+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIShanti masažas su SPANGUOLIŲ šveitikliu

Viso kūno masažas su spanguolių šveitikliu

Masažas su natūraliu spanguoliu šveitikliu skiriasi nuo įprastų ajurvedinių masažų, tačiau jo giminė ta pati – SPA SHANTI namai. Meistrai naudoja ne tik šiltus aliejus, bet ir tikras spanguoles bei ryžių miltus. Tai vienas veiksmingiausių tonizuojančių, raumenis atpalaiduojančių ir odą jauninančių masažų.

Spanguolių sudėtyje yra biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas, jos stiprina kapiliarų sieneles, didina kraujagyslių elastingumą, mažina uždegiminius procesus, lėtina aterosklerozę, pasižymi antioksidaciniu veikimu. Spanguolės vaidina svarbų vaidmenį žmogaus vitamininiame balanse. Uogose yra vitamino C, B2, B6, P, A, folio rūgšties, K1 – filohinono. Jose esantis vitaminas B daro teigiamą įtaką nervų sistemai, taip pat nagams ir plaukams.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais, 1 val. viso kūno masažas ir šveitimas šviežiu, natūraliu, mūsų gamybos spanguolių šveitikliu, dušas, ajurvedinė arbata.
Trukmė: 1:15 val.
Kaina:  65 €

----

ILGESNIS DOVANŲ KUPONŲ GALIOJIMAS – 12 MĖN. (VIETOJ 6 MĖN.)  +  AUTOMATIŠKAI PRATĘSIAMI TIEK DIENŲ, KIEK OFICIALIAI VYKS KARANTINAS  +  NEMOKAMAS kuponų pristatymas su Omniva,  Kuponų galiojimo sąlygos čia...

Tai puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

 Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

69 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124