فاصل افلام

+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

SPA paslaugos

hot blonde teenage babe gets.sex tube


Shanti Budha Ritualas 1:45 val.

Simboliniu Rytų mitologinės dievybės Budhos vardu pavadintas SPA ritualas, kuris simbolizuoja nušvitimą, budrumą, sutelktą vidinį žinojimą, išsilaisvinimą nuo chaotiškos aplinkos ir jos dirgiklių.  Shanti – reiškia ramybę, Budha - nušvitimą, šių simbolinių prasmių derinys kiekvieną nuves į jaukią SPA ritualo kelionę ir pasibuvimą su savimi, susitelkimą, savistovumą, stiprybės įgijimą  būsimiems iššūkiams, darbams ir netikėtumams.

Budha  simbolizuoja nušvitimą,  išmintį, atgimimą. Autentiškas ritualas skirtas atnaujinti jėgas, įgyti budrumo, žvalumo, grąžinti minčių ir proto švarą, o kūnui suteikti atsipalaidavimą, atsparumą stresinei aplinkai. Ritualo metu susipina   kelių ajurvedinių masažų technikos ir aromaterapija: įžengimas į ritualą yra pėdų pamerkimas į pieno ir rožių žiedlapių vonelę (-ritualas kilęs iš Indijos karalių pagerbimų ceremonijos), champi aliejinis galvos-kaklo-pečių masažas, abjanga masažas su eteriniais aliejais, atsipalaidavimas vario vonioje, ajurvedinė arbata. Champi masažo dėka kūno atpalaidvimas pradedamas nuo viršutinės kūno dalies - galvos, kaklo, pečių - naudojant pašildytą aliejų, taip visas kūnas įvedamas į abjangos viso kūno masažą su šiltu juodųjų sezamų ir eteriniais aliejais. Po masažo jūs būsite pakviesti pagulėti raudonojo vario vonioje, kuri turi gydomųjų savybių, subalansuoja kūno energetinius kanalus ir išsibalansavusios energijos tėkmę.

Ritualo metu gausiai naudojama juodųjų sezamų aliejaus, naudingo kūno audinimas ir organams, o abjanga masažas, ajurvedos medicinoje žinomas  kaip kūno įaliejavimo procedūra su masažiniais judesiais, buvo atliekama esant mentaliniams ir fiziniams susirgimams – ajurvedoje vadinamiems kaip Vata došos disbalansas. Vata  doša pagal ajurvedos mediciną sukelia 80 % visų organizmo negalavimų: nerimas, nemiga, stresas, depresija, koncentracijos-susitelkimo ir budrumo stoka, traškantys sąnariai, šąlančios galūnės, laužantys raumenų skausmai, skysčių kaupimasis, apetito ir skonio pojūčių stoka, vidurių užkietėjimas, nevirškinimas, vidurių nuolatinis pūtimas ir pilvo išsipūtimas, diskomfortas pavalgius, rūgštingumas, dienos ir mitybos rėžimo sutrikimas, galvos skausmai,  irzlumas, nesugebėjimas atsikelti anksti ryte ir kita. Reikia atminti, kad šie simptomai tai nėra Jūsų charakterio savybės, o tik mentaliniai ir fiziniai negalavimai dėl įtempto ir netinkamo gyvenimo būdo jūsų prigimčiai, pasirinkus tinkamas procedūras, meditacijos praktikas, mitybą  subalansuosite savo sveikatą.

Procedūros nauda: ši procedūra itin rekomenduojama keičiantis metų laikams, šiuo atveju įžengiame į rudenį, kada pagal ajurvedą došų pusiausvyra veikiant gamtos pokyčiams taip pat išsibalansuoja, todėl siekiant palaikyti kūną balanse ir sveikatoje, geroje savijautoje, išvengti rudeninės depresijos, nerimo, peršalimo, pervargimo, nemigos ir išlaikyti kūną, protą ir sielą budrume, nušvitime rekomenduojamas šis aliejingiausias masažas iš visų Shanti masažų. Masažo metu kūnas gausiai įtrinamas šiltu juodųjų sezamų aliejumi, išjudinami energiniai blokai, jaučiamas atsipalaidavimas visame kūno, ypatingai vietose, kur buvo jaučiama įtampą - nugara, kojos, šąlantys sąnariai, „laužančių kaulų” savijauta dėl išsekimo ir vitaminų trūkumo. Be to, įtrinamas juodųjų sezamų aliejus dėl savo ypatingo poveikio ajurvedoje vertinamas labiau nei pats masažas, ajurvedos gydytojais sako, kad juodųjų sezamų aliejus skverbiasi net iki 7 cm į audinius, sutepdamas sąnarius, pamaitindamas vitaminais odą, vidaus organus, ląsteles ir suteiktas naujų jėgų ir gyvybingumo visam organizmui.

Ritualą sudaro:

  • Pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais
  • Ajurvedinis masažų kompleksas champi galvos-kaklo-pečių masažas ir abjanga dviejų rankų  masažas su indišku Budha aliejum (1:15 val.)
  • Atsipalaidavimas raudonojo vario vonioje (15 min.)
  • Arbata

Masažas skirtas: ieškantiems ramybės ir poilsio, išvargintiems nuolatinio skubėjimo, negebant susikoncentruoti, esant liūdnos nuotaikos, atliekant begales skirtingų užduočių vienu metu, dirbant kūrybinį ar protinį darbą, aktyviai sportuojant, laikantis dietos ar norint subalansuoti savo dienos ir mitybos rėžimą.

Trukmė: 1:45 val. 

Kaina: 95 €
Online Pharmacy, cheap cialis black,Free shipping, acheter fluoxetine online, Discount 10%

Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

95 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124
orgies and bukkakkes with cumswaps.indian sex