+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAI



Mažoji Pančakarma ritualas Dviems

mazoji-pancakarma-dviems

Karališka prabangi dovana Dviems! Jums padovanotas ne kuponas, o sielos ramybė. Tai valandos, nužudančios stresą, liūdesį ir nerimą bei dovanos romantišką akimirką dviese!

Panča – tai “penki”, karma – tai “veiksmas” arba “terapija”. “Pančakarma” – kūno ir sielos valymas, po kurio į širdį kaip į išsiilgtus svečius vėl klegėdamos užsuks Jaunystė, Sveikata ir Harmonija.

Tai specialus kūno ir sielos valymas, kuris atliekamas pagal visas senovines indiškas ajurvedos tradicijas: atliekamas ugnies ritualas arati, meditacija, giedamos mantros, specialiai paruošiama ir papuošiama patalpa. Jūsų laukia profesionalus ajurvedos meistras ir net penkios procedūros:

  • abjanga - dviejų rankų masažas  su juodųjų sezamų aliejumi.
  • snechana - lydyto sviesto “ghi” gėrimas organizmui valyti iš ypač giliai,
  • nasja - kvėpavimo takų ir organų detoksikavimas,
  • svedana - gydomoji ajurvedinė garinė pirtis,
  • širodara - aliejaus pylimas į trečiąją akį
  • virečana – žarnyno tvarkymas su ajurvedinėmis žolelėmis

“Pančakarmos” metu patirsite ir dar vieną stebuklą – tai Širodara, kurios metu aliejus  šilta srovele tekės ant Jūsų kaktos tol, kol pajusite, ką iš tikrųjų reiškia Ramybė.

Širodara - emocijų, streso pasekmių ir nereikalingų emocijų ir minčių išvalymas. Procedūros metu žmogus pasiekia aukštesnę sąmonės būseną, todėl po jos jaučiamas visiškas atsipalaidavimas ir visuotinė palaimos būsena. Kad organizmas būtų sveikas ir švarus, ajurvedos specialistai rekomenduoja atlikti 3 arba 8 pančakarmos procedūrų kompleksą (priklausomai nuo organizmo užterštumo).

Procedūra skirta: tam, kam rūpi ilgaamžiškumas ir gyvenimo džiaugsmas, visų organizmo gyvybinių funkcijų atnaujinimas, kūno audinių išvalymas nuo toksinų, sveika veido spalva, kūno lankstumas, fizinių skausmų numalšinimas, visų ligų prevencija, geriausia streso ir nemigos pasekmių terapija, gera atmintis ir koncentracija, minties ir sąmonės skaidrumas ir nušvitimas, puiki sveikata ir darbingumas, jaunatviškumas bei fizinės ir emocinės energijos balansas.

Procedūrą sudaro:varinė pieno ir rožių žiedlapių pėdų vonelė, snechana, nasja, širodara, svedana, 1 val. trukmės dviejų rankų abjangos procedūra, maudynės didžiojoje varinėje vonioje, ajurvedinė arbata.

Kaina dviems: 215 € 238 €

Trukmė: 2:15 val.

----

ILGESNIS DOVANŲ KUPONŲ GALIOJIMAS – 12 MĖN. (VIETOJ 6 MĖN.)  +  AUTOMATIŠKAI PRATĘSIAMI TIEK DIENŲ, KIEK OFICIALIAI VYKS KARANTINAS  +  NEMOKAMAS kuponų pristatymas su Omniva,  Kuponų galiojimo sąlygos čia...

Tai puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

215 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124