+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Galerija

Indiškas, paslapties šydo apgaubtas interjeras ne tik jus maloniai nustebins, tačiau apsups ypatingais kvapais bei garsais. Galerijoje jūs galėsite pamatyti dalį ajurvediškos kultūros ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis.

Atgal
 

Renginiai

Masažų kursai

Interjeras

Ajurvedos centras SPA Shanti gali pasigirti gausybe išskirtinumais. Didžiuojamės ne tik tuo, kad nesame eilinis SPA centras, bet džiaugiamės patys ir džiuginame svečius savo autentišku interjeru. Kiekviena detalė yra atvežta iš Indijos. Smulkių detalių ir preciziško tikslumo reikalaujantys stalai iš marmuro, rankų darbo drožinėti krėslai, kėdės, skulptūros, autentiškos ir veikiančios supynės, bei muziejų nusipelniusios indiškų laivų detalės ar išlikusios dviejų dalių durys. Centre aplinka užburia ne tik dėl kvapą gniaužiančių autentiškų meno kūrinių ar dizaino, bet dėl juose slypinčios istorijos, dvasios ir tikrumo.

Piligriminė kelionė po Himalajus 2013

Stovyklos

Pančakarmos savaitgalis yra neeilinė galimybė Lietuvoje išsivalyti organizmą nuo toksinų ir šlakų. Jo metu yra laikomasis specialios sulčių dietos, aktyviai dalyvaujama jogos užsiėmimuose, meditacijose, paskaitose ir t.t. Pagrindinis savaitgalio tikslas yra ajurvedinė Pančakarma. Tai organizmo valymo sistema susidedanti iš 5 veiksmų, kurių veinas iš jų yra viso kūno masažas su specialiai paruoštais vaistažolių aliejais. Pančakarmos savaitgalis – tai greitas ir rezultatyvus organizmo harmonizavimo metodas. Vasaros metu organizuojame masažų kursų stovyklas, ajurvedines stovyklas su subalansuota vaikų užimtumo programa, poilsines ajurvedines stovyklas.

Išskirtinės dovanos

Išrankiesiems paruošėme išskirtinių dovanų asorti. Čia rasite dizainerių darbų, indiškų aliejų, knygų ir gausybę kitų įdomių pasirinkimų. Jei nerandate nieko įdomaus padovanoti, jei pavargote nuo žmonių spūsčių, jei nenorite kvaršinti sau galvos nustebinant ir pradžiuginant – ateikite pas mus.

 
U.S. Exams Missile Using a Variety Prohibited By Now-Abandoned Treaty
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2