+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIKarališkas KERALA masažas Dviems arba apsilankymui 2 k. 1:45 val. + DOVANA Pirtis/Rožių vonia pasirinktinai 15 min.

keral2

Tik SPA SHANTI 16-ojo gimtadienio proga specialus pasiūlymas Jūsų mylimiausiam Keralos masažui tik Spalį!

Tai populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurio vardą rasite visame pasaulyje. Tačiau čia jis unikalus, absoliučiai pritaikytas šiuolaikiniam europiečiui. Sakoma, kad “Shanti Kerala” - visų masažų geriausių savybių rinkinys. Nėra nė vienas kūno vietos (pradedant kojų piršteliais ir baigiant ausimis), kuri nebūtų pamaloninta šio užburiančio masažo.

Masažą galima daryti kiekvieną dieną. Jis padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją, po jo žmogus jaučia palengvėjimą ir ramybę. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, geriau įsisavinamas deguonis, gerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: gerėja aprūpinimas krauju, stiprėja sausgyslės ir raiščiai, mažėja patinimai.

Čia dirbama pagal laikrodžio rodyklę pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnais, krumpliais, alkūnėmis. Keralos masažo metu atliekami įvairiausių masažo technikos judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas. Masažuojant žmogaus protas nurimsta ir patenka į meditacinę būseną. “Kerala” skirta ne tik kūnui, bet sielos palaimai. Tai harmoningas, balansuojantis masažas, kurio sudėtingumu niekas neabejoja. Kaip ir, žinoma, jo stipriausiu poveikiu.

Masažas skirtas: ir senjorui, ir mamai, ir sūnui, ir porai, ir vienišiui. Tai absoliučiai visiems tinkantis masažas - nesvarbu, ar esi per daug pavargęs, ar per daug apatiškas. Tie, kas labai įsibėgėję, bus nuraminti, o tie, kam niekas neįdomu - gaus tonuso. Tai vidinį balansą dovanojantis masažas.

Procedūrą sudaro:

  • Karališkasis Shanti pasveikinimas (5 min) - pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais
  • Karališkas autorinis viso kūno masažas Kerala (90 min)
  • Veido, kaklo, galvos masažas su prabangiu Shanti rožių aliejumi (įeina į nurodytą masažo trukmę)
  • Arbata arba ajurvedinis "Shanti Masala" gėrimas
  • Došos testas pagal ajurvedą 7 min - rekomendacijos sveikai gyvensenai.

+ DOVANA

Raudonojo vario vonia su rožių žiedlapiais ARBA "Svedana" ajurvedinė garinė pirtis

Kaina dviems arba apsilankyti 2 kartus: 169 €  178 €

Trukmė: 1:45 val.

----

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn - puiki dovana sau ir artimajam!

Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

169 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124