+370 606 75557
[email protected]Abonementas “YPATINGAS” – 5 KARTAI 60 min. tik už 299 € vietoje 395 € (pasirinktinai: MEISTRO masažas, AROMATERAPINIS masažas, Karališkoji ŠIRODARA ritualas su aliejaus pylimu į “trečią akį”)

Tam, kad sveikata ir harmonija įsilietų į kasdienę jūsų rutiną!

Dabar nereikia laukti išskirtinės progos ar kol pasidarys "labai blogai", kol perkaisite emociškai ar pervargsite fiziškai.

Ajurvedos filosofija glausta - pasirūpinti sveikųjų sveikata ir padėti sergantiems.

Nuo šiol galite mėgautis SPA poilsiu kasdien už ypatingą VIP kainą, išsirinkite savo mėgstamų masažų abonementą, ir lankykite Jums patogiu metu! Rūpinantis savo kasdiene sveikata ir poilsiu Shanti rekomenduoja apsilankyti masaže ne mažiau kaip 3 kartus per mėnesį .

Vienas abonementas - DAUG pasirinkimų:

 • Ilgas ir patogus  galiojimas net 6 mėnesiai! Galėsite mėgautis daugiau  nei keliais skirtingais masažais - būtent šis abonementas suteikia tokią teisę, galėsite rinktis pagal tai, ko tą dieną norisi, kas patinka ar tiesiog išbandyti skirtingus kaskart.
 • Sutaupysite - būtent šis abonementas suteikia tokią kainą, apie kurią galima tik pasvajoti!
 • Naudotis tuo pačiu abonementu galite ir Vilniuje, ir Kaune - kur bebūsite!
 • Vienu abonementu gali naudotis gali Jūsų artimieji, draugai.
 • Abonementą galite panaudoti apsilankymui DVIESE romantiškam laikui ar pasibuvimui, pvz. mama su dukra, sesė su sese, drauge su drauge!
 • Jeigu norėsite 10 ir daugiau KARTŲ abonemento , pvz. 12,13,14 ir t.t. - paskaičiuosime Jums pagal 5 kartų įkainį, susisiekti galite [email protected]; [email protected] - apmokėjimas suformuojamas  Jums PAVEDIMU arba atsiskaityti galėsite atvykus į SPA centrą.

MASAŽO ABONEMENTAI - IŠSIRINK SAVO

 • Abonementas "YPATINGAS"  60 min. tik už  299 € 395  

Galioja pasirinktinai šiems viso kūno masažams: MEISTRO masažas (individualus dėmesys ir technika), AROMATERAPINIS masažas, Karališkoji ŠIRODARA ritualas su aliejaus pylimu į "trečią akį"

 • Abonementas "SVEIKA NUGARA" -  5 KARTAI 30 min. tik už  139 € 195    įsigyti čia...

Galioja pasirinktinai šiems segmentinimas  masažams: NUGAROS - pečių, sprando, juosmens masažas, Nugaros AJERŲ ar kitu šveitikliu,  Nugaros AKMENŲ, Široabjanga - galvos kaklo-pečių juostos, Veido ir dekolte masažui, Pėdų masažui

Galioja pasirinktinai šiems viso kūno ir segmentiniams masažams: VATA (raminantis), PITA (išmaigantis), KAPHA (intensyvus) viso kūno masažams,  MEISTRO Nugaros (individualus dėmesys ir technika), Korekcininis-liekninantis KOJŲ, Refleksologinis PĖDŲ masažai.

 • Abonementas "POILSIUI"  50-60 min. tik už  259 € 345    įsigyti čia...

Galioja pasirinktinai šiems viso kūno masažams: Atpalaiduojantis, Masala,  Trifala, Ajerų, CHAKRA,  Karštų AKMENŲ, Abjanga, Nėštuminis masažams.

 • Abonementas "KARALIŠKAS" 90 min. tik už  325 € 445    įsigyti čia...

Galioja pasirinktinai šiems viso kūno masažams: Shanti KERALOS autorinis masažas, GARSHAN liekninantis (papildomai Cello Gell  įtrynimas 12 15 €), MEISTRO masažas 90 min. (individualus dėmesys ir technika)

Mes pasirūpinsime Jūsų maloniu poilsiu!

Sąlygos:
 1. Nurodyta kaina (įskaitant už kartą) galioja tik mokant visą abonemento sumą iš karto.
 2. Abonementas galioja net 6 mėnesius nuo įsigijimo nurodytiems masažams.
 3. Abonementas yra nevardinis, todėl gali naudoti visa šeima ar artimiausi draugai.
 4. Galioja darbo dienomis ir savaitgaliais, SPA centro darbo valandomis Vilniuje arba Kaune.
 5. SPA SHANTI pasilieka teisę keisti šio pasiūlymo sąlygas.
 Dirbame kas dieną: I-VII 10-21 val., Vilnius | Kaunas

----

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn - puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

299 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
DSC_5124