+370 606 75557
spa@ajurveda.ltDovanokite! Harmonizavimo savaitgalis “Pančakarma” su joga, meditacija, kt. (2018 balandžio 20-21-22 d.) – 1 asm.

Kas tai? Sveikatinimo savaitalis „Pančakarma“ yra neeilinė galimybė Lietuvoje išsivalyti organizmą nuo toksinų ir šlakų. Savaitgalio metu sistemiškai yra laikomasis specialios sulčių dietos (esant poreikiui dieta yra maistu), aktyviai dalyvaujama jogos užsiėmimuose, meditacijos ir kūrybinėse praktikose, lektorių paskaitose sveikos gyvensenos tematika, atliekama ritualinė pirtis su įvairiais pilingais, vaistažolėm.

Koks tikslas? Pagrindinis savaitgalio tikslas yra ajurvedinė terapija PančakarmaTai organizmo valymo sistema susidedanti iš 5 veiksmų, kaip viso kūno masažas su  specialiai paruoštais vaistažolių aliejais, žarnyno ir kvėpavimo takų išvalymas. Prie terapijos specialiai yra pridedama ir Širodaros terapija – tai aliejaus pylimas į „trečią akį“, dar vadinama gilaus miego terapija, kada nurimsta mintys ir protas. Pančakarma Indijoje yra taikoma daugiau nei 2000 metų, o Lietuvoje SPA SHANTI centras tai jau organizuoja nuo 2009 metų tokio pobūdžio išvykas su intensyviai didėjančiu norinčiųjų dalyvauti ratu.

Kaip dažnai? Ajurveda Lietuvos žmonės tokį sisteminį organizmo valymą rekomenduoja atlikti du kart per metus, t.y. keičiantis metų laikams sustiprinti imunitetą: prieš šaltąjį sezoną lapkričio mėnesį ir pavasarį - balandžio mėnesį, atitinkamai yra organizuojami tokie sveikatinimo savaitgaliai.

Kas gali dalyvauti? Pančakarmos savaitgalis – tai greitas ir rezultatyvus organizmo harmonizavimo metodas. Šis savaitgalis tinkamas išsekusiems, fizines, emocines ar mentalines jėgas susigrąžinti norintiems, nusilpusiu imnunitetu besiguodžiantiems ar laiko sveikai gyvensenai stokojantiems asmenims, savaitgali taip pat  puiki priemonė norintiems palieknėti ir išsivalyti organizmą, žarnyną. Dažniausiai stovykloje dalyvauja suaugusieji asmenys.

Miško apsuptyje įsikūręs poilsio kompleksas priglaus kiekvieną nualintą sielą. Kviečiame ir laukiame atvykti visus, ieškančius atokvėpio ir atgimimo.

 

DALYVIŲ AMŽIUS: nuo 16 metų.

VIETA:  „Margio krantas“, Trakų raj.

LAIKAS: 2018 balandžio 20-21-22 d. (penkt.-sekm.)

KAINA ASMENIUI:

  •  550 ЕUR 1 asm. dviviečiame kambaryje, spausti įsigyti kuponą čia...
  •  995 ЕUR  2 asm. dviviečiame kambaryje registruojantis dviese iš karto, spausti įsigyti kuponą čia...
 Registracija galioja tik pervedus avansinį registracijos mokestį 50 proc. stovyklos kainos. Likusią sumą reikia sumokėti likus savaitei iki programos pradžios arba atvykus į vietą.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA 3 DIENŲ PROGRAMA:

  • 3 dienų pilna programa  (jogos,  meditacijos praktikos, paskaitos, ajurvedos konsultacijos)
  • 2 apgyvendinimas privačiam  komplekse
  • Maitinimas (šviežių vaisių, daržovių  trinti mišiniai)
  • Net 2 masažo procedūros „Mažoji Pančakarma“   su aliejaus pylimu į „trečia akį“
  • Baltiškoji ritualinė pirtis, kūno šveitimai, savimasažas
  • Klausimai ir atsakymai su Shanti komanda,  ajurvedos specialistais ir praktikais.
  • Malonus,  jaukus, ramus poilsis visame „Margio krantas“ komplekse, privačiai tik dalyviams, be triukšmo, gamtos tyloje.

 

SAVAITGALIO PROGRAMA 2018 balandžio 20-21-22 d., atsisiųsti

REGISTRACIJOS ANKETA čia

Kontaktai:

INFO@AJURVEDA.LT

+370 671 96019 Eglė  |  +370 677 78657 Gulera

550 €

Atgal
 
 
Naujienlaiškis
 
 
 
 
lapkričio fb2