+370 606 75557
spa@ajurveda.lt

SPA paslaugos

Široabjanga

Široabjangos masazas 

Galva – pati svarbiausia žmogaus kūno dalis, joje yra net aštuoni iš dešimties pagrindinių ir šventų žmogaus vartų į pasaulį: dvi akys, dvi ausys, dvi nosies angos, burna ir Brahma Radhra taškas. Pagal Vedų filosofiją Brahma Radhra (kitaip dar vadinama septintoji čakra) yra ta vieta, iš kurios siela palieka žmogaus kūną, kai šis miršta. Norint apsaugoti naujagimio gyvybę ir sveikatą, ajurvedos išminčiai rekomenduoja devynis mėnesius po gimimo šią vietą tepti sezamo arba kokoso aliejumi. Ją atrasti nesunku, ji nutolusi nuo antakių linijos per aštuonis pirštus (ateikite ir mūsų meistrai parodys tiksliai).

Široabjanga teigiamai veikia žmogaus endokrininę sistemą. Šis masažas balansuoja posmegeninės liaukos (hipofizės) veiklą, o tai reguliuoja augimą, kraujospūdį, padeda normaliai vystytis nėštumui, lengvina gimdymą, skatina laktaciją, normalizuoja lytinių organų, skydliaukės veiklą, balansuoja vandens pusiausvyrą organizme, o maisto medžiagas greičiau paverčia energija.

Taip pat masažo metu stimuliuojama vadinamoji kankorėžinė liauka, kuri gamina labai svarbų imunitetą stiprinantį hormoną melatoniną. Široabjangos metu balansuojama svarbių žmogaus gyvybinių funkcijų ir organų veikla: akys, plaučiai, širdis, smegenys, skrandis ir visas virškinamasis traktas.

Šis masažas atliekamas sėdint.

Masažas skirtas: tiems, kam rūpi viskas, kas gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją, stiprina nervų sistemą, palaiko gyvybiškumą ir skatina ilgaamžiškumą.

Procedūrą sudaro: 30 min. trukmės galvos ir pečių juostos masažas, dušas ir ajurvedinė arbata.

Įsigykite dovanų kuponą internetu

0:45 val.
35 €
Atgal
 
 
Rugsėjo SPA programa | Sveikatos draudimas
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. masažams 25% nuolaida
Pirkti | E-KUPONAI
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2