+370 606 75557
[email protected]

Renginiai

Fashion Vilnius festivalis: Shanti arbatinė (rugsėjo 11-12-13 d.)

Fasion Vilnius_2015-09 

FASHION VILNIUS – didžiausias, penkių žvaigždučių, mados festivalis pirmą kartą Vilniuje apjungs daugiausiai madingas idėjas skleidžiančių taškų. Apranga, Skonis, Hobi, Išvaizda ir Oras – tai ne tik žodžio FASHION raidės, bet ir penkios festivalio žvaigždutės, kurias rugsėjo 11-12-13 dienomis  atstovaus įvairiausios Vilniaus Senamiesčio vietos, nuo boutique iki SPA centrų, arbatinių. Penkių žvaigždučių festivalio koncepcija yra būdas pristatyti miesto mados temas, o taip pat nusako festivalio kokybės kartelę, supažindinti su ateinančio rudens/žiemos sezono tendencijomis.

www.fvilnius.lt

SPA SHANTI ir  atgimusi Shanti arbatinė prisideda prie šio festivalio judėjimo, auginančio kūrybišką, laisvą ir sveiką asmenybę bei šeimą, judėjimo, kuris skatina išeiti į nuostabias Vilniaus Senamiesčio gatves, pažinti juose esančias dirbtuves, boutique‘us, bendruomenes, išeiti plačiau už prekybos centrų durų ir pamatyti spalvotą visuomenę ir turtingą laisvalaikį čia pat – ant delno telpančiame Senamiestyje.

 

SPA SHANTI | Shanti Arbatinės

Kviečiame dalyvauti, degustuoti, išmokti, pajausti! Тrijų dienų programoje ragausime ne tik įvairiausias rinktines, Lietuvos žolininkų rankomis surinktas, arbatas, bet ir galėsime bendrauti su lektoriais, o paskutinę festivalio dieną – išmokti masažo paslapčių. Shanti boutique-krautuvėlėj sveikuoliai, mados ir stiliaus gerbėjai čia ras įvariausių mielų daiktų dizianerių Redos Budvilaitienės „Reda Design“ darbai, Linos Eglės Urbonaitės tapyto šilko aksesuarais moterims ir autorinėmis dovanomis, Nomėdos Marčėnaitės keramika; „Radharanės“, „Tundra“ ir „Murkos keksainės“ saldumynų; įvairiausių papuošalų; kygų sveikatai ir laimei; indiškų smilkalų‘ prieskoninių ir vaistažolių „Žolynų namų“ arbatų, ir dar daug produktų sveikatai ir laimei.

  • RUGS.11 | FASHION NAUJIENOS 18 val.

Shanti Arbatinės pristatymas | Arbatų degustacija

„Vaistažolių ir arbatų galia“ 60 min., lekt. Rasa Buslavičienė, „Žolynų namai“ įkūrėja

  • RUGS.12 | FASHION RENGINIAI 12 val.

„Ajurvedinė mityba: mitai ir realybė“ 60 min., Doc. Dr. Gastroenterologė Goda Denapienė

  • RUGS.13 | STILINGA ŠEIMOS DIENA

10-20 val. Nemokamos masažo pamokėlės šeimoms-vaikams ir jų tėveliams. Sužinosite kaip palepinti artimuosius masažu, ir kaip susikurti jaukius SPA ritualus kasdieniame gyvenime.

Dirbtuves veda SPA Shanti komanda

 

Būkime sveiki ir stilingi,

SPA Shanti komanda

www.ajurveda.lt

 


Sku
Description
Product Options
#OptionPriceDownloadFile Size
Shipping
Shipping Rate: F
0 €
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124