+370 606 75557
[email protected]

SPA paslaugos

Kuponų taisyklės

 1. Dovanų kuponas (-toliau DK) patvirtina jo turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta paslauga arba suma.
 2. DK, kuriame nurodoma konkreti suma, pvz, 100 EUR, jokios nuolaidos nėra taikomos šio kupono įsigijimo metu. Tokio DK gavėjas/turėtojas atvykęs į procedūra su DK konkrečiai sumai, turi galimybę pasinaudoti tuo metu galiojančiomis lojalumo programomis arba mėnesinio akcijiniais SPA pasiūlymai, kurie skelbiami www.ajurveda.lt
 3. Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti už jį pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos pateikus pirkimo kvitą ar kitus pirkimą įrodančius dokumentus bei pateikus  rašyti prašymą SPA SHANTI  centruose arba el. paštu [email protected]
 4. UAB ,,SPA Shanti” Dovanų kuponą galima įsigyti UAB ,,SPA Shanti” padaliniuose Vilniuje (Subačiaus g. 17), Kaune (Laisvės al. 3) arba www.ajurveda.lt tinklapyje.
 5. Pirkėjui įsigyjant Dovanų kuponą internetinėje parduotuvėje, UAB ,,SPA Shanti” prašo nurodyti šiuos pirkėjo duomenis:
 6. - vardą,
  - pavardę,
  -elektroninio pašto adresą,
  -mobiliojo telefono numerį,
  -asmens vardą, kuriam bus skirtas Dovanų kuponas,
  -esant pageidavimui – sveikinimo tekstą.
 7. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono. Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kuponas laikomas negaliojančiu, į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
 8. Pratęsti Dovanų kuponą jo galiojimo terminu galima, iš anksto informavus administraciją: Vilniuje  ir Kaune telefonu: 8 (606) 7557. Pratęsti DK galima ne ilgiau kaip 2 savaitėms, kitais atvejais DK laikomas negaliojančiu pagal šių taisyklių nuostatas.
 9. Atvykus į UAB ,,SPA Shanti” padalinius Vilniuje (Subačiaus g. 17) ir Kaune (Laisvės al. 3), internetinėje parduotuvėje įsigytas Dovanų kuponas gali būti pakeistas autentišku, tradiciniais motyvais išpuoštu Dovanų kuponu iš Indijos. Keičiant internetinį DK į tradiciniais motyvais išpuoštu Dovanų kuponu iš Indijos , jame nurodyta paslauga, paslaugos vertė ir galiojimas terminas nesikeičia.
 10. Vėluojant į procedūrą, vėlavimo laikas yra išminusuojamas iš procedūros.
 11. Neatvykus ir neperspėjus apie neatvykimą prieš 12 valandų iki procedūros pradžios, Dovanų kupono suma atitinkanti pasirinktos paslaugos kainą yra anuliuojama nuo Dovanų kupono vertės.
 12. Neatvykusio ir apie neatvykimą neperspėjusio kliento duomenys yra įtraukiami į nepatikimų klientų sąrašus.
 13. Jei asmuo turintis Dovanų kuponą konkrečiai sumai išnaudoja dalį sumos, likutis yra paliekamas galioti nurodytam ant kupono terminui.
 14. Dovanų kuponas nėra keičiamas nei į prekes, nei į pinigus.
 15. Dovanų kupone nurodytas procedūras keičiame į kitas procedūras, atitinkant procedūrų kainoms. Kitu atveju reikia primokėti atsiradusį skirtumą.
 16. Informacija apie pirkėją ar Dovanų kupono turėtoją yra konfidenciali ir trečiosioms šalims UAB ,,SPA Shanti” ją gali pateikti tik įstatymų nustatytais atvejais.

UAB ,,SPA Shanti” pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir  įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.ajurveda.lt .

Atgal
 
 
Atšaukta - Kur ir su kuo švęsi? Naujųjų sutiktuvės 2021 Shanti resort!
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. - 2020 m. balandžio mėnesį, net 3 datos!
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124