+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

SPA paslaugos

Kūno formas dailinantis masažas “Garšan”

Kūno formas dailinantis masažas Garšan  4 

Procedūros metu daromas Ajurvedinis anticeliulitinis masažas „Garšan“ , kurį sudaro pagrindinės  keturios pakopos:

  1. Specialios pirštinės: anticeliulitinis masažas atliekamas su specialiomis pirštinėmis, kurios aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina” riebalus. Šioje pakopoje masažas atliekamas be aliejaus, masažo judesiai – stiprūs ir intensyvūs.
  2. Kūno įtrinimas „Garšan“ žolelių aliejumi: visas kūnas įtrinamas specialiai sukurtu aliejumi pagal ajurvedinę receptūrą iš įvairių žolelių mišinio, čia labai svarbu stiprus ir gilus anticeliulitiniu poveikiu pasižyminčioaliejaus įtrynimas. „Garšan“ padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą. „Garšan“ aliejų galima naudoti ir namuose  su įvairiais pilingais (ajerų, masalos), be to, mažos talpos buteliuką, labai patogu pasiimti į ilgesnę kelionę. Aliejų įsigyti galima Ajurvedos centruose SPA SHANTI Vilniuje ir Kaune.
  3. Veido masažas: nuramina, atstato pavargusios veido odos pusiausvyrą, suaktyvinti ląstelių regeneraciją, pagerinti kraujotaką, atjauninti ir nuskaistinti veido odą ir ją tonizuoti.
  4. Po masažo kūnas įvyniojamas į polietileno plėvelę, kad aliejus geriau įsigertų į odą.

Masažas skirtas: norinčioms padailinti kūno linijas ar atsikratyti celiulito, sustangrinti odą po gimdymo ar numetus svorio.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 1:30 val. viso kūno masažas, įvyniojimas arba dušas, ajurvedinė arbata.

Įsigykite dovanų kuponą internetu

2:00 val.
79 €
Atgal
 
 
Gruodžio SPA programa | Sveikatos draudimas
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams 25% nuolaida
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2