+370 606 75557
[email protected]

Renginiai

GROŽIS’2015 paroda (saplio 9-11 d.) Klaipėdoje

Grozis_2015-10 

GROŽIS‘2015 – KLAIPĖDOJE

 ТAI TARPTAUTINĖ GROŽIO IR STILIAUS INDUSTRIJOS PARODA
VIDINIO GROŽIO PUOSELĖJIMO KONFERENCIJA

Kasmet tris dienas (spalio 9-11 d.) vykstanti grožio ir stiliaus industrijos paroda skirta Lietuvos bei užsienio šalių industrijos atstovams. Renginys sutelkia vienoje vietoje, vienu laiku industrijos profesionalus ir skatina plėsti ir stiprinti savo verslą, dalintis patirtimi, pristatyti prekinius ženklus ir jų naujoves, bei padėti vieni kitiems spręsti aktualiausias šios dienos problemas.
Parodos šūkis – (At)Skleisk GROŽĮ!

Šiemet prie organizatorių gretų prisijungė ir SPA SHANTI ajurvedos centras. 2014 m. parodoje SPA SHANTI vedė seminarą vidinio grožio tema „Grožis iš vidaus”, lekt. Justina Ližaitienė, kuris susilaukė didžiulio susidomėjimo ir šiemet. Todėl organizatoriais 2015 m. parodai sukurė atskirą erdvę, kurioje Shanti komanda ir kiti lektoriai ves seminarų ciklą vidinio grožio tema, paliečiant moters asmenybės, svekatos ir dvasinio tobulėjimo aspektus.

Kaina: 3-6 EUR,  http://www.bilietai.lt/lt/event/27015
Registracija į seminarų ciklą su lektoriais spalio 10 d. puslapio apačioje (jau įsigijusiems bilietus)

Organizatoriai: www.expo-vakarai.lt ir SPA SHANTI ajurvedos centras

Facebook

Straipsniai: „Laisvalaikis, „Klaipėda“

SPA SHANTI ir kitų lektorių programa

Kviečiame dalyvauti, degustuoti, išmokti, pajausti! Тrijų dienų programoje ragausime ne tik įvairiausias rinktines, Lietuvos žolininkų rankomis surinktas, arbatas, bet ir galėsime bendrauti su lektoriais, o paskutinę festivalio dieną – išmokti masažo paslapčių. Shanti boutique-krautuvėlėj sveikuoliai, mados ir stiliaus gerbėjai čia ras įvariausių mielų daiktų dizianerių Redos Budvilaitienės „Reda Design“ darbai, Linos Eglės Urbonaitės tapyto šilko aksesuarais moterims ir autorinėmis dovanomis, Nomėdos Marčėnaitės keramika; „Radharanės“, „Tundra“ ir „Murkos keksainės“ saldumynų; įvairiausių papuošalų; kygų sveikatai ir laimei; indiškų smilkalų‘ prieskoninių ir vaistažolių „Žolynų namų“ arbatų, ir dar daug produktų sveikatai ir laimei.

  • SPALIO 10 | ATSKLEISK VIDINĮ GROŽĮ | Klaipėdoje

Daugiau nei 8 lektoriai dalinsis vidinio grožio samprata visą šeštadienį.

Darius Rutkys

Transcendentinė meditacija

Esu Transcendentinės meditacijos ir Vedinių  technologijų centro įkūrėjas, Maharishi mokinys. Pasidalinsiu su jumis žiniomis apie tai, kad kiekviena mūsų mintis turi neginčijamą evoliucijos kryptingumą, bei nedelsiamo įgyvendinimo jėgą, Norint pasiekti tokius gabumus ir pilnai išvystyti smegenis, fiziologiją bei nervų sistemą iki harmoningo, subalansuoto funkcionavimo, būtina išsilaisvinti nuo sukaupto streso, atstatyti ir stimuliuoti darbui, nefunkcionuojančius komponentus. Egzistuoja seniausi metodai, besiremiantys absoliučiu ir pilnu gamtos dėsnių ir žmogiškosios prigimties žinojimu.bei energiją. Norint pilnai išvystyti smegenis, fiziologiją, bei nervų sisitemą iki harmoningo, subalansuoto funkcionavimo, būtina atstatyti ir stimuliuoti nefunkcionuojančius komponentus. Egzistuoja seniausi metodai, besiremiantys absoliučiu ir pilnu gamtos dėsnių ir žmogiškosios prigimties žinojimu. Šiuos metodus ir aptarsime kartu.
Reda Budvilaitienė

www.redadesign.lt

Esu dizainerė, kurianti moterims. Vertinu tikrumą, kokybę.  Man yra svarbi, šiuolaikinė miesto moteris, alsuojanti sparčiu gyvenimo ritmu. Pakalbėsime apie tai, kad apranga-daugiau nei drabužis, apranga-jūsų indvidualumas, atspindintis jūsų asmenybę, jūsų vidinę, tikrąją moterį.
Rasa

