+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Nugaros masažas x 3 k. 0:45 val. + dovana 1k. apsilankymas ajurvedinėje pirtyje

Shanti_Nugara x3 

Senovės Indijos masažų technika garsi visame pasaulyje. Juk žmogus nuo seno ieško būdų, kaip nuslopinti skausmą, atgaivinti kūną ir atpalaiduoti protą. Indiški masažai visada skyrė daug dėmesio nugarai ir centrinei nervų sistemai.

Ajurvedinio nugaros masažo metu atpalaiduojami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema. Masažo metu naudojami išmaigantys, pratempiantys judesiai, atpalaiduojamos įtampos, sprando, menčių dalyse, apatinėje nugaros dalyje, gerėjant kraujotakai, atpalaiduojami įtampos taškai (trigeriai).

Masažas su ajerais skiriasi nuo įprastų ajurvedinių masažų, tačiau jo giminė ta pati – SPA SHANTI namai. Meistrai naudoja ne tik šiltus aliejus, bet ir maltų ajerų miltelius. Tai vienas veiksmingiausių, raumenis atpalaiduojančių ir odą jauninančių masažų.

Jūsų nugara iš pradžių švelniai įtrinama aliejumi, po to – ajerų milteliais. Milteliai įtrinami priešinga kryptimi negu teka kraujas širdies link. Masažo metu yra atpalaiduojamos pagrindinės raumenų grupės, maitinama oda, ajerų ir aliejaus maistinės medžiagos per odą įsiskverbia į organizmą, šalina toksinus, gerina virškinimą, apsaugo nuo ligų ir stiprina imunitetą. SPA SHANTI meistrai šį masažą vadina jauninančiu ir gyvybės suteikiančiu masažu, o ajerų gydomosios savybės buvo puikiai žinomos ir mūsų protėvių, baltų, liaudies medicinoje – ajerai dezinfekuoja žaizdas, stiprina plaukus, padeda atsikratyti pleiskanų ir kt. Ką jau kalbėti apie nuostabų ajerų kvapą, atgaivą uoslei, peną prisiminimams, kai vasaros būdavo ne dvi savaitės atostogų, o šimtas dienų laisvės kaime prie ežerų…

Masažas skirtas: visiems, kas žino ir jaučia, kokia svarbi yra nugara.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė su pienu, 30 min. trukmės nugaros masažas arba nugaros masažas su ajerais, dušas ir ajurvedinė arbata.

Viso apsilankymų: 3 kartai Nugaros masaže.

Trukmė: 0:45 val.

Kaina 3 kartų: 56,90  €  81-87  € 

+ DOVANA! 1 kartas atsipalaidavimas garinėje ajurvedinėje pirtyje

—-

Įsigijus mūsų dovanų kuponus, jų galiojimas net 6 mėn – puiki dovana sau ir artimajam, kuria pasirūpinsite iš anksto!

(Dovanų kupono taisyklės)

 Kopijuoti ar kitaip platinti masažų aprašymus ir tekstus be iš ankstinio rašytinio UAB „SPA SHANTI“ sutikimo draudžiama. Pagal LR autorinių teisių ir greturinių teisių įstatymą Nr. VIII-1185

Sku
nugarosx3 (sezono pasiulymas)
Description
Product Options
#OptionPriceDownloadFile Size
Shipping
Shipping Rate: F
0:45 h
56,90 €
Atgal
 
 
Vasario SPA programa | Sveikatos draudimas
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams 25% nuolaida
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2