+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIŠIROABJANGA (atstatantis galvos-kaklo-pečių masažas su pratempimais)

Široabjangos masazas

Galva - pati svarbiausia žmogaus kūno dalis, joje yra net aštuoni iš dešimties pagrindinių ir šventų žmogaus vartų į pasaulį: dvi akys, dvi ausys, dvi nosies angos, burna ir Brahma Radhra taškas. Pagal Vedų filosofiją Brahma Radhra (kitaip dar vadinama septintoji čakra) yra ta vieta, iš kurios siela palieka žmogaus kūną, kai šis miršta. Norint apsaugoti naujagimio gyvybę ir sveikatą, ajurvedos išminčiai rekomenduoja devynis mėnesius po gimimo šią vietą tepti sezamo arba kokoso aliejumi. Ją atrasti nesunku, ji nutolusi nuo antakių linijos per aštuonis pirštus (ateikite ir mūsų meistrai parodys tiksliai).

Široabjanga teigiamai veikia žmogaus endokrininę sistemą. Šis masažas balansuoja posmegeninės liaukos (hipofizės) veiklą, o tai reguliuoja augimą, kraujospūdį, padeda normaliai vystytis nėštumui, lengvina gimdymą, skatina laktaciją, normalizuoja lytinių organų, skydliaukės veiklą, balansuoja vandens pusiausvyrą organizme, o maisto medžiagas greičiau paverčia energija.

Taip pat masažo metu stimuliuojama vadinamoji kankorėžinė liauka, kuri gamina labai svarbų imunitetą stiprinantį hormoną melatoniną. Široabjangos metu balansuojama svarbių žmogaus gyvybinių funkcijų ir organų veikla: akys, plaučiai, širdis, smegenys, skrandis ir visas virškinamasis traktas.

Šis masažas atliekamas sėdint.

Masažas skirtas: tiems, kam rūpi viskas, kas gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją, stiprina nervų sistemą, palaiko gyvybiškumą ir skatina ilgaamžiškumą.

Procedūrą sudaro: 30 min. trukmės galvos ir pečių juostos masažas, dušas ir ajurvedinė arbata.

Trukmė: 0:45 val.

Kaina: 37 €

Papildomai! 9 € -  Karališkas pasveikinimo ritualas su pienu ir rožių vonia, pridėti į krepšėlį...

----

ILGESNIS DOVANŲ KUPONŲ GALIOJIMAS – 12 MĖN. (VIETOJ 6 MĖN.)  +  AUTOMATIŠKAI PRATĘSIAMI TIEK DIENŲ, KIEK OFICIALIAI VYKS KARANTINAS  +  NEMOKAMAS kuponų pristatymas su Omniva,  Kuponų galiojimo sąlygos čia...

Tai puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

 Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

37 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124