+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

SPA paslaugos

Stangrinanti krūtinės ir dekolte zonos SPA procedūra

Stangrinanti krūtinės ir dekoltė zonos SPA procedūra 

Tiesa yra ta, kad išmatavimai niekuo nesusiję su krūtinės grožiu!

Svarbiausia, kad oda būtų elastinga, lygi ir švelni lyg aksomas. Krūtinės oda yra gerokai švelnesnė už veido odą, todėl ja rūpintis reikia ypatingai. Krūtų stangrumas ir patraukli forma priklauso nuo krūtinę laikančių raumenų būklės ir jungiamojo audinio stiprumo. Kuo krūtinės oda labiau prižiūrėta, o raumenys – stipresni, tuo jos forma yra gražesnė. Šis švelnus krūtinės ir dekoltė zonos masažas aktyvina jos audinių kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, o kartu gerina ir odos mitybą.

Profesionali modeliuojanti kaukė, kuria padengiama krūtinės ir dekoltė zona po masažo, praturtinta odą stangrinančiomis veikliosiomis medžiagomis. Jūrinių komponentų (alginato ir diatom dumblių pudros) bei ypatingų eterinių aliejų dėka, krūtinės ir kūno oda tampa stangresnė, elanstingesnė ir tonizuota. Efektas matomas jau po pirmos procedūros.

Procedūrą sudaro: pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais, 30 min. krūtinės ir dekolte zonos masažas, 10 min. kaukė (tuo metu Jums atliekamas švelnus veido masažas),  dušas, ajurvedinė arbata.

Įsigykite dovanų kuponą internetu

1:10 val.
39 €
Atgal
 
 
Spalis SPA programa - gimtadienis! | Sveikatos draudimas
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams 25% nuolaida
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2