فاصل افلام

+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAI

hot blonde teenage babe gets.sex tube


Karališkoji ŠIRODARA (Širodara terapija + pėdos, delnai + garinė pirtis, vonia)

Karališkoji Širodara prodecūra

Širodaros procedūra – tai ajurvedinis terapijos būdas. Iš pradžių masažuojamas veidas, galva ir pečiai, po to ant kaktos į „trečią akį” silpna srovele pilamas šiltas ajurvedinis vaistažolių aliejus. "Trečioji akis" – vienas svarbiausių žmogaus energetinių centrų. Tai mūsų jausmų, pojūčių ir proto centras, čia susitinka mūsų sąmonė ir pasąmonė, čia formuojasi mūsų sapnai, o taip pat kaupiasi stresas, nerimas ir įtampa.

Širodaros procedūra – tai nereikalingų emocijų, streso pasekmių ir nereikalingų emocijų bei minčių išvalymas.

Masažas skirtas: nuolat dirbantiems protinį darbą, praleidžiantiems daug laiko prie kompiuterio, taip pat žmonėms, jaučiantiems vidinę įtampą, stresą, turintiems nervų sistemos sutrikimų. Procedūra taip pat tinka išvargintiems liūdesio, depresijos ar padidėjusio jautrumo.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, pėdų ir rankų masažas (20 min.), veido-galvos-kaklo sričių masažas (15 min.),  širodara aliejaus pylimas i “trečią akį (25 min.), garinė ajurvedinė pirtis (15 min.),  maudynės didžiojoje varinėje vonioje (15 min.), ajurvedinė arbata.

Paslaugos trukmė: 1:45 val.

Kaina: 79 €

----

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn - puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

 Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

79 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124
orgies and bukkakkes with cumswaps.indian sex