+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIAjurvedos Retritas “PANČAKARMA” Dviems: 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. 2020 m. balandį, net 3 datos!

spa-shanti-pancakarma-savaitgalis-3

PANČAKARMA (sanskrito kalba panča-„penki“, karma-„veiksmai“) – tai specifinė sveikatos gerinimo ir streso įveikimo programa, kurią sudaro 5 esminiai organizmo žingsniai + visas saviugdos ir savęs pažinimo praktikų paketas, sutelpantis į 3 dienas.

Trijų dienų savaitgalis  skirtas tiek vyrams, tiek moterims, čia ramybę ras tiek atvykę po vieną, tiek duetu, t.y. poromis ar su šeimos nariais (vyrai su žmonomis, mamos su dukrom, seserys, draugės(-ai) kt.) o gal net visas ar dalis įmonės kolektyvo norės drauge atrasti kai ką naujo. Ieškantiems būdo, kaip nuraminti protą ir mintis, atrasti giliai užspaustą  „savąjį aš“, patirti „čia ir dabar akimirką“, išlaisvinti kūną nuo įtampų, skausmo, liūdesio, nerimo, depresijos, ligų, vidinių kančių, nemigos. Taip pat norintiems patirti kūno ir minčių išsilaisvinimo pojūtį, palengvėjusį ir apvalytą kūną nuo toksinų,  atgaivinti skonio-regėjimo-lytėjimo jusles, įkvėpti laisvai į gyvenimą ir apdovanoti save tos pilnatvės, harmonijos akimirka.

FORMATAS

„Savęs pažinimo praktikos+ Masažo terapija „Pančakarma“ + Mityba + Apgyvendinimas

Tai unikalus stovyklos formatas, kuris apima gyvas praktikas, seminarus ir net paties organizmo išvalymo ajurvedinę terapiją Pančakarmą su Širodarą aliejaus pylimu į „trečią akį“.  Pagrindinis dėmesys skiriamos jūsų organizmo, proto,  sielos darnai bei švarai: švariam kūne, švarus protas, be depresijos, liūdesio, nerimo.

Stovyklą apima:

 • Net 2 MASAŽO procedūros:  "Pančakarma  terapija - Abjanga + Širodara+Nasja“  90 min.  su aliejaus pylimu į „trečia akį“  + "Meistro masažas 60 min.

Pančakarma – tai ajurvedinės terapijos būdas, kurio atliekamas intensyvus ajurvedinis Abjanga masažas su „energijos“ išmetimu, naudojama daug šilto aliejaus, tam kad surišti susikaupusią įtampą ir pašalinti toksinus iš kūno, suminkštinti fizines ir mentalines įtampas; Širodara -  aliejus pilamas į kaktos centrą, kurio metu „išplaunamos/išvalomos“ protinės ir emocinės įtampos. Pančakarma yra viena populiariausių žmogaus  kūno ir proto gydymo praktikų  pasaulyje, kuri atliekama sertifikuotose ajurvedinės medicinos klinikose pasaulyje.

Meistro masažas 60 min. – tai masažas, kurio metu taikoma kiekvienam žmogui individuali masažo technika, pagal skaudamas kūno vietas, jaučiamas įtampas bei atsižvelgiant į žmogaus konstitucinę bei emocinę prigimtį pagal jo došą.

 • 2 vakarus 1,5 val. x Ritualinės („tirpdančios toksinus“)  pirtys su šveitikliais, vaistažolėm ir savimasažu. Tai, ką patyrėte per dieną, vainikuos ritualinė pirtis, kurią atliks pagal baltų ir kitas tradicijas pats masažų meistras  Darius Kauneckas. Pirtis yra neatsiejama „Pančakarma“ terapijos dalis, kurios dėkai, per dieną išjudinti toksinai pasišalins iš kūno.
 • VISOS DIENOS užsiėmimai: Jogos, kvėpavimo užsiėmimai, meditacija, kūrybinėse praktikose,  judesio praktikos, gongų terapiją ir kitos - per dieną turėsite ne mažiau kaip 2-3 užsiėmimus val. ar 1,5 val. trukmės.
 • DIENOS seminarai: žinomi lektoriai, ajurvedos specialistai ir praktikai paskaitose kalbės apie organizmo valymą, emocijas, santykius ir kitus darnaus gyvenimo principus.
 • 3 k. dienoje x Detox mityba – tai pilnavertė vegetarinė mityba: maistas turi būti kuo skystesnis ir minkštesnis, kad nesudarytų kliūčių organizmo valymui, valgysite maistą skysčių pavidalų iš įvairių skirtingų rūšių daržovių, vaisių; taip pat vartosite daug skysčių daugiau nei 4 rūšių vaistažolių arbatos, vanduo. Tiems, kas turi diabetą ar kitų sveikatos sutrikimų - į tai taip pat atsižvelgsime, registracijos metu nurodykite tai.
 • 3 dienos arčiau gamtos – miško apsuptyje, ant ežero kranto, įsikūręs poilsio kompleksas priglaus kiekvieną nualintą sielą. Įsiklausius girdisi medžių šnaramos paslaptys, o vanduo užliūliuoja kiekvieną rūpestį.
   
