فاصل افلام

+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

hot blonde teenage babe gets.sex tube

Anticeliulitinis GARŠAN Express masažas 40 min. – 3 d. intensyvus lieknėjimo kursas

spa-shanti-liekninantis-masazas-garshan-express-3 

Anticeliulitinis GARŠAN  Express  masažas  40 min.  – pasirinktai probleminei kūno vietai (sėdmenys, šlaunys, pilvas, rankos)

Shanti Meistrai duoda patikrintą laiko receptą. Masažas, kuris per keturiolikos metų patirtį ištirpdęs ne vieną dešimtį, iki tol niekam nepavykusių nutirpdyti, kilogramų. Išbandė tiek moterys, tiek vyrai, kurie iki tol sugėrė ne vieną piliulę liekninančių „abrakadabra“, išbandė begales dietų,  sporto užsiėmimų ir kitų receptų. Panaši patirtis?

Pasitikime šiltąjį sezoną lieknesni ir  lengvesni kūnu, protu, siela. Mes atlikome savo namų darbus,  sudėjome daugiametę ajurvedos ir sėkmingą individualią klientų patirtį, kad Jūs būtumėte patenkinti savo rezultatu per ypatingai trumpą laikotarpį, prireiks tik šiek tiek noro ir startas Tavo rankose!  Ar esi pasiruošęs pajudėti iš komforto zonos?  Jei užtikrintas “taip“ skamba Tavo galvoje, pradedam lieknėjimą.

GARŠAN Express masažas 40 min.  Tai ypatingos technikos anticeliulitinis masažas, per SPA SHANTI keturiolikos metų patirtį, ištirpdęs ne vieną dešimtį kilogramų per ypatingai trumpą laiką,  atliekamas su specialiomis pirštinėmis, kurios aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti  suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina” riebalus. Masažas šiame etape atliekamas be aliejaus, judesiai – stiprūs ir intensyvūs. Aliejaus įtrynimas: čia labai svarbu stiprus ir gilus anticeliulitinio aliejaus įtrynimas. Jis padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą.

Eiga:

  1. Specialios pirštinės: Garšan anticeliulitinis masažas atliekamas su specialiomis pirštinėmis, kurios aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina” riebalus. Masažas šiame žingsnyje atliekamas be aliejaus, judesiai – stiprūs ir intensyvūs.
  2. Aliejaus įtrynimas: čia labai svarbu stiprus ir gilus anticeliulitinio aliejaus įtrynimas. Jis padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą.
  3. Geriama AMA Detox ajurvedinis gėrimas/arbata valanti iš organizmo toksinus ir greitinanti medžiagų apykaitą.
Taip pat, Jums priklauso:
  •  Organizmo tipo nustatymo prigimties (došų) testas;
  • Mitybos ir gyvenimo rėžimo instrukcijų rinkinys pagal ajurvedą atlikus došų testą;

Masažas skirtas: pagrąžinti problemines kūno vietas, norinčioms padailinti kūno linijas ar atsikratyti celiulito  bei nereikalingų kilogramų.

Procedūrą sudaro: 40 min. anticeliulitinis masažas  pasirinktai probleminei kūno vietai (sėdmenys, šlaunys, pilvas, rankos), dušas, arbata.

Kaina 1 d.: 55 € 

3 dienų kursas 3 x 46 € = 135 € 165  € - sutaupote net iki -20 %!

6 dienų kursas 6 x 43 € = 258 € 330  €,   - sutaupote net iki -27 %!įsigyti čia…

10 dienų kursas 10 x 39 € = 390 € 550 €,   - sutaupote net iki -30 %!įsigyti čia…

Papildomai! IMANT KURSĄ įtrinimas CELLO GEL tik 12 € 15 , spausti čia…

SVARBU: kurso metu masažą atlikti ne mažiau  kaip 2 kartus į savaitę.  Minimalus kursas 3 kartai, optimalus 6-10 k.

—-

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn – puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

kursas x 3
135 €
Atgal
 
 
Ajurvedos Retritas "PANČAKARMA": 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija, kt. 2020 m. lapkričio 6-7-8 d.
Darbo dienomis 10-15 val. -25% masažams + #cikorijuKAVA ir WI-FI nemokamai
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124
orgies and bukkakkes with cumswaps.indian sex