+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIMeistro masažas 60 min. su Ajurvedine GARINE PIRTIMI Dviems arba apsilankymui 2 k. 1:45 val.

meistro+pirtis_dviems

Tiems, kas jau išbandę per daug metų mūsų didžiąją dalį ajurvedinių masažų paslaugų, kviečiame išbandyti naujoves.  Išgirdę Jūsų lūkesčius  ir norus, į savo paslaugų asortimentą įvedėme „Meistro masažą“. Koks tai masažas? Šis masažas skirtas išgirsti Jūsų asmeninius pageidavimus, kokio masažo tikitės, kokiai kūno sričiai pageidaujate skirti daugiau dėmesio, labiau išmasažuoti ir drauge pasiekti jums rūpimą rezultatą jūsų sveikatai. Prieš masažą bus išklausimo Jūsų individualus poreikis ir siektinas rezultatas. Jeigu Jūs turite tokių pageidavimų, kaip daugiau dėmesio skirti nugaros sričiai, ypatingai persitempęs sprandas ir kaklo sritis, surakintos“ mentės, negalite išsitiesti, skauda nugaros apačią, norite, kad ilgiau masažuotų apsunkusias kojas, o gal daugiau dėmėjo skirti rankoms,  kad ilgiau pamasažuotų veidą ir galvą, nes Jus tai labai atpalaiduoja, norite ypatingai stipraus masažo, o gal siekiate palieknėti per užsibrėžtą laikotarpį. Mūsų masažuotojai turi ilgametę patirtį ne tik ajurvedinių masažų srityje, bet yra profesionalūs kineziterapiautai, kosmetologai, kai kurie iš jų aktyviais sportuojantys, todėl parinks ne tik Jums geriausią masažą, bet pasidalins asmenine patirtimi mitybos klausimais, kaip subalansuoti savo dienos rėžimą, norint nepervargti ir jaustis visą dieną žvaliais ir laimingais.

Ajurvedinė garinė pirtis. Ajurvedinė garinė pirtis – puikus atsipalaidavimo metodas. Didžiausias poveikis ir efektas pasiekiamas einant į pirtelę po masažo. Masažo metu į giliuosius kūno audinius įmasažuojamas natūralus aliejus, kuris pirtelėje pašalinamas kartu su prakaitu bei toksinais. Tai puiki odos gražinimo priemonė. Drėgmė stimuliuoja kraujo tėkmę, tokiu būdu intensyviai valoma oda, atveriamos poras, šalinamos negyvos odos ląstelės ir nešvarumai. Oda tampa minkšta, švari ir švelni kaip šilkas. Garinė pirtis rekomenduojama besiskundžiantiems reumato ar sąnarių skausmais, prastai miegantiems ar turintiems lėtą medžiagų apykaitą. Pirtis rekomenduojama valant organizmą, badaujant.

Masažas skirtas: visiems su individualiais poreikiais.

Masažą sudaro: pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais, masažas 60 min., ajurvedinė garinė pirtis, dušas, ajurvedinė arbata.

Jums pageidaujant už papildomą mokestį galite pasirinkti: atsipalaidavimą vario vonioje, garinę ajurvedinė pirtį, širodarą (aliejaus pylimą į „trečią akį“), kūno šveitiklį-pilingą, pasirinkite čia...

Paslaugos trukmė: 1:15 val.

Kaina dviems arba apsilankymui 2 kartu: 125 € 182  €

 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2