+370 606 75557
[email protected]

Kas yra čakra ir jų svarba

7 Čakrų svarba kūne

(Žvelgiant paprastai čakras galėtume prilyginti siūlo kamuoliukui, kuriame sukoncentruota  tinkama organų, nervinės sistemos, emocinė ir dvasinė veikla.  Sukantis „kamuoliukui“ gyvybinė energija teka laisvai, jei yra užblokavimas, energija neprateka, parsideda fizinės a minimum essay or dissertation word ir emocinės ligos.

Įsivaizduokite, jeigu namuose kasdieną plaudami indus kriauklėje paliktumėte maisto likučius, ties nutekėjimo ertme pradeda kauptis maisto likučiais, kurie pūva, veisiasi bakterijos, pradeda sklisti nemalonus kvapas, galiausiai visa nuotekų vamzdis užsikiša (blokas), galiausiai reikės kviesti santechniką ir valyti arba keisti visą nuotekų vamzdyną. Taip ir kūne, laiku neišvalius blokų, susergame, reikia gydytojo ar kitų specialisų pagalbos, todėl fizine ir psichine švara reikia rūpintis kol dar nesusirgome – kas dieną.

Ajurvedos tikslas palaikyti sveikųjų sveikatą ir padėti sergantiems. Masažas yra ajurvedos terapija, kurią reikia atlikti bent kartą ar du per mėnesį, norint palaikyti sveikatą ir harmoniją.)

 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124