+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Renginiai

Paskaita: “Aura ir biolaukas: mitas ar realybė? Kelias pamatyti ligas” 2017 spalio 23 d. Vilniuje

fb-cover-paskaita-auros diagnostika 

Dėmesio – spalio 16 d. paskaitos registracija uždaryta!

Spalio 23 d. vyks kita paskaita – maloniai kviečiame dalyvauti!

(Renginys skirtas SPA SHANTI klientams. Į paskaitą būtina užsiregistruoti iš anksto žemiau nurodytoje registracijos formoje. Vietų skaičius ribotas.)

2017 spalio mėnesį „SPA SHANTI“ švenčia savo vardo 13-ąjį gimtadienį  ir pristato savo naują autorinį kūrinį – gilų ir stiprų – viso kūno “Shanti CHAKRA masažą ”.

Gimtadienio proga, 2017 spalio 16 d., savo klientams dovanojame nemokamą paskaitą „Aura ir biolaukas: mitas ar realybė” su technikos mokslų daktaru Artūru Dabkevičiumi ir kviečiame jaukų pirmadienio vakarą praleisti drauge su arbata, pašnekesiais, o prieš renginį anksčiau atvykusieji galės kelias minutes pasilepinti Shanti meistrų dovanojamu galvos-kaklo-pečių masažų.

Žodžiai „čakros“, „aura“, „blokai“  dažnai skamba kaip mistiniai, paskaitos lektorius pristatys mokslinį požiūrį į šiuos teiginius, įtaką mūsų kasdienei laimei, psichinei ir fizinei sveikatai, taip pat sužinosime, ar yra kelias iš anksto pamatyti ligas bei galimybes jas įveikti, galėsite užduoti rūpimus klausimus, o norintieji pasidaryti auros diagnostiką.

Lektorius jau pažįstamas Shanti auditorijai iš mūsų stovyklų ir harmonizavimo savaitgalių „Pančakarma“, kuriuose jo paskaitos ir atliekama auros diagnostika susilaukė didelio klientų dėmesio.

—–

DĖMESIO: po paskaitos bus galimybė atlikti auros diagnostikos tyrimą, speciali kaina tik Shanti klientams ir renginio dalyviams 20 eur (vietoje 30 eur), atsiskaitymas tiesiogiai su lektoriumi.

—–

Dr. Artūras Dabkevičius, techn. mokslų daktaras KTU, lektorius, atlieka biolauko tyrimą (auros diagnostiką)  šiuolaikiniais metodais, konsultuoja:  „Esu nei ekstrasensas, nei būrėjas. Esu fizikas, technikos mokslų daktaras, besidomintis neregimųjų, bet egzistuojančių realių žmogaus energijų tyrimais.  Atlieku žmogaus energetikos tyrimus bioelektrografijos metodu, padedančiu užbėgti ligoms už akių. Taigi įrodysime , kad auras turi ne tik šventieji, bet kiekvienas iš mūsų.“

—–

REGISTRACIJOS Į PASKAITĄ SPAUSTI TIK čia…

PASKAITA NEMOKA – BŪTINA REGISTRACIJA DĖL RIBOTO VIETŲ SKAIČIAUS.

2017 spalio 23 d. (spalio 16 d. vietų nebėra)

Vieta: „SPA SHANTI“ ajurvedos centras, Subačiaus g.  17, Vilnius

Laikas:

  • 17:15 bendravimas, arbata, galvos-kaklo-pečių masažas Shanti meistrų dovana.
  • 18:00 – 19:15 Paskaita “Aura ir biolaukas: mitas ar realybė”
  • 19:15-20:30  Individuali auros diagnostika ir analizė (-kurie pageidauja)

PARKINGAS: rekomenduojamas prie Tamsta muzikinio klubo žalia zona, mokama iki 18 val.

www.ajurveda.lt

 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2