+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

SPA paslaugos

Harmonizuojantis SPA rinkinys 1:25 val. (Širodara + Pėdų masažas)

IMG_9370 

Galvoje susikaupia visas stresas, protinė įtampa, nereikalingos mintys,  įsitempia pečių juosta, nugara. Pėdose  nugula visas  kūno sunkumas. Išvargintiems nuolatinio streso ir nemigos atliekamas veido-galvos-kaklo sričių masažas, širodara – aliejaus pylimas į „trečią akį“, pėdų-kojų masažas.

—-

Širodaros procedūra – tai ajurvedinis terapijos būdas. Iš pradžių masažuojamas veidas, galva ir pečiai, po to ant kaktos į „trečią akį” silpna srovele pilamas šiltas ajurvedinis vaistažolių aliejus. „Trečioji akis” – vienas svarbiausių žmogaus energetinių centrų. Tai mūsų jausmų, pojūčių ir proto centras, čia susitinka mūsų sąmonė ir pasąmonė, čia formuojasi mūsų sapnai, o taip pat kaupiasi stresas, nerimas ir įtampa.

Širodaros procedūra – tai nereikalingų emocijų, streso pasekmių ir nereikalingų emocijų bei minčių išvalymas.

Masažas skirtas: nuolat dirbantiems protinį darbą, praleidžiantiems daug laiko prie kompiuterio, taip pat žmonėms, jaučiantiems vidinę įtampą, stresą, turintiems nervų sistemos sutrikimų. Procedūra taip pat tinka išvargintiems liūdesio, depresijos ar padidėjusio jautrumo.

—-

Pėdų ir kojų masažas – tai kūno dalis, jungianti mus su žeme. Jos be atilsio mus nešioja, todėl jomis būtina rūpintis. Čia gausu nervinių ląstelių, tiesiogiai susijusių su visais organais, todėl šis masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Pėdose esantys marmos taškai balansuoja došas, padeda įveikti nuovargį ir tingulį.

Pėdų masažo metu stimuliuojami taškai, kurie giliai atpalaiduoja viso kūno įtampą, todėl po masažo ne tik kojos bus lengvos, bet ir visas kūnas Jums padėkos. Puikus masažas, kuris efektyviai leidžia pailsėti visam kūnui per trumpą laiką. Klientai po šio masažo sako: “Negaliu patikėti, nei rankyčių, nei kojyčių nejaučiu, o nuo pečių viso bėdos nukrito”.

—-

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 15 min. veido-galvos-kaklo masažas, 25 min. aliejaus pylimas i “trečią akį, pėdų-kojų masažas 30 min.,  dušas, ajurvedinė arbata.

Masažas neskirtas: nėščiosioms.

Kaina:  76 €

Trukmė: 1:25 val.

Sku
harmonizuojantis
Description
Product Options
#OptionPriceDownloadFile Size
Shipping
Shipping Rate: F
1:25 h
76 €
Atgal
 
 
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124