+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Apie mus

Atsiliepimai

GM8R8142 

,,Ačiū už nuostabų sapną – filmą, nekasdieninius potyrius, kvapus, vaizdus, muziką. Tai nuostabi dovana, kuria norisi dalintis, dovanoti artimiems žmonėms… Ačiū už įdomų pasakojimą, draugišką priėmimą, jaukumą ir palaimos būseną, iš kurios nesinori išeiti.”

Gintarė G.

,,Ačiū už jaukumą, malonią aplinką, profesionalumą ir svarbiausia už tą malonumą bei atsipalaidavimą, kurį dovanojate savo klientui! Peržengus „SHANTI“ slenkstį pasijunti lyg nukeliavus toli į tikrą malonumų Rojaus kampelį:) Iš kurio taip nesinori išeiti!!! AČIŪ buvo malonu ir gera.”

Ingrida K.

,,Čia pagalvota apie viską! Tik atėjus tave pasitinka jos Didenybės Ramybė ir Harmonija. Indiški motyvai yra visur, pradedant slenksčiu ir baigiant šviestuvais. Įmantrūs baldai, Indijos Dievų skulptūrėlės, nuoširdžiai besišypsantis personalas, kerintis smilkalų aromatas, harmoninga, užburianti muzika, kurios skambesys tiesiog priverčia pamiršti apie kasdienybę ir nukelia mintis kažkur, kur tikriausiai nebuvai- visa tai pajutau, pamačiau. Grįšiu ir rekomenduosiu kitiems. Juk džiaugsmu reikia dalintis, tuomet jo bus daugiau!”

Viktorija

,,Puiki atmosfera, puikios detalės, nuostabus,draugiškas, šiltas aptarnavimas ir personalas. Išsivesiu gerą nuotaiką, puikius įspūdžius, ramią, lengvą ir atsipalaidavusią sielą bei kūną.”

Rimantas

,,Tai buvo tobula! Nuo pirmos iki paskutinės akimirkos, nuo pirmojo ,,laba diena“ iki paskutinio meistro rankų prisilietimo, iki paskutinio arbatos lašelio! Jūs nuostabūs – aš vėl pilna gyvybės ir pasiruošusi rytojaus vestuvių ceremonijai!”

Aurelija

,,Pirmą kartą pajutau, kaip siela atsiskyrė nuo kūno ir labai nesinorėjo grįžti į pradinę būseną. Tikrai pasijutau toli nuo Lietuvos. Ačiū už sukurtą jaukumą ir karmą! Išlaisvinau protą, siela ir mintis. Laukiam tos dienos, kada sugrįšime!”

Dovilė ir Evaldas

,,Ačiū Shanti centrui už puikų masažą ir jaukiai praleistą laiką. Karštas tekantis aliejus ir ajerų milteliai byrantys ant kūno…Kai manai, kad viskas baigėsi – kvepiantis rožių aliejaus masažas veidui.. Jei po šios procedūros galima atjaunėti – tai numečiau kokius 7 gyvenimo metus…”

Kristina

,,Ačiū, ačiū, ačiū Jums už Jūsų gydančius prisilietimus. Tai ką Jūs darote be galo galinga ir reikalinga, todėl linkime sėkmės šiame kelyje, kuriame Jūs darote žmones laimingesnius, šviesesnius ir gyvybingesnius. Būtent taip mes ir jaučiamės.”

Viktorija ir Raminta

 ,,Beprotiškai gera aura…Įsimylėjau Jus iš pirmo karto. Būtinai sugrįšiu.”

Dalia ir Rimantas

,,Pasisvečiavimo Jūsų centre neįmanoma apibūdinti žodžiais. Tai tiesiog nepakartojama. Laikas čia tiesiog sustoja ir nesinori išeiti. Dėkoju už nuostabų priėmimą.”

Všį Panevėžio profesinio rengimo centras

,,Čia norisi dar dar i dar kartą sugrįžti. Ačiū Jums, visam kolektyvui už nepakartojamą, puikią savijautą ir nenusakomus išgyvenimus, kada tave liečia nuostabios meistrų rankos ir Jų tikras atsidavimas žmogui.”

Su meile, Dalia

,,Kiekvieną kartą ateidama čia pasineriu į kvapų ir pojūčių pasaulį. Kiekvieną kartą būna vis kitaip. Išeidama jau galvoju apie tai, kada grįšiu vėl.”

Ačiū Jums. Vilma

Atgal
 
 
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124