+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

Masažų kursai

Naujiena!!! Pančakarmos kursai

Panča – tai “penki”, karma – tai “veiksmas” arba “terapija”. “Pančakarma” – kūno ir sielos valymas, po kurioį širdį kaip į išsiilgtus svečius vėl klegėdamos užsuks Jaunystė, Sveikata ir Harmonija.

Tai specialus kūno ir sielos valymas, kuris atliekamas pagal visas senovines indiškas ajurvedos tradicijas

  • abjanga - dviejų/keturių rankų masažas  su juodųjų sezamų aliejumi.
  • nasja – kvėpavimo takų ir organų detoksikavimas,
  • širodara – aliejaus pylimas į trečiąją akį
  • svedana – gydomoji ajurvedinė garinė pirtis,
  • snechana – lydyto sviesto “ghi” gėrimas organizmui valyti iš ypač giliai.
Ajurvedinis masažas “Abjanga” – tai tradicinis indiškas masažas, atliekamas naudojant natūralius pašildytus aliejus. Šis masažas turi unikalų, ilgalaikį poveikį visam žmogaus organizmui: išvalo nuo šlakų ir toksinų bei atjaunina audinių ląsteles, mažina galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, harmonizuoja organizmo sistemų veiklą, šalina stresą ir depresiją, taip pat nuovargį – grąžina fizines ir dvasines žmogaus jėgas.
“Pančakarmos” kursų metu išmoksite ir dar vieną stebuklą –  “Širodarą” –  aliejus  šilta srovele teka ant  kaktos tol, kol pajuntama, ką iš tikrųjų reiškia Ramybė. Širodara – emocijų, streso pasekmių ir nereikalingų emocijų ir minčių išvalymas. Procedūros metu žmogus pasiekia aukštesnę sąmonės būseną, todėl po jos jaučiamas visiškas atsipalaidavimas ir visuotinė palaimos būsena. Kad organizmas būtų sveikas ir švarus, ajurvedos specialistai rekomenduoja atlikti 3 arba 8 pančakarmos procedūrų kompleksą (priklausomai nuo organizmo užterštumo).

REGISTRACIJOS FORMA SPAUSTI čia…

“Pančakarmos” procedūra - tai visų organizmo gyvybinių funkcijų atnaujinimas, kūno audinių išvalymas nuo toksinų, sveika veido spalva, kūno lankstumas, fizinių skausmų numalšinimas, visų ligų prevencija, geriausia streso ir nemigos pasekmių terapija, gera atmintis ir koncentracija, minties ir sąmonės skaidrumas ir nušvitimas, puiki sveikata ir darbingumas, jaunatviškumas bei fizinės ir emocinės energijos balansas.

7 d.
450€
Atgal
 
 
Rugsėjo SPA programa | Sveikatos draudimas
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams 25% nuolaida
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2