+370 606 75557
[email protected]

SPA paslaugos

Vaisių asorti (galioja tik kaip priedas prie SPA procedūros) 900 g.

vaisiu-lekste

Mes taip pat siūlome pasilepinti vaisių asorti, kuris jums bus patiektas besimėgaujant varinės vonios teikiamais malonumais. Kaina: 400 g – 10  €; 900 g -12 …

Renginiai

IMG_2219 copy

Minite įmonės gyvavimo metines, norite atšvęsti didelių pardavimų apimtis ar sutvirtinti pasirašytą kontraktą su nauju partneriu, švenčiate gimtadienį ar mergvakarį – mes galime Jums pasiūlyti platų paslaugų asortimentą pas mus centre, Jūsų įmonės patalpose ar už jos ribų.

Garinė pirtis

Garinė pirtis

Ajurvedinė garinė pirtis – puikus atsipalaidavimo metodas. Didžiausias poveikis ir efektas pasiekiamas einant į pirtelę po masažo. Masažo metu į giliuosius kūno audinius įmasažuojamas natūralus aliejus, kuris pirtelėje pasišalinamas kartu su prakaitu bei toksinais. Tai puiki odos gražinimo priemonė. Drėgmė stimuliuoja kraujo tėkmę, tokiu būdu intensyviai valoma odą, atveriamos poras, šalinamos negyvas odos ląsteles ir nešvarumai. Oda tampa minkšta, švari ir švelni kaip šilkas. Garinė pirtis rekomenduojama besiskundžiantiems reumato ar sąnarių skausmais, prastai miegantiems ar turintiems lėtą medžiagų apykaitą. Pirtis rekomenduojama valant organizmą, badaujant.

0:15 val.
12 €
Skaityti daugiau

Raudonojo vario vonia su rožių žiedlapiais

Raudonojo vario vonia su rožių žiedlapiais

Gydomosios raudonojo vario savybės yra žinomos nuo seno. Liaudiška išmintis apie skausmo gydymą, nuovargio pašalinimą ir atsipalaidavimą vario monetomis ar plokštelėmis galiausiai buvo patvirtinta mokslininkų…

0:15 val.
12 €
Skaityti daugiau

Raudonojo vario vonia su rožių žiedlapiais dviem

Raudonojo vario vonia su rožių žiedlapiais dviem

Indų dizainerių-skulptorių sukurtos varinės vonios pasižymi ne tik įmantriomis ar klasikinio stiliaus formomis, bet taip pat ir gydomosiomis vario savybėmis. Gulėjimas varinėse voniose padeda lengviau atsipalaiduoti,…

0:15 val.
15 €
Skaityti daugiau

Nasja – kvėpavimo takų valymas

Organizmo valymo terapija

Didelių miestų smogas, kaitra, sezonų kaita išsausina mūsų kvėpavimo takus, kuriuos reikia pastoviai drėkinti ir valyti. Procedūros metu mes siūlome palengvinti savo kvėpavimą natūraliais, ekologiškais lašais. Taip jūs lengviau galėsite mėgautis procedūros teikiamais malonumais ir “užuosti” autentišką ajurvedos centro dvasią.

0:15 min
10 €
Skaityti daugiau

Ajurvedinis kokteilis

Ajurvedinis kokteilis

Sveikatos, energijos kokteilis leis Jums ne tik atgauti jėgas, bet ir pripildyti Jūsų kūną bei protą palaima. Kokteilis puikiai tinka raudonojo vario vonioje su rožių žiedlapiais.

Vaisių asorti (galioja tik kaip priedas prie masažo procedūros) 400 g.

Vaisių asorti po masažų

Mes taip pat siūlome pasilepinti vaisių asorti, kuris jums bus patiektas besimėgaujant varinės vonios teikiamais malonumais.

Arbata

Ajurvedinė arbata po masažų

Dar senų senovėje pastebėta, kad arbatmedžio lapų užpilas gaivina ir suteikia žvalumo, todėl šis gėrimas paplito visame pasaulyje ir sėkmingai geriamas kiekvieno namuose. Indijoje arbata turi ypatingą reikšmę ne tik kūnui, tačiau ir protui, dvasiai. Pasimėgauti ajurvedine arbata, atgauti jėgas, atsipalaiduoti galite ir šioje indiško stiliaus arbatinėje.

 
Atšaukta - Kur ir su kuo švęsi? Naujųjų sutiktuvės 2021 Shanti resort!
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. - 2020 m. balandžio mėnesį, net 3 datos!
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124