+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

E-DOVANŲ KUPONAIShanti masažas su TRIFALA žolelių šveitikliu

Detoksikuojantis viso kūno masažas su Trifala šveitikliu  3

Viso kūno masažas su „TRIFALA“ žolelių šveitikliu

Kiekvienas žinome, kaip gera būti lengvam it plunksna. Nesvarbu, ar moteris, ar vyras – lengvumo ir apsivalymo pojūtis yra svarbus visiems. Patirtis rodo, kad masažas – viena iš labiausiai veiksmingų ir kūno bei protą apvalančių terapijų.

TRIFALA – tai trijų apvalančių ajurvedinių žolelių mišinys, Ajurvedos medicinoje minima, kad tai žolelės pasižymi ypatingu organizmą apvalančiu poveikiu, be to – puikiai pašalina stresą kartu su įsisenėjusiais toksinais kūne.  Tegu Jūsų kūnas bus lengvas, stangrus, sveikata stipri, o organizmas ir mintys švarios. Siūlome procedūrą, skirtą sukurti gražų ir tvirtą kūną pagal indiškas tradicijas.

SPA Shanti meistrų sukurtas masažas leis Jums pajusti gyvybę, aistrą gyventi, džiaugsmą ir realiai suprasti, ką reiškia “Sveikame kūne sveika siela”.

Pasiūlymą sudaro:

  • Pieno vonelė kojoms.
  • 1 intensyvus, valandą trunkantis masažas juodųjų sezamų aliejumi ir  trifala ajurvedinių žolelių milteliais, kurie išjudins iš organizmo toksinų perteklių, skysčius, pašalins raumenų skausmus ir nuims įtampą.
  • Dušas
  • Ajurvedinė aromatinga „Shanti Ama Detox“ arbata.

Masažas skirtas: asmenims, norintiems  tiesiog gerai jaustis, padėti kūnui apsivalyti nuo įtampos ir streso, detoksikuoti organizmą,  be to, tiks turintiems viršsvorį ir norintiems patobulinti kūno linijas.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė, 1 val. viso kūno masažas su trifala švetikliu, dušas, ajurvedinė aromatinga „Shanti Ama Detox“ arbata.

Trukmė: 1:15 val.

Kaina:  65

----

ILGESNIS DOVANŲ KUPONŲ GALIOJIMAS – 12 MĖN. (VIETOJ 6 MĖN.)  +  AUTOMATIŠKAI PRATĘSIAMI TIEK DIENŲ, KIEK OFICIALIAI VYKS KARANTINAS  +  NEMOKAMAS kuponų pristatymas su Omniva,  Kuponų galiojimo sąlygos čia...

Tai puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

69 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124