+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIGARSHAN kūno modeliavimo masažas

Kūno formas dailinantis masažas Garšan  4

Procedūros metu daromas Ajurvedinis anticeliulitinis masažas „Garšan“ yra trejopas:

  1. Specialios pirštinės: anticeliulitinis masažas atliekamas su specialiomis pirštinėmis, kurios aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina" riebalus. Masažas atliekamas be aliejaus, judesiai - stiprūs ir intensyvūs.
  2. Aliejaus įtrynimas: čia labai svarbu stiprus ir gilus anticeliulitinio aliejaus įtrynimas. Jis padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą.
  3. Veido masažas: nuramina, atstato pavargusios veido odos pusiausvyrą, suaktyvinti ląstelių regeneraciją, pagerinti kraujotaką, atjauninti ir nuskaistinti veido odą ir ją tonizuoti.
  4. Įvyniojimas: kūnas įvyniojamas į polietileninę plėvelę, kad aliejus geriau įsigertų į odą. Jeigu nenorite įvyniojimo, po procedūros galėsite pasilepinti vario vonia.

Masažas skirtas: norinčioms padailinti kūno linijas ar atsikratyti celiulito, sustangrinti odą po gimdymo ar numetus svorio.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 1:30 val. viso kūno masažas, įvyniojimas arba dušas, ajurvedinė arbata.

Kaina: 79 Eur

Papildomai! CELLO GEL įtrinimas tik 12 € 15  €

----

ILGESNIS DOVANŲ KUPONŲ GALIOJIMAS – 12 MĖN. (VIETOJ 6 MĖN.)  +  AUTOMATIŠKAI PRATĘSIAMI TIEK DIENŲ, KIEK OFICIALIAI VYKS KARANTINAS  +  NEMOKAMAS kuponų pristatymas su Omniva,  Kuponų galiojimo sąlygos čia...

Tai puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

 Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

79 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124