+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIMasažas nėščiosioms ir po gimdymo

IMG_9678

Kas dar labiau vertas pagarbos, jei ne Motina - esama ar būsima? Mes manome, kad nieko švenčiau šioj Žemėj nėra. Švelnumo, poilsio, supratimo, glostymo ir pagalbos jos nereikalauja niekad. Bet jei kam labiausiai viso to reikia, tai joms.

Masažas atliekamas nėštumo metu ir pagimdžius. Ypatingas dėmesys skiriamas moteriai ir būsimam kūdikiui, kad gimęs jis augtų tvirtesnis ir sveikesnis. Švelnūs sukamieji judesiai, ramūs glostymai ramina ne tik būsimą mamą, bet ir gimsiantį kūdikį. Didelis dėmesys yra skiriamas apatinei nugaros daliai ir taip malšinamas skausmas, suteikiamas lengvumo pojūtis.

Specialus masažas sukurtas ir jau pagimdžiusiai moteriai. Kūnas pamažu grįš į rėmus, bet kodėl jam profesionaliai nepadėjus? Oda pamažu susitraukia, raumenys pailsi, aliejus gaivina ištampytus audinius. Ką bekalbėti apie neįkainojamą laiką pabūti vienai, vien tik su ramiomis giesmėmis, žvakėmis ir vis labiau rimstančiomis mintimis.

Masažas skirtas: viso ko pradžiai ir pabaigai - Mamai.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 1:00 val. švelnus viso kūno masažas, dušas, ajurvedinė arbata.

Kaina: 69 Eur

----

ILGESNIS DOVANŲ KUPONŲ GALIOJIMAS – 12 MĖN. (VIETOJ 6 MĖN.)  +  AUTOMATIŠKAI PRATĘSIAMI TIEK DIENŲ, KIEK OFICIALIAI VYKS KARANTINAS  +  NEMOKAMAS kuponų pristatymas su Omniva,  Kuponų galiojimo sąlygos čia...

Tai puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

 Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

69 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124