Buslavičienė

www.zolynunamai.lt

Gamta, tūkstančius metų žmonėms teikdavo praktiškai viską: maistą, užklotą, rūbą, sveikatą, įrankius, stogą virš galvos ir šilumą namuose… Augalai, kurie pasiryžę teikti tai ir toliau, tačiau mes…nebemokame imti, nes… pamiršome…nebežinome, bijome, nedrįstame, nebeturime ko pasiklausti. Esu su jumis, kad galėtumėt drąsiai klausti ir išgirsti neįtikėtinų dalykų-kaip suvalgyti gėlių darželį ir puoštis laukiniais augalais. Atsigręšime į gamtos duotybes.
Justina

Vasilevičiūtė

Traukos dėsnio koučingo specialistė ir trenerė

Facebook: Pokalbiai su Justina

Jei smalsu sužinoti, kaip naudoti Traukos ir kitus Universalius dėsnius savo gyvenime, kaip atrasti savo svajonių darbą, namus, meilę ar tiesiog daugiau džiaugsmo ir lengvumo kiekvienoje dienoje – tuomet būtinai susitikim. Universalūs dėsniai ne veltui vadinami universaliais – jie veikia nuolat, kaip žemės trauka, nepriklausomai, ar mes juos žinom, ar ne. Tad geriau žinokim, ir naudokim taip kaip patys norim :)
Artūras

Dabkevičius

www.biolaukas.lt

Esu nei ekstrasensas, nei būrėjas. Esu fizikas, technikos mokslų daktaras, besidomintis neregimųjų, bet egzistuojančių realių žmogaus energijų tyrimais  Atlieku žmogaus energetikos tyrimus bioelektrografijos metodu, padedančiu užbėgti ligoms už akių. Taigi įrodysime , kad auras turi ne tik šventieji, bet kiekvienas iš mūsų.
Danutė

Rimkuvienė

www.yantra.lt

Esu dailininkė, mandalų piešimo mokytoja bei lektorė. Kūryboje naudoju įvairias technikas, tačiau intuityviosios mandalos vienos mėgstamiausių. Mandalų piešimas – tai maloni aktyvios meditacijos forma, kuri padeda apjungti mintis, emocijas bei jausmus, išreiškiant tai popieriaus lape piešiniu. Mandalos piešimas padeda sustiprinti intuiciją, sumažinti įtampą bei išmokti atsipalaiduoti. Gal ir pirmą kartą gyvenime laikysite teptuką rankose, bet bus nuostabios akimirkos su spalvomis ir žinoma su savimi.
Justina Ližaitienė

www.ajurveda.lt

Esu laiminga žmona, dviejų vaikučių mama, šokėja ir ajurvedos centro SPA SHANTI vadovė. Ajurvedos išmintis man nėra teorija. Visatos pagrindiniai dėsniai nuostabiai dėliojasi kasdieniniuose darbuose ir išgyvenimuose. Pagrindiniai būviai (pancha maha bhuta)-ugnis, oras, vanduo, žemė, eteris formuoja mus ir aplinką. Būti sąmoningai ir pažinti šias stichijas savyje ir aplinkoje-tai raktas į harmoningą ir laimingą moterišką būtį.
Sandra

Varanavičė

www.tapingas.lt

Esu Sandra Varanavičė, sertifikuota EFT (tapingo) instruktorė, tarptautinės AAMET asociacijos narė, mokiausi pas geriausius EFT meistrus Anglijoje. Sveikatinimo idėjos man labai patinka, tad šis emocinės ir fizinės sveikatos tvarkymosi įrankis yra būtent tai, kas visiškai atitinka mano pasaulėžiūrą: jokių chirurginių ir cheminių intervencijų, paprasta ir natūralu.

TAPINGAS (taip pat tai ELT / EFT – Emotional Freedom Technique) – technika, kurioje apsijungia rytiečių medicinos išmintis su moderniąja vakariečių psichologija. Kartais tai vadinama akupunktūra be adatų, todėl tai visiškai paprasta atlikti sau be specialisto pagalbos
Nepabandyti nevalia, nes tapingo pasekėjai sako: bandykite viskam.

Būkime sveiki ir stilingi,

SPA Shanti komanda

www.ajurveda.lt


Paskaitos parodos lankytojams yra NEMOKAMOS

Organizatoriai būtų dėkingi, jei savo norą dalyvauti paskaitoje pažymėtumėte, užpildę REGISTRACIJOS FORMOJE šiame puslapyje

KAINOS: http://www.bilietai.lt/lt/event/27015

3-6 €
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124