+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Renginiai

Masažo kursai Vejle, Danija!

Norite išmokti naujo amato arba praplėsti jau turimas žinias? Ajurvedos centro SPA Shanti masažo mokykla, kuri jau išleido daugiau kaip 3000 savo mokinių visam pasaulyje, atkeliauja pas Jus!

Tai išskirtinė galimybė išmokti ajurvedinio masažo pas patį ajurvedos centro SPA SHANTI įkūrėją Darių Kaunecką, kuris šiuos masažus atrado Indijoje dar 2000 m. ir ten reguliariai lankosi bei tobulinasi iki šiol, o įkurtas SPA centras – jau beveik 15 metų yra vienas prestižiškiausių Lietuvoje ir Pabaltijo regione.

VEJLE, Danija, Nyboesgade 4A, 7100, Vejle Kids frisør & familie service

Kas tai?

Atjauninantis veido, dekoltė ir plaštakų masažas yra ypatingai universalus tiek siekiant greitai atsikratyti įtampos, atjauninti veido sritį, sumažinti akivaizdžias mimikos ir amžiaus raukšleles, tiek jį lengva pritaikyti savo profesinėje praktikoje, jeigu esate kosmetologė(-as), kirpėjas (-a), visažistas, manikiūrininkė(-as), turintis savo kabinetą ir dirbantis grožio srityje. Daugiau čia…

Kursai skirti pradedantiesiems ir profesionalams, sveikatos gerinimo specialistams, dirbantiems su žmonėmis ar tiesiog mėgėjams.

Individuali terapija

O norintys pasirūpinti savo ir artimųjų kūno, proto ir sielos harmonija kviečiami į Individualią masažo SPA terapiją pas Ajurvedos ir masažų mokytoją Darių Kaunecką. Masažas  pažadins ne tik sukaustytą kūną, bet ir sielą, padės jaustis sveikesniais bei gyvybingesniais. Šis masažas skirtas išgirsti Jūsų asmeninius pageidavimus, kokio masažo tikitės, kokiai kūno sričiai pageidaujate skirti daugiau dėmesio, labiau išmasažuoti ir drauge pasiekti jums rūpimą rezultatą jūsų sveikatai. Darius parinks ne tik geriausią masažą, bet pasidalins asmenine patirtimi mitybos klausimais, kaip subalansuoti savo dienos rėžimą, norint nepervargti ir jaustis visą dieną žvaliais ir laimingais.

  • Gegužės 4-6 d. (šešt.-pirm.)  INDIVIDUALI SPA TERAPIJA PAS DARIŲ KAUNECKĄ30 min. 30 €, 60 min. 50 €, 90 min. 70 €, šešt.,-sekm. nuo 14:00 val.,  pirm. nuo 10:00 iki 17:00 val., registracija čia…

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia…

Informacija pasiteiravimui:  Danijoje +4560724659, ‭+37060338078,  masazukursai@ajurveda.lt

Yra galimybė už kursus išsimokėti dalimis.

Registracija užskaitoma į kursus tik palikus avansą.

1150 DKK
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124