+370 606 75557
[email protected]

Galerija

Indiškas, paslapties šydo apgaubtas interjeras ne tik jus maloniai nustebins, tačiau apsups ypatingais kvapais bei garsais. Galerijoje jūs galėsite pamatyti dalį ajurvediškos kultūros ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis.

Atgal
 

Renginiai

Masažų kursai

Spauda

Įdomybės ir produktai

Interjeras

Ajurvedos centras SPA Shanti gali pasigirti gausybe išskirtinumais. Didžiuojamės ne tik tuo, kad nesame eilinis SPA centras, bet džiaugiamės patys ir džiuginame svečius savo autentišku interjeru. Kiekviena detalė yra atvežta iš Indijos. Smulkių detalių ir preciziško tikslumo reikalaujantys stalai iš marmuro, rankų darbo drožinėti krėslai, kėdės, skulptūros, autentiškos ir veikiančios supynės, bei muziejų nusipelniusios indiškų laivų detalės ar išlikusios dviejų dalių durys. Centre aplinka užburia ne tik dėl kvapą gniaužiančių autentiškų meno kūrinių ar dizaino, bet dėl juose slypinčios istorijos, dvasios ir tikrumo.

Piligriminė kelionė po Himalajus 2013

Stovyklos

Pančakarmos savaitgalis yra neeilinė galimybė Lietuvoje išsivalyti organizmą nuo toksinų ir šlakų. Jo metu yra laikomasis specialios sulčių dietos, aktyviai dalyvaujama jogos užsiėmimuose, meditacijose, paskaitose ir t.t. Pagrindinis savaitgalio tikslas yra ajurvedinė Pančakarma. Tai organizmo valymo sistema susidedanti iš 5 veiksmų, kurių veinas iš jų yra viso kūno masažas su specialiai paruoštais vaistažolių aliejais. Pančakarmos savaitgalis – tai greitas ir rezultatyvus organizmo harmonizavimo metodas. Vasaros metu organizuojame masažų kursų stovyklas, ajurvedines stovyklas su subalansuota vaikų užimtumo programa, poilsines ajurvedines stovyklas.

Ajurvediniai masažai

Ajurvediniai masažai ypatingi ne tik tuo, kad yra itin svarbus ramaus gyvenimo ir atsipalaidavimo įrankis seniausiame išlikusiame moksle, nagrinėjančiame sveikatingumo ir laimės aspektus. Šie masažai ypatingi ir tuo, kad juose nėra grubumo, skubotumo ar skausmo. Visi ajurvediniai masažai yra daromi su gausybe suglostymų, o stipresni judesiai yra integruoti masažo metu taip, kad nesijaustų įtampos, o kūnas ir protas galėtų nurimti. Po masažo pasimiršta nereikalingi rūpesčiai, atrandami problemų sprendimų būdai.

Išskirtinės dovanos

Išrankiesiems paruošėme išskirtinių dovanų asorti. Čia rasite dizainerių darbų, indiškų aliejų, knygų ir gausybę kitų įdomių pasirinkimų. Jei nerandate nieko įdomaus padovanoti, jei pavargote nuo žmonių spūsčių, jei nenorite kvaršinti sau galvos nustebinant ir pradžiuginant – ateikite pas mus.

 
Atšaukta - Kur ir su kuo švęsi? Naujųjų sutiktuvės 2021 Shanti resort!
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. - 2020 m. balandžio mėnesį, net 3 datos!
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124