+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

SPA paslaugos

Renginiai

IMG_2219 copy 

Gimtadieniai ir mergvakariai

Organizuojame gimtadienius ar mergvakarius, kurie taps puikia dovana ne tik jubiliatui ar jaunajai, tačiau ir smagia pramoga svečiams. Kol jubiliatas ar jaunoji lepinsis masažais, įstabaus grožio salėje, svečiai galės ne tik pasimėgauti arbata ir vegetariškais užkandžiais, tačiau ir išgirsti paskaitą apie ajurvedą ir sveiką gyvenseną, išmokti galvos ir pečių masažą, kuriuo galės lepinti savo draugus ir artimuosius.

Įmonių renginiai ir kolektyvų ,,team building” vakarėliai

Minite įmonės gyvavimo metines, norite atšvęsti didelių pardavimų apimtis ar sutvirtinti pasirašytą kontraktą su nauju partneriu – mes galime Jums pasiūlyti platų paslaugų asortimentą pas mus centre, Jūsų įmonės patalpose ar už jos ribų.

Įmonės renginys – tai ne tik smagus kolektyvo laiko praleidimas, bet ir gera investicija atnešanti praktinę naudą kiekvienam renginio dalyviui ir visai organizacijai. Kiekvienos įmonės sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo darbuotojų tarpusavio santykių, pasitikėjimo savimi ir vienas kitu, atsakingumo, profesionalumo ir bendro tikslo siekimo supratimo. O kas labiau atpalaiduos ir leis pamišti kasdienius rūpesčius, nei masažai.

Mes siūlome:

Ajurvedinius masažus ir SPA procedūras

Paskaitas apie ajurvedą ir sveiką gyvenseną

Masažo pamokas

Vegetariškas vaišes

Sustiprinkite darbuotojų motyvaciją ir norą tobulėti!

 

Norėdami gauti platesnę informaciją rašykite info@ajurveda.lt

Atgal
 
 
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. - 2020 m. lapkričio 13-15 d.- papildoma data! Paskubėkite
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124