+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAI3 DIENŲ STOVYKLA: Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. 2019 lapkričio 15-16-17 d.

Sotvykl PK

2019 lapkričio 15-16-17 d.

Šis harmonizavimo savaitgalis organizuojamas kasmet jau gerą dešimtmetį, o dėl savo unikalumu yra vienas populiariausių tarp Lietuvos ir net iš užsienio atvykstančių klientų.

PANČAKARMA (sanskrito kalba panča-„penki“, karma-„veiksmai“) – tai specifinė sveikatos gerinimo ir streso įveikimo programa, kurią sudaro 5 esminiai organizmo žingsniai + visas saviugdos ir savęs pažinimo praktikų paketas, sutelpantis į 3 dienas.

Trijų dienų savaitgalis  skirtas tiek vyrams, tiek moterims, čia ramybę ras tiek atvykę po vieną, tiek duetu, t.y. poromis ar su šeimos nariais (vyrai su žmonomis, mamos su dukrom, seserys, draugės(-ai) kt.) o gal net visas ar dalis įmonės kolektyvo norės drauge atrasti kai ką naujo. Ieškantiems būdo, kaip nuraminti protą ir mintis, atrasti giliai užspaustą  „savąjį aš“, patirti „čia ir dabar akimirką“, išlaisvinti kūną nuo įtampų, skausmo, liūdesio, nerimo, depresijos, ligų, vidinių kančių, nemigos. Taip pat norintiems patirti kūno ir minčių išsilaisvinimo pojūtį, palengvėjusį ir apvalytą kūną nuo toksinų,  atgaivinti skonio-regėjimo-lytėjimo jusles, įkvėpti laisvai į gyvenimą ir apdovanoti save tos pilnatvės, harmonijos akimirka.

FORMATAS

„Savęs pažinimo praktikos+ Masažo terapija „Pančakarma“ + Mityba + Apgyvendinimas

Tai unikalus stovyklos formatas, kuris apima gyvas praktikas, seminarus ir net paties organizmo išvalymo ajurvedinę terapiją Pančakarmą su Širodarą aliejaus pylimu į „trečią akį“.  Pagrindinis dėmesys skiriamos jūsų organizmo, proto,  sielos darnai bei švarai: švariam kūne, švarus protas, be depresijos, liūdesio, nerimo.

Stovyklą apima:

 • 2 terapijos x Masažo terapijos „Pančakarma“ su Širodara aliejaus pylimu į „trečią akį“ 1,5 val.  -  ajurvedinės terapijos metu atliekamas intensyvus ajurvedinis abjanga masažas su „energijos“ išmetimu, naudojama daug aliejaus, tam kad surišti susikaupusią įtampą ir pašalinti toksinus iš kūno, suminkštinti fizines ir mentalines įtampas. Širodara terapijos metu aliejus pilamas į kaktos centrą, kurio metu „išplaunamos“ protinės ir emocinės įtampos. Tai viena populiariausių žmogaus  kūno ir proto gydymo praktikų ir sertifikuotose ajurvedinės medicinos klinikose pasaulyje.
 • 2 vakarus 1,5 val. x Ritualinės („tirpdančios toksinus“)  pirtys su šveitikliais, vaistažolėm ir savimasažu. Tai, ką patyrėte per dieną, vainikuos ritualinė pirtis, kurią atliks pagal baltų ir kitas tradicijas pats masažų meistras  Darius Kauneckas. Pirtis yra neatsiejama „Pančakarma“ terapijos dalis, kurios dėkai, per dieną išjudinti toksinai pasišalins iš kūno.
 • VISOS DIENOS užsiėmimai: Jogos, kvėpavimo užsiėmimai, meditacija, kūrybinėse praktikose,  judesio praktikos, gongų terapiją ir kitos - per dieną turėsite ne mažiau kaip 2-3 užsiėmimus val. ar 1,5 val. trukmės.
 • DIENOS seminarai: žinomi lektoriai, ajurvedos specialistai ir praktikai paskaitose kalbės apie organizmo valymą, emocijas, santykius ir kitus darnaus gyvenimo principus.
 • 3 k. dienoje x Detox mityba - tai pilnavertė vegetarinė mityba: būtent šioje programoje maistas turi būti  subalansuotas, pilnavertis, kad nesudarytų kliūčių organizmo valymui; taip pat vartosite daug skysčių daugiau nei 4 rūšių vaistažolių arbatos, vanduo.
 • 3 dienos arčiau gamtos x „MARGIO KRANTAS“išskirtinio grožio  laisvalaikio komplekse – miško apsuptyje, ant ežero kranto, įsikūręs poilsio kompleksas priglaus kiekvieną nualintą sielą. Įsiklausius girdisi medžių šnaramos paslaptys, o vanduo užliūliuoja kiekvieną rūpestį.
   
     
 

 

DALYVIŲ AMŽIUS: nuo 16 metų.

VIETA:  „Margio krantas“, Trakų raj.

LAIKAS: 2019 lapkričio  15-16-17 d. (penkt.-sekm.)

KAINA ASMENIUI :

 • 550 € 1 asm.  kaina pagal išankstinę registraciją iki rugsėjo 20 d. ; vėliau  -590 € 1 asm.    Dviviečiame kambaryje (gyvenant su kitu priskirtu asmeniu), spausti įsigyti kuponą čia...
 •  510 € x 2 =1020 €  2 asm. kaina pagal išankstinę registraciją iki rugsėjo 20 d.; vėliau - 550 € x 2 =1100  ! Dviviečiame kambaryje registruojantis dviese iš karto, spausti įsigyti kuponą čia...

Registracija galioja tik pervedus avansinį registracijos mokestį 200 €/ asm. ( už du asmenis - 400 €) , kuris atšaukus dalyvavimą nėra grąžinamas. Likusią sumą reikia sumokėti likus savaitei iki programos pradžios arba atvykus į vietą.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA 3 DIENŲ PROGRAMA:

 • Net 2 masažo procedūros 1,5 val. „Mažoji Pančakarma“   su aliejaus pylimu į „trečia akį“ - 105 € reguliari kaina
 • 3 dienų VISOS DIENOS programa (ne mažiau kaip 2-3 užsimimai po 1-1,5 val.): jogos,  meditacijos praktikos, paskaitos, ajurvedos konsultacijos
 • 3 k. dienų Detox mityba x 3 k. dienoje - tai pilnavertė vegetarinė mityba
 • 2 vakarai 1,5 val. Ritualinė pirtis, kūno šveitimai, savimasažas
 • 2 nakvynės privačiam  komplekse gyvenant po du
 • VISOS STOVYKLOS METU - klausimai ir atsakymai, asmeninė konsultacija su Shanti komanda,  ajurvedos specialistais ir praktikais
 • Malonus,  jaukus, ramus poilsis visame „Margio krantas“ komplekse, privačiai tik dalyviams, be triukšmo, gamtos tyloje.

SAVAITGALIO PROGRAMA 2019  lapkričio 15-16-17 d. , atsisiųsti čia...

REGISTRACIJOS ANKETA čia

Kontaktai:

INFO@AJURVEDA.LT

+370 671 96019 Eglė  | Iveta +370 60675747


550 € iki 09.20 d.

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2