   
 

 

DALYVIŲ AMŽIUS: nuo 16 metų.

VIETA: "Shanti Welness Resort", Trakų raj., Aukštadvario sen., Varkutonių km.

DATOS:

 • 2021 balandžio 9-10-11 d. (penkt.-sekm.);
 • 2021 balandžio 16-17-18 d. (penkt.-sekm.);
 • 2021 balandžio 23-24-25 d. (penkt.-sekm.).

3 DIENŲ PROGRAMOS PAKETAI IR KAINOS

"Balansas" paketas

 KAINOS (neįskaičiuota masažai)
 • 270  € 1 asm. ANKSTYVOSIOS REGISTRACIJOS kaina iki KOVO 25 d. gyvenant su kitu priskirtu asmeniu; vėliau - 290 € 1 asm. spausti įsigyti kuponą čia...
 • 250  € x 2 = 500  2 asm. ANKSTYVOSIOS REGISTRACIJOS kaina Dviems iki KOVO 25 d.;  vėliau - 260 € x 2 =520 €  2 asm. kaina  registruojantis dviese iš karto, spausti įsigyti kuponą čia...

"Harmonija" paketas

 KAINOS  (įskaičiuota  net 2 Masažo procedūros):
 • 390  € 1 asm. ANKSTYVOSIOS REGISTRACIJOS kaina iki LAPKRIČIO 6 d. gyvenant su kitu priskirtu asmeniu; vėliau - 410 € 1 asm. spausti įsigyti kuponą čia...
 •  370 € x 2 = 740  2 asm. ANKSTYVOSIOS REGISTRACIJOS kaina Dviems iki LAPKRIČIO 6 d.;  vėliau - 390 € x 2 = 780 €  2 asm. registruojantis dviese iš karto.

 Kambariai yra skirstomi organizoriaus, apgyvendinimas dviviečiuose, triviečiuose ar keturviečiuose kambariuose.

Registracijos galioja tik pervedus avansinį registracijos mokestį 200 €/ asm. ( už du asmenis - 400 €) , kuris atšaukus dalyvavimą nėra grąžinamas. Likusią sumą reikia sumokėti likus savaitei iki programos pradžios arba atvykus į vietą.

"Balansas"/"Harmonija" paketų programą sudaro:

 • 3 dienų VISOS DIENOS programa (ne mažiau kaip 2-3 užsimimai po 1-1,5 val.): jogos, kvepavimo, meditacijos praktikos, paskaitos, ajurvedos konsultacijos
 • 3 k. dienoje x Detox mityba – tai pilnavertė vegetarinė mityba: maistas turi būti kuo skystesnis ir minkštesnis, kad nesudarytų kliūčių organizmo valymui, valgysite maistą skysčių pavidalų iš įvairių skirtingų rūšių daržovių, vaisių; taip pat vartosite daug skysčių daugiau nei 4 rūšių vaistažolių arbatos, vanduo. Tiems, kas turi diabetą ar kitų sveikatos sutrikimų - į tai taip pat atsižvelgsime, registracijos metu nurodykite tai.
 • 2 vakarai 1,5 val. Ritualinė pirtis, kūno šveitimai, savimasažas
 • 2 nakvynės privačiam  komplekse 
 • VISOS STOVYKLOS METU - klausimai ir atsakymai su Shanti komanda,  ajurvedos specialistais ir praktikais
 • Malonus,  jaukus, ramus poilsis privačiai tik dalyviams, be triukšmo, gamtos tyloje
 • Masažo procedūros  įskaičiuotos "Harmonija" pakete: net 2 masažo procedūros:  "Pančakarma  terapija- Abjanga + Širodara+Nasja“  90 min.  su aliejaus pylimu į „trečia akį“  + "Meistro masažas 60 min." 
 • Masažo procedūros neįskaičiuotos  "Balansas" pakete,masažus galima užsisakyti savarankiškai, bet ne vėliau, kaip likus 5 dienoms iki stovyklos pradžios

SPA kainynas stovykloje - užsakant paslaugas savarankiškai:

 • Pančakarma  terapija- Abjanga + Širodara+Nasja   -  90 min. 79 € 114  - spec.stovyklos kaina
 • Meistro masažas arba GARSHAN  anticeliulitinis su spec. pirštinėmis - 60 min.   69 € 79 € 
 • Masažas pagal prigimtį VATA - 60 min.   49 € 55   - spec.stovyklos kaina
 • Masažas pagal prigimtįPITA - 60 min.   49 €  55 - spec.stovyklos kaina
 • Masažas pagal prigimtį KAPHA - 60 min.   49 €  55  - spec.stovyklos kaina

SAVAITGALIO PROGRAMA 2020 m., atsisiųsti čia...

REGISTRACIJOS ANKETA čia...

Kontaktai:

INFO@AJURVEDA.LT

+370 671 96019 Eglė  | Iveta +370 60675747

740 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124