+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Apie mus

Tik sausio 25-26 d. Individuali mitybos konsultacija + diagnostika!

95a543d3100c72deb5634e55433c9d1b 

 

Spręsdami svorio, sveikatos problemas tikriausiai aplankėte ne vieną garsų mitybos specialistą ar laikėtės visų galimų dietų, išstudijavote visus mitybos ir sveikatos vadovėlius,  tačiau rezultatu galutinai nesate patenkinti, ir tai tęsiasi metai iš metų.  Tikriausiai galvojate, kad nuovargis, flegmatiškumas, o gal hyperaktyvymas, nemiga ar persimiegojimas, pyktis, dirglumas jaučiamas ištisus metus yra Jūsų būdo ar charakterio savybės. Tačiau šie mitai iš karto paneigiami  papildžius organizmą reikiamomis medžiagomis.  Šį kartą apie mitybą kitaip. Norime pasidalinti mitybos instrukcija visam gyvenimui, kurią atrado  ir   Ajurvedos centro „SPA SHANTI“ įkūrėjų šeima Eglė ir Dariaus Kauneckai, kurių dėka jau ne viena lietuvių šeima, Shanti klientų ratas atrado  mitybos specialistės Olgos Abramovos mitybos filosofiją bei valgymo instrukcijas.

—-

Kviečiame registruotis į individualias konsultacijas  su dešimtis tūkstančių žmonių visame pasaulyje konsultuojančia mitybos specialiste iš Ukrainos – Olga Abramova, kuri drąsiai teigia atradusi instrukciją kaip visuomet puikai jaustis, džiaugtis sveika, gražia išvaizda ir mėgautis Gyvenimo pilnatve. Susitikimas vyks rusų kalba.

—-

Artėjant Naujiems metams užrašais ar mintimis kiekvienas pripildėme pažadų sąrašą sau. Ne paslaptis, daugelio mūsų užrašuose vienas iš pažadų – laimingesnis ir sveikesnis gyvenimas, o konkrečiau: „Jau nuo rytojaus, tai nevalgysiu to ir ano, viskas – man diena…“. Radikalių pažadų tiesioji dažnai būna tokia, kad reikia apsisukti ir sugrįžti prie šaldytuvo.  Mitybos specialiste  iš Ukrainos Olga Abramova, konsultuojanti Rusijoje, Ukrainoje bei Europoje duotomis rekomendacijomis pakeitė ne vieno žmogaus ar net visos šeimos mitybos standartus. Olgos klientai atsiliepia: „Olga liepia valgyti, jokio bado …“. Pasak Olgos, žmogui tereikia pakeisti savo lėkštės turinį, o tada jau keičiasi ir jo savijauta, išvaizda, charakteris, pasaulėžiūra ir netgi šeimyninė padėtis.

Kam skirta individuali? Vyrams, moterims, vaikams, paaugliams, jūsų draugams ir visai šeimai.

Kodėl tai svarbu? Norintys sustiprinti imunitetą, turintys, konkrečių negalavimų (ligų, alergijų) Olgos paskaitose ir konsultacijose gauna daug atsakymų. Specialistės sudarytos mitybos programos padeda kontroliuoti svorį, ištaisomos mitybos klaidos, kurios susiformavę dar vaikystėje,  programų dėka pagerinama bendra savijauta ir sveikatos rodikliai. Klientai sako: „Tai gydymas be vaistų – tiesiog taisyklinga pilnaverte mityba“.

„Mano darbas – tai mažas stebuklas, nes žmonės pakeičia ne tik išvaizdą, bet ir pagerina sveikatą, charakterį , šeimyninę padėtį ir net pasaulį!“

——-
Data: 2017 sausio 25-26 d.; yra papildoma galimybė registruotis papildomomis datomis sausios 27 d.-vasario 10 d.

Vieta: Vilnius

Trukmė: 1 val., atminkite konsultacija vyksta rusų kalba

Registracija vyksta tik užpildžius šią ANKETĄ INTERNETU: https://goo.gl/YVPYvi

Svarbu:  po registracijos su Jumis bus susisiekta asmeniškai ir paskirta konkreti data, susitikimo laikas ir vieta.

Individualios konsultacijos kaina asmeniui: 50 EUR

 

Nuotr. Pinterest arch.

50 €
Atgal
 
 
Sausio SPA programa | Sveikatos draudimas
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams 25% nuolaida
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2