargusias pėdas;
  • pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją;
  • sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse;
  • padeda sumažinti stresą.

Masažų kursai suteikia galimybę jums palengvinti kasdienybę ir išmokti atpalaiduoti artimo žmogaus pėdas specialiu ajurvediniu masažu.

Kursai skirti pradedantiesiems ir profesionalams, sveikatos gerinimo specialistams, dirbantiems su žmonėmis ar tiesiog mėgėjams.

Individuali terapija

O norintys pasirūpinti savo ir artimųjų kūno, proto ir sielos harmonija kviečiami į Individualią masažo SPA terapiją pas Ajurvedos ir masažų mokytoją Darių Kaunecką. Masažas  pažadins ne tik sukaustytą kūną, bet ir sielą, padės jaustis sveikesniais bei gyvybingesniais. Šis masažas skirtas išgirsti Jūsų asmeninius pageidavimus, kokio masažo tikitės, kokiai kūno sričiai pageidaujate skirti daugiau dėmesio, labiau išmasažuoti ir drauge pasiekti jums rūpimą rezultatą jūsų sveikatai. Darius parinks ne tik geriausią masažą, bet pasidalins asmenine patirtimi mitybos klausimais, kaip subalansuoti savo dienos rėžimą, norint nepervargti ir jaustis visą dieną žvaliais ir laimingais.

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia…

Informacija pasiteiravimui:  Danijoje +4560724659, ‭+37060338078,  [email protected]

Yra galimybė už kursus išsimokėti dalimis.

Registracija užskaitoma į kursus tik palikus avansą.

250-440 €
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124